Cześć!
Mam na imię Paweł i razem z moją drugą połówką Magdą cieszymy się z nowego nabytku jakim jest Alfa Romeo 147 z silnikiem 2.0 TS.
Jesteśmy z Lublina, a nasze auto zostało sprowadzone ze Szwajcarii (to nasz drugi Szwajcar - pierwszym był Renault Espace III).
Auto w bardzo dobrym stanie jak na 13-latka, zadbane, z bogatym wyposażeniem i w ciekawym kolorze - czarny z brązowo-fioletową nutą (tak nam się wydaje oglądając je w słońcu ).

Naszym poprzednim podstawowym autem było Renault Espace III 2,2 dci (czeka na nabywcę - nowego właściciela) - ze względu na konieczność spakowania 5-osobowej rodzinki na wakacje. Ale dzieci po kolei dorośleją i nie chcą jeździć z nami na wakacje . Ze względu na to autko i sympatyczna atmosferę byłem i jestem nadal użytkownikiem i klubowiczem Forum renaultespace.pl

Mam nadzieję, że to Forum i jego użytkownicy będą równie pomocni w poznaniu 147-ki, jak poprzednio Espace III.

W pierwszej kolejności muszę odszukać następujące problemy zauważone z 147-ce:
- jak dobrać się do lewego przedniego kierunkowskazu, bo się rusza i jest zapadnięty;
- jak naprawić (lub wymienić) mechanizm podnoszenia/opuszczania fotela kierowcy;
- gdzie i za ile dorobić kluczyk z pilotem (mam tylko kluczyk bez pilota).
Możecie podesłać linki jeżeli kojarzycie wątki o tych problemach. Z góry dziękuję!

Pozdrawiam i do przeczytania (taka powinna być chyba forma na forum, analogicznie jak "do zobaczenia" lub "do usłyszenia").

Paweł - nick: omjez328