Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Plastiki, skrzynia biegów, CD, aux.

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2016
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 120KM 2002r.
    Postów
    2

    Domyślnie Plastiki, skrzynia biegów, CD, aux.

    Cześć wszystkim, tydzień temu kupiłem swoje pierwsze auto, padło na alfę 147 1.6 120km, 2002r. Distinctive.
    Potrzebuje porady od Was, ja jestem całkowicie zielony. Oczywiście igły nie oczekiwałem w tych pieniądzach, które miałem przeznaczone, aczkolwiek kilka rzeczy jest do zrobienia. Załączniki dodam pod koniec postu.
    Problem nr.1
    Radio jest nie schowane jakby, na sile nie pcham bo nie chce połamać jakis zawiasów czy cos w tym stylu, jak to
    zrobic?
    Problem nr.2
    Niestety czyta mi tylko oryginalne płyty CD, te które nagrywam sam nie działają, wiec spróbowałem aux, wystaje kabel od strony pasazera, po lewej stronę nóg. Lecz on rownież po podłączeniu do telefonu nie działa, moze cos zle robie? Jak to odpalić? Dodam jeszcze, ze jest w schowku przełącznik prostokątny z jednym guzikiem i napisami CD, X1,X2,X3.
    Problem nr.3
    Pokrętła od regulowania klimatyzacji latają jak durne.
    Problem nr.3
    Pokrętła od regulowania klimatyzacji latają jak durne :/.. Jak to sie fachowo nazywa, gdzie znajde i jak to wymienić? Przy każdym zaliczonym dołku, przejeździe po torach lub ostrzejszym zakręcie to sie samo odpala... Co chwile trzeba wyłączać.
    Problem nr.4
    Jak zdjąc ta "gumę" z plastików? U mnie jest strasznie zaniedbana, chciałbym ją zdjąć, tylko czym i jak najlepiej?
    Problem nr.5
    Stawiam, że jest to wybierak skrzyni biegów, lecz nie jestem pewny, dodam jeszcze, że przy szybkim wrzucaniu 3 biegu jest zgrzytanie.
    ZAŁĄCZNIKI:
    imageshack.us/i/pnIlO3bIj

    imageshack.us/i/pmsnOmUbj

    imageshack.us/i/pnjrvFsOj

    youtube.com/watch?v=SFYu9EJkLWo

    youtube.com/watch?v=-o7P2x72hKM
    Ostatnio edytowane przez MaksymilianV ; 17-04-2016 o 16:32

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Jakubbo244
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    Alfa Romeo 147
    Postów
    49

    Domyślnie

    Problem nr 1 weź 4 cienkie gwoździe wsadz w te otwory jak wyskoczy wsadz spowrotem radio dopychajac od dolu do góry problem z aux musisz mieć w radiu funkcje zmieniarki spróbuj wyłączyć radio i włączyć id nowa kombinacją klawiszy src i on jak wyskoczy na wyświetlaczu changer będzie aux grał jeżeli nie musisz zmostkowac 2 styki z tyłu radia wpisz w wyszukiwarce 147 aux znajdziesz tam schemat i sobie wszystko podlaczysz tyle odemnie

    - - - Updated - - -

    Dodam że jak zmostkujesz te styki nie będzie Ci grało cd + ewentualnie jest patent z dorobieniem przycisku na mostku co do cd możesz sobie przeczyscic laser weź patyczek z wata umowy w spirytusem ewentualnie zmywaczu do paznokci i przemyt delikatnie laser tutaj znowu wpisz w wyszukiwarce czyszczenie laseru 147

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2016
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 120KM 2002r.
    Postów
    2

    Domyślnie

    Dzieki, problem z pokrętłami juz zrobiony, radio narazie nie tykam bo moze bedzie rozbierane, auxem pobaiwe sie na dniach

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MatiMatteo
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Konin
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
    Postów
    677

    Domyślnie

    Panowie w nawigacji też trzeba wymuszać tryb zmieniarki, żeby używać przewodu AUX?

Podobne wątki

  1. Skrzynia biegów 1.9 jtd
    Utworzone przez jarkman1989 w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-02-2013, 13:40
  2. Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2011, 11:06
  3. Skrzynia Biegów 1.8
    Utworzone przez HuskyDogs w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-01-2011, 23:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory