Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Zmiany od 2006 w GT

  1. #1
    karol82
    Gość

    Domyślnie Zmiany od 2006 w GT

    Witam

    Mam AR z rocznika 2008 i jest nieco z przodu stuknieta.. bede musial wymienic m.in blotnik i przedni zderzak.. i teraz chcialbym wiedziec jakie zmiany zaszly w AR GT w 2006.. bo homologacja jest wlasnie z tego roku.. czy czesci ze starszych Alf 04-05 beda wszystkie pasowac.. moge sie dowiedziec gdzies tych informacji?

    Druga rzecz.. bawilem sie konfiguratorem nowych Alf i czy moglby mnie ktos oswiecic dlaczego do lakieru Czarny (Nero Carbonio) trzeba doplacic 2.1k w porownaniu chyba z najpopularniejszym Czarny pastelowy (Nero Pastello)?

    Ja mam wlasnie w kolorze Nero Carbonio..i chcialbym go upodobnic do QV.. czyli czarny pastelowy.. jak juz dostane zderzak do nakladki chromowane..lusterka chromowane.. i xenony dolozyc o felgach nie zapominajac.. ( bo na arzie mam jedne z gorszych) .. chociaz zobaczymy co z tego wyjdzie.. bo moj mechanik mowi ze ten kolor wyglada naprawde swietnie.. tylko trzeba samochod umyc..

    W kazdym badz razie bylbym wdzieczny za odp na pierwsze pytanie

    Pozdrawiam..

    EDIT:

    Jeszcze jedno pytanie do wielkopolan.. czy ktos sie orientuje jak duzy wybor czesci do AR jest na gieldzie kolo Poznania? Mozna tam isc patrzec za lusterkami, swiatlami, grillem, znaczkiem na maske z przodu itp itd? Czy raczej od razu do ASO?
    Ostatnio edytowane przez karol82 ; 25-05-2009 o 16:58

  2. #2
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    będą pasować z wyjątkiem kratek zderzaka (starsze bez chromu , nowsze z chromem)
    - rozumiem że pytasz o blacharskie ?

    atrapa w 2008 jest w 2 wersjach - połysk chrom i mat chrom - kup taką żeby pasowała do paska na masce

    co do czarnych lakierów specem nei jestem - może jeden to metalic a drugi zwykły ?

    jak robisz xenon pamiętaj o spryskiwaczach , jeśli nie masz sprysków kup zderzak z otworami pod spryskiwacze

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar Krajcok
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Oberschlesien
    Postów
    785

    Domyślnie

    Cytat Napisał karol82 Zobacz post

    bawilem sie konfiguratorem nowych Alf i czy moglby mnie ktos oswiecic dlaczego do lakieru Czarny (Nero Carbonio) trzeba doplacic 2.1k w porownaniu chyba z najpopularniejszym Czarny pastelowy (Nero Pastello)?

    Ja mam wlasnie w kolorze Nero Carbonio..i chcialbym go upodobnic do QV.. czyli czarny pastelowy..
    A co to jest QV ??
    Krajcok
    GT JTD Q2 Rosso Scuderia 205 PS (historia)
    XKR 4.0 V8 kompressor

  4. #4
    karol82
    Gość

    Domyślnie

    QV = Quadrifoglio Verde = samochody z koniczynka = bogato wyposazona wersja

    Tu masz przyklad takiego modelu: TU


    To bedzie trzeba szukac jakiegos zdrzeka z chromowana kratka..

    Co do spryskiwaczy to wiem :> ale dzieki i tak..

  5. #5
    Użytkownik Ogier Avatar Matka
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Żuławy
    Auto
    Lancia Delta Momo 1,9 D 190 KM
    Postów
    192

    Domyślnie

    obserwator ma rację - nero carbonio to metalic - i dopłata jest w standardowej wysokości dla takich lakierów;
    była Alfa GT Q2 1,9 JTD 170 KM
    nigdy nie miałem niemieckiego samochodu - i nie żałuję...

  6. #6
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Matka Zobacz post
    obserwator ma rację
    hehe znowu fart

  7. #7
    karol82
    Gość

    Domyślnie

    obserwator737 zbanowany a pewnie by wiedzial odpowiedz na moje kolejne pytania

    Krotko: Alfa z 2008.. zalozmy ze zderzak przedni od Alfy z 2005 roku.. teraz pytania..

    1. Czy ksztalt samej blachy sie zmienil wielkosc kratek gornych dolnych itp itd.. miejsce na grill wielkosc?
    2. Czy sa roznych wielkosci grille czy wszystkie takie same? Te mocno chromowane (szeroka obwodka chromowana naokolo kratki) sa po prostu mniejsze lekko i naokolo jest ten chrom? Czy jak to wyglada.. no i czy ten grill z 2008 z serii blackline pasowalby do zderzaka z 2005r.
    3. Nakladki chromowane na zderzak przedni.. te 2 listewki.. je mozna zamontowac do kazdego zderzaka?


    Z gory wielkie dzieki za szybka odpowiedz...
    Ostatnio edytowane przez karol82 ; 23-06-2009 o 17:01

  8. #8
    Użytkownik Świeżak Avatar Wucio
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo GTV6 2,5 - 158KM, 1983r
    Postów
    118

    Domyślnie

    Odpowiedź od znajomego obserwator737

    ad 1 - nic się nie zmieniło , wszystko pasuje

    ad 2 grille mają takie same rozmiary , jeden ma połysk , drugi satynowany (oprócz grilla satynowanego trzeba dokupić satynowany pasek na maskę)

    ad 3 - na 99% tak > tyle że trzeba dokupić kratki dolne w zderzak bo do chromu mają inny kształt


    Pozdro od 737 i http://alfahooligans.pl

  9. #9
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTS 2004
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    Dalsza pomoc i informacje od Obserwatora737

    http://www.caradvice.com.au/wp-conte..._monza_20a.jpg

    przedzmianowy - 4 pysio.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

    i jeszcze zbliżenie: 1 ulubiony trójkącik.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

    Pozdrowienia od Obserwatora737

    Jakby coś to zapraszamy na łodzkie forum: www.alfahooligans.pl
    Ostatnio edytowane przez Majka ; 23-06-2009 o 20:06

  10. #10
    karol82
    Gość

    Domyślnie

    Ok wielkie dzieki.. teraz tylko znalezc te czesci w odpowiednich cenach..

Podobne wątki

  1. 156 fl ROK 2006 ZA 9999 ????
    Utworzone przez bartekalfa166 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-11-2013, 14:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory