Cześć wszystkim!!!

Obecnie jestem posiadaczem prawie pełnoletniej Toyoty Avensis 2.0 D4D, która pierwszy raz od 7 lat postanowiła odwiedzić "serwis" z innej przyczyny niż standardowe prace przy samochodzie. Bez względu na to czy uda się się ją reanimować postanowiłem, że czas na zmiany. Szukałem, szukałem i nic. Wpadł mi przez chwilę o oko Mercedes klasy B, ale mój mechanik stwierdził że jak go kupię to mogę spokojnie wykasować jego numer telefonu Postanowiłem poszukać od innej strony. Dość dobrą opinią cieszą się fiatowskie silniki 1.9 i postanowiłem takiego auta poszukać. Po 7 latach jazdy autem, które nie wzbudza żadnych emocji zarówno przychodniów jak i kierowcy nie bacząc na stereotypy postanowiłem rozejrzeć się za czymś nietuzinkowym i tym czymś. I po kilku dniach trafiłem na Alfę 159. Dodatkowo w internecie wpadłem na kanał Zachar OFF, gdzie prowadzący był z wizytą na jednym ze spotów. Pomyślałem że chciałbym być w takiej rodzinie. Wiem że to będzie diesel 1.9, ale jeszcze nie wiem z iloma kucykami pod maską (120-150). Bez znaczenia sedan czy kombi. Mam nadzieję że trochę mi w tym pomożecie.

Po Waszym forum widzę że tętni życiem Mam nadzieję że wszyscy będziemy tu wchodzić by pochwalić się naszymi BELLAMI, a nie szukać dla nich lekarstw

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.