Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Temat: 159

  1. #31
    Użytkownik Ogier Avatar MarcinDGR
    Dołączył
    10 2016
    Mieszka w
    Wąsosz DGR
    Auto
    Alfa 159 2.4 JTDm
    Postów
    193

    Domyślnie

    Mnie wyszła 20 tys z opłatami srebrny sedan 2.4 itdm 06r 180tys przebiegu wszystko w bdb stanie bezwypadkowa nigdzie nie malowana radio 2 din,xenon,alusy 18 z nowymi oponami + tarcze i klocki...Zrobiłem tylko dpf i egr out,rozrząd olej i piasta prawa przednia...Na pewno 30 tys to duża przesada no chyba ze 1.7 Tbi...Za 2.4 maksymalnie dał bym 25tys i to musi być już naprawde ładna zadbana z przebiegiem do 200tys a za 1.9 dał bym max 20tys...Za 30tys to się kupuje audi a4 b7 lub bmw e90 z 3 litrowym dieslem...Co do Alfy przy kupnie musowo wejdź pod spód i zobacz jak wyglądają sanki pod silnikiem i tylny wózek pozdr.
    Ostatnio edytowane przez MarcinDGR ; 22-03-2017 o 12:31

  2. #32
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar taczka464
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Ł
    Auto
    AR 159 1.9 8v + chip była , AR 159 TBI TI jest, Crosswagon + chip jest
    Postów
    536

    Domyślnie

    Wiem że chcielibyście tak... ale jak długo będziecie się łudzić że 11 letnie auto nie można kupić taniej niż wasze założone od kilku lat 20-25 tysięcy, bez poważnych inwestycji?

  3. #33
    Użytkownik Świeżak Avatar werter81
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Świrlandia(podkarpacie)
    Auto
    156,2.4JTD & 159,2.4JTDm SW
    Postów
    114

    Domyślnie

    Cytat Napisał hajner Zobacz post
    Miałem podobnie posiadam od 5 miesiecy Alfe 159 sw 16v przebieg 180 000 km szukałem jej około 7 miesięcy pod względem wyposażenia, auto kupione za 20 000 zł dużo wyeksploatowanych ogłoszeń nie wartych ceny oglądałem zanim kupiłem
    na dzień dobry do roboty:

    - rozrząd
    - filtry oleje
    - nowa turbina
    - urwana jedna szpilka ( oczywiście wymienione wszystkie za jednym zamachem )
    - klapy wirowe (zaślepienie)
    - egr (zaślepienie)
    - dpf (wycinka)
    - termostat
    - kluczyk ( był jeden przy zakupie :/)
    - koło zapasowe wraz z pianką
    - opony 225/50/r17

    Kupując alfę w takich pieniądzach trzeba liczyć się z wydatkami ale co się nie robi dla tej mordki z przodu

    Pozdrawiam

    Załącznik 224317
    Załącznik 224318
    hajner ile Cię kosztowała turbina? Pytam z ciekawości bo też po za kupie swojej alfy wymieniałem na nową.

  4. #34
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    ALFA ROMEO 159 2.2 JTS
    Postów
    7

    Domyślnie

    Gdzie dostane taka pompke do sprzegla? Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17431763_1289561464427179_1533206620_o.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	63.4 KB
ID:	224483Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17474099_1289561321093860_634574838_o.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	47.7 KB
ID:	224484

  5. #35
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeDraven
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Bogatynia
    Auto
    brak
    Postów
    794

    Domyślnie

    Cytat Napisał maxer86 Zobacz post
    Przód malowany. Za scudetto zderzak powinien być czarny mat a ktoś się rozpędził i pomalował, maska opadnięta po stronie pasażera. Więc na pewno jest drobna nie ścisłość w opisie bo ktoś coś malował i tak z salonu raczej nie wyjechał. Rok raczej 2011 a rejestracja 2012. Tyle widać ze zdjęć. Mały przebieg co może świadczyć że mogła np stać długo czekając na naprawę. Trzeba było sprawdzić dobrze historie u ubezpieczycieli z Niemiec pewnie będzie coś o szkodach. Ograniczone zaufanie do każdego auta i lepiej wydać nawet 500 zł na dobrą i fachową weryfikację niż kupić minę.
    Dodatkowo brak naklejek ochraniających błotniki z obu stron, to też trochę podejrzane... i ta cena!!! gośc chyba trochę przegiął
    "Nie możesz nazywać siebie prawdziwym miłośnikiem motoryzacji jeśli nigdy nie miałeś Alfy Romeo" - Jeremy Clarkson

    Pomogłem? Dodaj punkt reputacji (gwiazdka pod postem)

  6. #36
    Użytkownik Świeżak Avatar elelmo
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łochów
    Auto
    AR 159SW 210KM+virus
    Postów
    153

    Domyślnie

    2 tata pomykam już swoją 2,4 210km, dałem 27tyś. Szukałem Alfy jakiś miesiąc, ta była pierwszą którą oglądałem. Z inwestycji startowych to było: oponki lato, oleje, płyny, filtry i ogólne drobiazgi. Jedyna wada to brak wyposażenia, nie zależało mi na tym, zawsze mniej się może popsuć . Kolego od którego kupowałem prawie płakał jak odjeżdżałem, kochał autko ale niestety życie go zmusiło. Uważam, że kupno dobrego auta bez inwestycji jest możliwe. Trzeba tylko dobrze trafić, na fana marki na pewno nie na komis / handlarz.

  7. #37
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    AR 159 1,9 Jtdm 150 km
    Postów
    123

    Domyślnie

    Kupując używane auto które ma duszę i nie jest to auto typu kompakt i sprzedało się tego kilka milionów sztuk trzeba mieć zapas gotówki. Można kupić octavie 1.6 i latać, Astrę 2 1.4 którą mam od nowości i 0 korozji i napraw przez 10 lat i nawet nie ma pomysłu by ją oddać bo bym się popłakał. Można też kupić Aflę lub innego diesla który posiada już egr czy dpf i będą większe wydatki na start. Po prostu jest w niej turbina, dwumas , i klapy wirowe co jest wadą nie tylko w alfie. Do tego jeszcze oplowska skrzynia m32. I tak się zbiera jeszcze zaraz po zakupie wymienić filtry, oleje, rozrząd i komplet opon to się zbiera coraz większa kwota.Jeszcze ubezpieczyć OC + AC. Ja założyłem że cena + 5 tys na wstępny serwis i ta kwota leży na koncie na w razie czego. Na razie kupiłem znaczki przód i tył, rozrząd oleje filtry i opony na zimę. Długo biłem się z myślami czy nie sprzedać swojego diesla i kupić 1.8 mpi nawet szukałem ale koszty wyjazdów, oględzin itp itd + spalanie wyższe 3-4 litry na 100 km i wychodzi że ten diesel wcale nie taki zły. Mam auto które polubiłem i jeżdżę nim dla przyjemności. Jeżeli wydawanie pieniędzy na samochód dla ciebie jest zbędne i cie boli to kup mały kompakt którego jest na rynku dużo, a nie Alfę, BMW, czy Audi w jakiejś nietypowej wersji.

  8. #38
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał Badej Zobacz post
    PS: zna może ktoś to auto ? --> allegro.pl/show_item.php?item=6750338872#f40efbb128
    "pakiet cup-holder"
    gość to jakiś bajkopisarz, taką treścią ogłoszenia sam się ośmiesza. Zderzak ewidentnie lakierowany, fotel kierowcy ma spore pęknięcie, przy tym przebiegu nie powinno jeszcze go być, więc kolejna nieścisłość, pomijam już spalanie...
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory