Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: gaz do 155 V6

  1. #1
    luxik10
    Gość

    Smile gaz do 155 V6

    witam, mam pytanko ma ktoś może instalacje stag 300 lub zenita w v6 bo chciałbym założyć jedną z tych i niewiem, stag troche tańszy i że najprostsza instalacja wtryskowa a zenit niby już lepsza, co sądzicie??

  2. #2
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    BMW E61 545i żony, E61 530xD do orania pola :)
    Postów
    3,191

    Domyślnie

    Cytat Napisał luxik10 Zobacz post
    stag troche tańszy i że najprostsza instalacja wtryskowa a zenit niby już lepsza, co sądzicie??

    Ktoś Ci kolego głupot naopowiadał, od Zenita trzymaj się z daleka, przy pełnym otwarciu wtrysków PB Zenit wywala błąd wynikający z algorytmu jego działania i zrzuca silnik z LPG na Pb a Ty prawie walisz twarzą w szybę w tym momencie, w 155V6 jest to z racji sposobu sterownia wtryskiem bardzo częste zjawisko i Zenit się nie nadaje, pomijając już jego tragiczne korekty czasu wtrysku LPG względem ciśnienia gazu i temp.
    Na temat gazu w V6 napisałem w tym dziale wszystko co trzeba wiedzieć, użyj wyszukiwarki, przejrzyj moje posty i myślę że w maliny nie dasz się wpuścić.

    Do V6 w 155tce z racji sterowania wtryskiem w układzie grupowym z niczym wolniejszym od MagicJetów lub Matrixów nie podchodź.
    10.2008-16.11.2012r. 156 3,0 V6 24V Q2 278KM@312Nm - pozostały piękne wspomnienia

    Porting głowic, budowa silników do motorsportu, budowa układów wydechowych, kolektorów ssących ITB, indywidualnych części do motorsportu

    Zapraszam => https://www.facebook.com/Ku%C5%9Bmie...37265/?fref=ts

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory