Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Czy GTV nadaje się na samochód dla świeżo upieczonego kierowcy?

  1. #1
    stiggy
    Gość

    Domyślnie Czy GTV nadaje się na samochód dla świeżo upieczonego kierowcy?

    Witam! Ekscytuje mnie GTV-ka mam jeszcze 17 lat ale za rok rozpocznę poszukiwania pierwszego auta. Czy GTV to dobry wybór ?
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 02-11-2010 o 18:28

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar aniol_jojo
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Ruszów
    Auto
    156 SW - 2.4 JTDm 2004r
    Postów
    1,987

    Domyślnie

    szczerze? mlody kierowca (czyt bez doświadczenia) i gtv wg mnie to nie jest dobry wybor dlaczego? szybka, manewry nia w miescie to jak słon w składzie porcelany ogolnie rzecz biorac jestem "na nie"
    "Alfa chociaż mała prowokuje do zgwałcenia pierwszych stu stron kodeksu drogowego."
    jest: 156 2.4 JTD 04r...
    była: Gtv 2.0 Twin Spark Verde Tropico 96r...

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar 145Q
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski/Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD M-Jet 2004
    Postów
    735

    Domyślnie

    No dlatego ja (też 17) kupię sobie 145 Najlepiej Limited 500

  4. #4
    Fred
    Gość

    Domyślnie

    Problem z odpowiedzią na takie pytania jest taki że zawsze ktos moze powiedziec ze sie "staruchy" wymądrzają :/
    Jednakowoż rowniez jestem na NIE...chyba że... kolega stiggy mimo mlodego wieku ma duzo samozaparcia by kupić auto w ktore przez najblizsze 2-3 lata bedzie wkladac kase i to nie tylko dlatego ze sie psuje ale tez dlatego ze musi byc wszystko TIP-TOP, a dodatkowo nie bedzie go kusić by szaleć po drodze tylko dlatego ze tak TRZEBA mając auto "sportowe"

    Jesli tego nie masz to moze zacznij od dobrze utrzymanej 145 z silnikiem 1.6 TS (lub nawet 2.0 TS) bo te auta potrafią cuda na drodze.. choc nie wyglądają.

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jakubGTV
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Jastrzebie Zdroj, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 166 3,0V6
    Postów
    284

    Domyślnie

    ja mam 21lat i mam GTV od pół roku(miałem wczesniej syrene i punto mkI) poza tym ze sie psuje to jest ok ale jednak mam takie samo zdanie jak poprzednicy... nie jest to dobre auto na poczatek... ze wzgledu na to ze nie prowadzi sie łatwo... promien skretu duzy przyspieszenie duze i spalanie tez... polecam 145

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar loco145
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Czarna 159 16Virs 07r
    Postów
    781

    Domyślnie

    gtv bardzo fajne autko to moja druga alfa jaka mialem okazje jezdzic w moim zyciu na poczatku przygody gdy juz dostalem pravko fakt auto ma niesamowitego dojeba no i ladnie wyglada ale gdy wsiadalem za kierownice po raz pierwszy mialem 12 lat i juz dobrze jezdzilem nie tylko po podworku (ktore jest dosc spore) alee ciiii 145 w qv jest super moze pomysl nad czyms takim bemki audiki vw i inne ojj ciezko maja. ale jadac takim autem pamietaj glowa na karku!! co fakt ja mam pravko niecały rok ale na moim koncie przeszlo 40tys km nie tylko na alfie ale rowniez na skodach rodzicow czy innych tam i tak ALFA najlepiej :] ja jezdze JTD-kiem i co dziwne 1.6 ts zostawał w tyle nie wiem czemu nawet w katalogu serwisowym jest minimalna roznica na korzyść 1.6 w przyspiechcie a mimo to objechałem ja w 145 tez jest maly skret ale w gtv uklad jest dopiero zestrojony na krotko jedna rada uwazaj na to co wystaje ponad asfalt powodzonka w polowaniu i zdanego prawka za pierwszym !!!!
    Ostatnio edytowane przez loco145 ; 11-05-2009 o 19:06

  7. #7
    trek
    Gość

    Domyślnie

    za niska, za mocny silnik, słaba widoczność, a w zasadzie jej brak

    to piękny samochód ale nie jako pierwszy, kup sobie najpierw coś "normalnego" , a potem Gtv, inaczej możesz się poprostu do niej zrazić

    pozdro!
    trek

Podobne wątki

  1. mp3 w alfie 166 - co się nadaje?
    Utworzone przez RRR w dziale 166
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 22-05-2014, 13:17
  2. Segio nadaje
    Utworzone przez KRS w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-08-2013, 09:05
  3. Czy nadaje się alternator z 1,9 JTD 85A do 2.4 JTD ?
    Utworzone przez sibo4 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2012, 16:49
  4. Czy ten interfejs się nadaje ?
    Utworzone przez majkel_dg w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-06-2012, 07:23
  5. [GTV] Czy GTV nadaje się na samochód "na codzień", dla kobiety?
    Utworzone przez Wierzba w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 20-01-2012, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory