Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: zawieszenie 156

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Auto
    Giulia MY22 Estrema było 156 2x147 166Busso 159...
    Postów
    772

    Domyślnie zawieszenie 156

    witam Panowie i Panie jak rozpoznac czy mam sportowe zawieszenie czy normalne kotos kiedys napisal ze jego alfa jest miekka jak koza moje zdanie jest inne mianowicie podczas jazdy czuje każdy kamyk na drodze kazdy doleczek jest to strasznbie denerwujace za to rekompensuje mi to na zakretach stoi na oponach 15"205 55 ale zeby wejsc nia w zakret z piskiem trzeba byc mega matolem mi to sie udalo pare razy ale zamykalem oczy bo pretkosc naprawde duza raz nawet mialem taki przypadek jechalem za jakims fordem na blacie jakies 180 moze troche wiecej no i w miare ostry zakret jak na ta predkosc ford przedemna po chamolcach wylecial calkowicie na lewy pas ledwo wogole koles nad nim zapanowal no a ja nic ani nie chamowalem utrzymalem sie ba swoim pasie
    troche tylko do szyby sie przykleilem normalnie w szoku bylem ze moze byc taka roznica miedzy samochodami i doszedlem do wniosku ze albo alfa ma takie genialne zawieszenie seryjne albo moj poprzednik zalozyl sportowe
    alfa romeo jest 159 & 147 była 166 3.0.v6 super!!156jtdx2 147jtd8v

  2. #2
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Cytat Napisał CIAMILL156
    ford pedemna po chamulcach wylecial calkowicie na lewy pas ledwo wogole koles nad nim zapanowal no a ja nic ani nie chamowalem utrzymalem sie ba swoim pasie
    to jest fajne w naszych pospolitych, fiatach... mimo duzej predkosci da sie jezdzic plynnie. oczywiscie zawsze sie znajdzie ktos w aucie z dwoma literami lub nosorozcem na masce i wszystko popsuje

    z piskiem nie udalo mi sie wchodzic, ale przod mi raz porzadnie uciekal... na "gorskiej" drodze, przed miedzyzdrojami... ale wystarczylo zachowac spokoj, lekko na hamulec i wszystko bylo ok. ale od tego czasu uwazam, niby sie jedzie 90, a tu nagle przepasc i z 90 robi sie 130, a w "gorach" drogi sa krete

  3. #3
    1etnies1
    Gość

    Domyślnie

    to ja pisalem ze miekka jak koza a mianowicie charatalem czasem plyta i o to mi chodzilo a zawieszenie jest konkretn dzis za wachcze tylne i amorki dalem 1600 ale jak to ktos kiedys pisal pieknym trzeba wybaczac

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Auto
    Giulia MY22 Estrema było 156 2x147 166Busso 159...
    Postów
    772

    Domyślnie

    uuu to sporawo ostatnio widzialem na allegro wachacze na tyl kpl nowych orginalnych kolo mial za nieco ponad 200zł
    alfa romeo jest 159 & 147 była 166 3.0.v6 super!!156jtdx2 147jtd8v

  5. #5
    Madnes7
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał CIAMILL156
    uuu to sporawo ostatnio widzialem na allegro wachacze na tyl kpl nowych orginalnych kolo mial za nieco ponad 200zł
    ja tam nie jestem zdania zeby od razu najdrozsze brac (stan porwela raczej to powoduje, bo ja bym belli nie zalowal :mrgreen: ) ale kupowanie tego najtanszego badziewia z allegro sensu nie ma bo jeszcze drozej wyjdzie jak za miesiac sie rozsypie :? :?
    a jus troche do czynienia mialem z tego typu czesciami ;//

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Zawieszenie tył
    Utworzone przez danjel0 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 31-01-2015, 19:26
  2. Zawieszenie od GTA w 1.9.JTD
    Utworzone przez Bryl@nt w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-01-2013, 21:41
  3. Zawieszenie tył
    Utworzone przez petro_m w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-08-2011, 10:01
  4. Zawieszenie
    Utworzone przez grzesieks8 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-03-2011, 09:57
  5. Zawieszenie
    Utworzone przez pawlitoooo w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-03-2009, 19:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory