Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: montaż dodatkowych wskaźników

  1. #11
    Użytkownik Znawca Avatar wheelerwasp02
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6TS 120KM
    Postów
    1,544

    Domyślnie

    Wiesz co kiedy ja kupowałem wskaźniki to było myślę z 3-4 lat temu to nie za wiele było tych słupków gotowych.. ja wtedy znalazłem jeden gotowy gdzieś za granicą.. i kosztował on z wysyłką około 700zł.. uznałem że akurat za kawałek plastiku/laminatu to przegięcie..

    Koniec końców zakupiłem moje wskaźniki AutoGauge Peak i gość w sklepie dabtuner zapytał mnie czy już mam "kubki" lub słupek no ja na to że nie.. więc on polecił mi firmę flock art.. Która jak się im wyślę słupek seryjny to za 150zł przerobi go na 1, 2 lub 3 kubki.. i poflokuje na dowolny kolor w cenie.. także jak coś to polecam..
    Pozdrawiam Kuba



    Pomogłem kliknij "Podziękuj"

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dk08012
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Giulia 2.2 ZF 8HP
    Postów
    355

    Domyślnie

    podłączam się do tematu, tez jestem zainteresowany montażem dodatkowych zegarów, tylko nie do końca wiem jak się za to zabrac, zależny mi przede wszystkim na doładowaniu turbo i temperaturze oleju. Co polecacie ? Jakies wskazowki co do montazu? Alfa 1.9 JTDm 150 km.

  3. #13
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar marcinsw
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Baćkowice
    Auto
    Alfa 147 1.9jtdm 150km
    Postów
    101

    Domyślnie

    Cytat Napisał dk08012 Zobacz post
    podłączam się do tematu, tez jestem zainteresowany montażem dodatkowych zegarów, tylko nie do końca wiem jak się za to zabrac, zależny mi przede wszystkim na doładowaniu turbo i temperaturze oleju. Co polecacie ? Jakies wskazowki co do montazu? Alfa 1.9 JTDm 150 km.
    kolego ja juz troche poczytałem i tak planuje zrobić:
    doładowanie- będzie potrzebny krócieć podciśnienia(nie jest on w zestawie z wskaźnikami) który wkręce w łącznik silikonowy, nastepnie weżyk do czujnika,
    ten trójnik który jest w zestawie nie przyda w alfie
    temp i ciśnienie oleju: koło filtra oleju mam miejsca na dwa dodatkowe czujniki, wkręcam tam redukcje i następnie czujniki

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał wheelerwasp02 Zobacz post
    Wiesz co kiedy ja kupowałem wskaźniki to było myślę z 3-4 lat temu to nie za wiele było tych słupków gotowych.. ja wtedy znalazłem jeden gotowy gdzieś za granicą.. i kosztował on z wysyłką około 700zł.. uznałem że akurat za kawałek plastiku/laminatu to przegięcie..

    Koniec końców zakupiłem moje wskaźniki AutoGauge Peak i gość w sklepie dabtuner zapytał mnie czy już mam "kubki" lub słupek no ja na to że nie.. więc on polecił mi firmę flock art.. Która jak się im wyślę słupek seryjny to za 150zł przerobi go na 1, 2 lub 3 kubki.. i poflokuje na dowolny kolor w cenie.. także jak coś to polecam..
    kurde ja myśle kupic adapter na 3 wskaźniki, ładnie go dopasować, przykleić i pomalować na czarno cały słupek
    bo tak jak dzwoniłem po tych firmach to każdy krzyczy 300zl za przerobienie słupka

Podobne wątki

  1. Dobór wskaźników ciśnienia i temp. oleju, montaż
    Utworzone przez Majka w dziale 156
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 06-07-2013, 16:23
  2. DISTINTIVE (105 KM) zestaw wskaźników
    Utworzone przez turlisalfaromeo w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-07-2009, 06:48
  3. [166] Zestaw wskaźników
    Utworzone przez Matt21 w dziale 166
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-10-2008, 19:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory