Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: Serwis w Szczecinie

  1. #1
    Gregor
    Gość

    Domyślnie Serwis w Szczecinie

    Witam.Bardzo proszę o podanie namiarów na dobry serwis w Szczecinie.

  2. #2
    zwiezu
    Gość

    Domyślnie

    napisz co bys chcial zalatwic to gdzies moze trafisz... ja juz mam troche obeznane tematy...

  3. #3
    Gregor
    Gość

    Domyślnie

    chodzi mi o standard: rozrzad wariator a i tak sie składa, że olej muszę tez wymienić

  4. #4
    zwiezu
    Gość

    Domyślnie

    no jesli chcesz taki profesjonlny serwis to polecam Ci Mozge na ul. Wroclawskiej, to autoryzowany chyba serwis, gosc jest do rzeczy ale drogo troche, serwis fiaciora i stacje diagnostyczna masz tez na ul. zapadlej to od kolumba, no i jeszce na mierzynie chlopaki robia wlochy tam jest chyba nr 23, takze mozesz sie przejaechac po tych punktach i wybrac wg uznania... jak chcesz cos wiecej wiedziec to pytaj.

  5. #5
    Gregor
    Gość

    Domyślnie

    Mi polecono serwis na Chmielewskiego, robi tam człowiek ,który pracował 6 lat w ASo na Mieszka. Za rozrzad olej plus ariator chce 250zł (robota) to chyba dobra cena. FAkt, że cżłowiek ma na podwórku kilka alf zawsze ( ito roczniki po 2001 wzywz(). no waham sie ,a mozga fajny ale fakt, drogi

  6. #6
    zwiezu
    Gość

    Domyślnie

    no cena chyba przystepna, aczkolwiek nie znam czlowieka... nie slyszalem o nim... no coz podjedz moze jeszce na zapadla bo to podrodze w sumie i tam tez zapytaj o to samo , no mozesz jeszce na mierzynie zobaczyc jak bys chcial tel to daj znac na gg...

  7. #7
    pikero
    Gość

    Domyślnie

    na mierzynie spoko możesz robić, ceny dobre i ludzie wiedza co robią... podobno ktoś jeszce w trzeszczynie robi alfy ale nie wiem..... ten na chmielewskiego też spoko dużo ludiz tam robi i nei słyszałem narzekań ...

  8. #8
    Silver156
    Gość

    Domyślnie

    Jak tylko swoja Alfe sprowadzilem to tez mialem taki problem i padlo na chlopakow z ul.Chmielewskiego, znaja sie na rzeczy, ceny przystepne za czesci zawsze jakis rabat mozna utargowac i wszystko robia to co sie powie! Polecam !

  9. #9
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    dobra....
    Na chmielewskiego .....3 miesiące robili elektryke u mnie..wkoncu doszli co do czego .mechanike hmm.. nio może byc nie sa tacy drodzy....
    ale jak im kazałem zdemontowac progi to mi je po obrywali.... bo nie dało sie srub odkrecic..
    co do Miozgi... to niedługo jade na gwarancje..bo robili mi tylne hamulce i co się okazuje wogóle ich niemam .,.. a przednie zaczeły się blokowac noi po 3 miechach koncza mi się klocki i musiałem nowe opony kupowac...szlkak mnie trafia....
    niema w szczecinie porządnego warsztratu hehe

  10. #10
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar andrzew
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    156, 1,6 ts była, 156 SW 2.4 jtd m-jet jest
    Postów
    118

    Domyślnie

    Ja póki co robilem alfe u mozgi (zawieszenie) i na chmielewskiego (rozrzad) i nie moge złego słowa powiedzieć o obu miejscach. Co prawda u mozgi drożej.

Podobne wątki

  1. Serwis LPG w Szczecinie - kogo polecicie?
    Utworzone przez drift-r w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-01-2015, 13:35
  2. Policyjne 159-ki w Szczecinie?
    Utworzone przez Franek Strzelba w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 22-03-2012, 22:00
  3. Spot w Szczecinie
    Utworzone przez blondas w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 19-01-2011, 21:49
  4. Julka w Szczecinie
    Utworzone przez rzelich w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-07-2010, 23:11
  5. Serwis laptopow w szczecinie?
    Utworzone przez Tuti w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-06-2009, 02:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory