Strona 12 z 37 PierwszyPierwszy ... 2345678910111213141516171819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 366

Temat: leasing na Alfę

  1. #111
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Pajęczno
    Auto
    Giulia
    Postów
    102

    Domyślnie

    Był ktoś z Was ostatnimi czasie w salonie podpytać o leasing?
    Niby promocja na integrale się skończyła, a nadal na stronie reklamują leasing z ratą 1% wartości samochodu.
    Natomiast w kalkulatorze jest tylko Leasing z wykupem który wychodzi około 124% :/
    Strony i sklepy internetowe www.CyfroweJutro.pl

  2. #112
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 200KM
    Postów
    35

    Domyślnie

    Jest też leasing z wysokim wykupem ale i tak koszt przy kresie 36 miesięcy wychodzi 117-118 %. W bankach i firmach leasingowych na wstępie można dostać leasing na 36 miesięcy za 109%.

  3. #113
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quadrifoglio156
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarny
    Postów
    420

    Domyślnie

    Cytat Napisał Semen Zobacz post
    Jest też leasing z wysokim wykupem ale i tak koszt przy kresie 36 miesięcy wychodzi 117-118 %. W bankach i firmach leasingowych na wstępie można dostać leasing na 36 miesięcy za 109%.


    Dziwię się, że w ogóle pytacie o leasing fabryczny ...
    http://kalkulator-leasingowy.pl/leasing-fabryczny/
    Alfa 156 2.0; Alfa 156 1.8, Alfa 145 1.4, Alfa 156 2.5V6 Modyficata, Alfa Giulietta M-Air Distinctive Sport Edizione Autodelta.
    LEGENDA ALFA ROMEO: ALFETTA.PL

  4. #114
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    159 2.4 Q-Tronic 2009
    Postów
    326

    Domyślnie

    Fabryczny leasing miałby chyba tylko sens gdyby odkupować po kosztach auto. W innych wypadkach trzeba negocjować cenę, brać konfigurację i rozsyłać do firm (chociaż handlowiec też to może zrobić i często robi bo mu zależny na sprzedaży nieważne kto finansuje)

  5. #115
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quadrifoglio156
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarny
    Postów
    420

    Domyślnie

    Pojawiały się tutaj tez pytania o wykup po leasingu. To ważna sprawa w całościowym ujęciu opłacalności. Ująłem to syntetycznie w poradach o Wykupie auta po leasingu tutaj.
    Ostatnio edytowane przez Quadrifoglio156 ; 14-07-2017 o 11:20
    Alfa 156 2.0; Alfa 156 1.8, Alfa 145 1.4, Alfa 156 2.5V6 Modyficata, Alfa Giulietta M-Air Distinctive Sport Edizione Autodelta.
    LEGENDA ALFA ROMEO: ALFETTA.PL

  6. #116
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Dzisiaj w salonie dostałem taką ofertę na leasing Stelvio FE z wysokim wykupem:
    Leasing "1%" na 36 miesięcy
    Opłata wstępna 10% - 23000
    Rata miesięczna 1% wartości auta - 2300 netto * 35 miesięcy
    Wykup po 36 m-cach 49% albo oddanie auta do salonu
    Limit 20kkm rocznie
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  7. #117
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    z ciekawosci, cos mi liczby nie graja a chcialbym zorientowac sie w ofertach. 230tys netto niby wartosc auta, tak? to by byla gruba konfiguracja, da się taka zrobic na fe-tam sie juz wiele nie da dorzucic.
    dodatkowo jesli 23000 dodac do 35x2300, mamy 103500 netto, do tego 49% z 230tys to zas wychodzi 216tys netto.zas cos sie nie zgadza, no chyba ze jest jakis rabat ukryty.
    a co z ubezpieczeniem i pakietami gwarancyjnymi, cos w cenie.
    rzuc wiecej swiatla na ta oferte prosze.

  8. #118
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Wiele więcej nie wiem, poza tym, że ubezpieczenie "no, jest pakiet". Więcej się nie dowiedziałem bo pan nie wiedział albo nie chciał powiedzieć (???). Ogólnie obsługa kiepska*. 230k to jest cena brutto za Stelvio FE i jest to cena standardowa tej wersji, dokładnie to 232 czy 235 zależnie od jakichś dodatkowych pierdół (i chyba silnika, jeśli nie pomieszałem to diesel był ten droższy). Te ceny są wzięte z 3 egzemplarzy obecnych w salonie, z czego jeden demo. Dwa były za 232 z groszami a jeden za 235, na 100% wersja TBi 280 KM kosztuje 232 bo taką jechałem. Może ta droższa miała jakiś lakier z dopłatą.

    Mi też te liczby na pierwszy rzut oka nie pasują, bo nie sumują się nawet do 100% wartości auta, ale jak dodasz VAT to wychodzi jakieś 117% czy coś takiego. Opcja raczej mało korzystna jak kogoś interesuje wykup, ale zdaje się całkiem spoko jak ktoś wykupować nie chce.

    *) byliśmy umówieni na konkretną godzinę z prawie tygodniowym wyprzedzeniem, a momencie jak weszliśmy do salonu to pan pojechał z kimś innym na jazdę. "Musicie poczekać". Zawsze marzyłem o oglądaniu Jeepów przez pół godziny...
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  9. #119
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar mcwaw
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    Giulietta 1,4 170 KM, MT, 2015
    Postów
    229

    Domyślnie

    Zazwyczaj ceny w propozycjach leasingowych podawane są jako netto, i dlatego te wartości się nie sumują do 100%. Jak dorzucimy VAT to mamy brutto i cenę właściwą - np. dla kogoś kto kupuje auto na DG. No i raty miesięczne też się "ubruttowiają" niestety...

  10. #120
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar GTBodek
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9JTD 331KM 609NM
    Postów
    530

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    Wiele więcej nie wiem, poza tym, że ubezpieczenie "no, jest pakiet". Więcej się nie dowiedziałem bo pan nie wiedział albo nie chciał powiedzieć (???). Ogólnie obsługa kiepska*. 230k to jest cena brutto za Stelvio FE i jest to cena standardowa tej wersji, dokładnie to 232 czy 235 zależnie od jakichś dodatkowych pierdół (i chyba silnika, jeśli nie pomieszałem to diesel był ten droższy). Te ceny są wzięte z 3 egzemplarzy obecnych w salonie, z czego jeden demo. Dwa były za 232 z groszami a jeden za 235, na 100% wersja TBi 280 KM kosztuje 232 bo taką jechałem. Może ta droższa miała jakiś lakier z dopłatą.

    Mi też te liczby na pierwszy rzut oka nie pasują, bo nie sumują się nawet do 100% wartości auta, ale jak dodasz VAT to wychodzi jakieś 117% czy coś takiego. Opcja raczej mało korzystna jak kogoś interesuje wykup, ale zdaje się całkiem spoko jak ktoś wykupować nie chce.

    *) byliśmy umówieni na konkretną godzinę z prawie tygodniowym wyprzedzeniem, a momencie jak weszliśmy do salonu to pan pojechał z kimś innym na jazdę. "Musicie poczekać". Zawsze marzyłem o oglądaniu Jeepów przez pół godziny...
    To skandal...z tygodniowym wyprzedzeniem...to powinno być co do minuty rozpoczęte od postawienia Twojej stopy w salonie...
    A co handlowiec miał powiedzieć innym, którzy byli przed Toba? U stomatologa, notariusza, lekarza nie ma przesunięć... Warto czasem zobaczyć jak to jest po drugiej stronie... Jedyne co ja bym zrobił na miejscu tego handlowca to telefon do Ciebie ze przesuniecie może nastąpić

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory