Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Lifting 164

  1. #1
    andzia
    Gość

    Domyślnie Lifting 164

    Myslicie ze to dobry pomysl taki lifting 164.Bardziej podoba mi sie wnetrze z 93. czy 94 roku.Duze to koszty przekladki?

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan
    Postów
    858

    Domyślnie

    Zobacz na allegro ile kosztują części które chcesz wymienić to będziesz mniej więcej wiedziała,mniej więcej bo nie wiadomo ile za robociznę. Moja jest z 92 a wnętrze ma już z 93, to wersja Super to może dlatego.


    ... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

  3. #3
    Joseph
    Gość

    Domyślnie

    robocizna to nic trudnego wszystko powinno pasować zegary i deska zostaja tylko przyciski,
    boczki i tunel środkowy trzeba zmienić powinno pasować bez problemu

  4. #4
    tygryz
    Gość

    Domyślnie

    IMHO, jedyną fajną rzeczą w zliftingowanej rzeczy były soczewkowe reflektory. Przepraszam, jeszcze normalnie umieszczone tweetery w drzwiach przednich . Zegary np. nie mają dla mnie zupełnie jaj - wyglądają jak z Fiata Pandy tyle, że mają więcej lampek . Koszty na allegro wahają się w okolicach 100PLN za zegary, boczków samych raczej nikt nie sprzedaje (szukałem), a komplet siedzeń z boczkami to koszt ok. 500-700zł (skóra).
    Przyznaję, że siedzenia po 1992 roku są lepsze, bardziej przypominają kubełki, bo te, które mam np. ja na zakrętach mogłyby robić za katapultę - Alfa trzyma się drogi jak zębami bułki :mrgreen:

  5. #5
    daro_mayday
    Gość

    Domyślnie

    andzia nie pamietam jak jest z panelem srodkowym (chodzi o elektryke) ale zegarow nie da sie przelozyc.
    w modelu po liftingu jest inne sterowanie klima (wentylator ma regulacje bezstopniowa) dlatego nie wiem czy beda pasowaly wtyczki.
    fakt jeszcze jeden ze po liftingu jest jeszcze wyswietlacz komputera pokladowego na panelu srodkowym.
    jezeli wsio by pasowalo to wymienic trzeba caly panel razem z tunelem srodkowym.
    boczki faktycznie sa lepsze bo maja tweeterki.
    w mojej qv nie ma niestety ;(

  6. #6
    andzia
    Gość

    Domyślnie

    Normalnie ORANY! Nie wiem czy w to warto sie bawic .Zeby jeszcze nie koszt robocizny to jeszcze do przelkniecia,a tak to przekladka plus czesci wyniesie pewnie dobre pol wartosci auta ,moze lepiej sprzedac i kupic z 93?
    Dzieki za info.
    Cytat Napisał tygryz
    Przyznaję, że siedzenia po 1992 roku są lepsze, bardziej przypominają kubełki, bo te, które mam np. ja na zakrętach mogłyby robić za katapultę - Alfa trzyma się drogi jak zębami bułki
    Dobre.......

  7. #7
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar PawełQV
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    Łódź-San Francisco
    Auto
    Alfa Romeo 164 QV '91
    Postów
    205

    Domyślnie

    Też się zastanawiałem, ale jedyne co bym zmienił to tunel i fotele na Recaro, same zderzaki nadają bardziej limkowy kształt ale aby zachować bardziej agresywny wygląd auta można dołożyć do zderzaków (do tych po 93r) i na bokach dokładki od wersji QV . A swoją drogą to fakt, te w QV też działają jak katapulty

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Lifting
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 365
    Ostatni post / autor: 21-02-2019, 16:56
  2. [MiTo] face lifting
    Utworzone przez Andrzej_Kolbudy w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 05-03-2016, 11:03
  3. Face lifting 147
    Utworzone przez naza87 w dziale 147
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 07-02-2013, 14:44
  4. Alfa 156 SW - Lifting
    Utworzone przez Marek75 w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-08-2010, 11:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory