Poszukuję elektromechanika w Gorzowie Wlkp i okolicy do Alfy 159.

OPIS USZKODZENIA:

Auto po lekkim zderzeniu - bardziej najechaniu przeze mnie. Po lakierowniu zderzaka przód, narożnik maski i narożnika jednego błotnika. Do tego prostowana belka przednia zderzaka. Wszystkie naprawy wykonane w zakładzie. Auto po naprawie nie dało się odpalić - okazało się, że rozkodowany został immo - koszt podpięcia pod komputer i zakodowanie 250zł.

Autem jeździłem ok tygodnia/dwóch po naprawie. Niestety, ale podczas jazdy automat stanął na biegu nr '3' i nie chciał wskoczyć dalej, a obroty szły do góry. Wrzuciłem na tip tronic i dałem bieg nr 4 ręcznie. Niestety po około 50m auto zgasło i wyskoczył błąd skrzyni. "you have problem gearbox..' - coś w ten deseń się zapaliło na komputerze auta.

Auto zaprowadzone do mechanika. Stwierdzono USZKODZENIE KOMPUTERA GŁÓWNEGO (był spalony w środku) - zamówiłem nowy sterownik/komputer (podobne nr, ale końcówka się różni), więc wgrano nowy soft itd, ale auto dalej nie odpala. Po włożeniu kluczyka i naciśnięciu START, zapalają się zegary itd, auto próbuje odpalić, ale na tym się kończy. Dla pewności zamówiłem następny komputer (o tych samych numerach co mój), ale nadal to samo. Auto nie odpala mimo, że tj jakby lekko 'kręciło', ale na tym się kończy. Wymieniono też czujnik wału korbowego.