Strona 17 z 63 PierwszyPierwszy ... 789101112131415161718192021222324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 627

Temat: FILMY, FILMIKI

  1. #161
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Cytat Napisał emitom Zobacz post
    odważylibyście się na taką jazdę? ;D http://www.smog.pl/wideo/32788/151_k...ow_w_51_minut/

    ---------- Post dodany o godzinie 22:42 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 22:41 ----------

    w ogóle ciekawa jestem co on ma pod maską....
    filmiki nie dot. AR wrzucać proszę do Hyde Parku

    Swoją drogą filmik pokazuje że dużo bezpieczniejsze i łatwiejsze jest wyprzedzanie jak się ma sporo mocy pod pedałem i dobre hamulce takim jakimś 1.6 to byłby dopiero hardcore
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  2. #162
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Qki
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zamość, Lublin
    Auto
    AR 156 2.4 JTD 20V
    Postów
    974

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobryt Zobacz post
    filmiki nie dot. AR wrzucać proszę do Hyde Parku

    Swoją drogą filmik pokazuje że dużo bezpieczniejsze i łatwiejsze jest wyprzedzanie jak się ma sporo mocy pod pedałem i dobre hamulce takim jakimś 1.6 to byłby dopiero hardcore
    Diesel to diesel kto ma ten się nie dziwi jego możliwościom... A kto nie ma ten dalej będzie pisał, że gość jechał jakimś 5 litrowym potworem bi-turbo 600KM.


  3. #163

  4. #164
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Młody_Alfista
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Okolice Olkusza i... zagranica
    Auto
    Civic ej9
    Postów
    375

    Domyślnie

    Cytat Napisał Qki Zobacz post
    Diesel to diesel kto ma ten się nie dziwi jego możliwościom... A kto nie ma ten dalej będzie pisał, że gość jechał jakimś 5 litrowym potworem bi-turbo 600KM.
    Wydaje mi się ze to będzie BMW 535d albo Audi 4.2 tdi, ale ta deska rozdzielcza mi jakoś do Audi nie pasuje
    Hihihi większość wyprzedzanych aut w tym filmie to Skody ale widać,że koleś to samobójca. Wystarczyłby jeden mały błąd...
    POZDRO

  5. #165
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Qki
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zamość, Lublin
    Auto
    AR 156 2.4 JTD 20V
    Postów
    974

    Domyślnie

    Cytat Napisał Młody_Alfista Zobacz post
    Wydaje mi się ze to będzie BMW 535d albo Audi 4.2 tdi, ale ta deska rozdzielcza mi jakoś do Audi nie pasuje
    Hihihi większość wyprzedzanych aut w tym filmie to Skody ale widać,że koleś to samobójca. Wystarczyłby jeden mały błąd...
    POZDRO
    Ta.. jeszcze może 5 litrówka w TDI . Normalna trójeczka w 3.0 czyli taki 2.4 JTD po chipie . Dużą jednak przewagą BMW jest tutaj 4x4.

    Skody bo taki kraj..


  6. #166
    epion
    Gość

    Domyślnie

    Młody alfista mowilem juz ze jest to bmw e46 330xd po chipie...

  7. #167
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar lesio80
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    tychy
    Auto
    Narazie Fiat Panda 1.2 i 60 szalonych chabet , AR będzie za jakiś czas
    Postów
    417

    Domyślnie

    bardzo mnie zaciekawił ten temat
    http://www.youtube.com/watch?v=Mk1j_ceFRzY
    http://www.youtube.com/watch?v=_YMH-...eature=related
    przyznacie że orginalne i bardzo ciekawe

  8. #168
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Pituś
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 75 V6
    Postów
    113

    Domyślnie

    zajrzałem tu zupełnym przypadkiem..
    Nie wiem jak Wy ale raczej nie chciałbym siedzieć na miejscu pasażera i trzymać kamery :/
    Choć kiedyś pierwszą Alfą jeździłem podobnie.. (mam nadzieje, ze moi pasażerowie nie oceniali mnie tak drastycznie, choć nie wszystcy byli zainteresowani siedzeniem z przodu)

    Przyznać można na pewno, ze auto jakim kieruje dysponuje bardzo dużym momentem obrotowym (zapewnie duży turbo diesel) -z którego namiętnie korzysta oraz ma skuteczne hamulce -co wydaje się być kwestią przyczepnych opon co widać nie raz..

    Wg mnie facet przegina -szczególnie na autostradzie, gdzie jak dla mnie ze zbyt dużą pewnością planuje i wykorzystuje wolne miejsce wśród innych uczestników ruchu. Na autostradzie jak dla mnie jest dużo większe ryzyko (nie wiem, może np. Czesi są bardziej przewidywalni niż Polacy) -na szczęście nie przytrafił się mniej przewidywalny inny kierowca i myślę dzięki temu mogliśmy zobaczyć ten filmik..
    W dalszej części już na zwykłej drodze filmik jak dla mnie przestaje być już tak 'zapierający dech'. Obserwujemy jak koleś nagminnie łamie przepisy ciągłą linie, nie ten pas, pobocze i korzystając z dużego momentu obrotowego wyprzedza inne auta robiac to wyraźnie amatorsko najpierw po chamsku siadając na zderzaku innym 'zwykłym' kierowcom, którzy zjeżdżaja szaleńcowi -większość z nas zachowała by się myślę podobnie. (kurcze mi też tak czasem zjeżdzali a nie podjeżdżałem tak blisko..)

    W mojej ocenie można jechać podobnie szybko ale z większą gracją i szacunkiem wobec innych....

  9. #169
    epion
    Gość

    Domyślnie

    gdyby przeginał to by nie zył

  10. #170
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Pituś
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 75 V6
    Postów
    113

    Domyślnie

    no, nie powiedziałbym..
    jeśli ktoś złamał przepis i przejechał (szcześliwie) przez skrzyżowanie na czerwonym świetle przy prędkości 80 km/h to też pewnie można powiedzieć, że jednak nie przegiął..
    ale jeśli chce to zrobić drugi raz jadąc 160 km/h to można spokojnie stwierdzić, że już na pewno nie przegina bo prawdopodobieństwo kolizji jest mniejsze (2x krócej będzie przebywał na skrzyżowaniu

    Przede wszystkim miał szczęście w tym, że nie miał choćby małego pecha bo dopiero to świadczyło o tym, ze jednak przeginał

Podobne wątki

  1. Zdjęcia i filmiki ze zlotu 2014
    Utworzone przez malin2k5 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-11-2014, 02:02
  2. Fajne Filmiki
    Utworzone przez Someone83 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 07-03-2012, 22:00
  3. Zdjęcia i filmiki ze zlotów .
    Utworzone przez alfadrian w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-09-2011, 00:45
  4. filmiki z testu przelewowego i pracy silnika opinia
    Utworzone przez viruskill w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 05-11-2010, 23:05
  5. Filmiki z łódzkich spotów
    Utworzone przez Brzoza w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-12-2007, 10:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory