Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: GT V6 z Radomia

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Todeskult
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Coupe 20VT, w planach Bella
    Postów
    21

    Post GT V6 z Radomia

    Dzień dobry wszystkim,

    Moje obecne jeździdło wkurza mnie coraz bardziej a zawsze chciałem (nie wiem czy słusznie ) coś z bardziej męskim silnikiem, AR GT była i jest jedną z opcji.

    Znalazłem takie ogłoszenia z Radomia: http://allegro.pl/show_item.php?item=6878222057

    Czy ktoś może zna / oglądał / etc. ? Na zdjęciach wygląda obiecująco, przebieg zdaje się być autentyczny (nie widać np. dużego zużycia foteli i przełączniki na kierownicy nie są powycierane). Może ktoś zauważył coś (niepokojącego) na zdjęciach? Nie dzwoniłem jeszcze do sprzedawcy, pomyślałem że zapytam na początek tutaj.

    Dzięki!

  2. #2
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    poszukiwania 166 w toku :)
    Postów
    9

    Domyślnie

    ogólnie Kolego wejdź sobie na autoscout24 tam masz busso 3.2 gt i stoją po 30 tysięcy a raczej u Niemca podobne ceny plus dolicz sobie opłaty celne i tak dalej , cena dosyć niska co nie świadczy jednak o jej stanie najlepsza rada jaką mogę dać jeśli chciałbyś kupić taką - Aso. Umów się na przegląd przed zakupem zapłacisz tam nie wiem 350 zł ale nie kupisz trupa. Ale cena jest zastanawiająca tym bardziej że osoba sprzedająca nie jest raczej prywatna bo widzę inne samochody na aukcji. Pozdrawiam!

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Todeskult
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Coupe 20VT, w planach Bella
    Postów
    21

    Domyślnie

    No właśnie niska cena mnie zastanowiła (na Mobile.de i AS24 są i po 40 tys.), fakt że takie za 30-35 są często z 2007, ale aż takiej różnicy w przypadku 2 lat różnicy nie powinno być. Może też być tak że do ceny trzeba doliczyć opłaty (nie wiem, jeszcze nie dzwoniłem). Sprawdzić w ASO zamierzałem i zamierzam, z tym że w Radomiu jest tylko Romar, nie mają nawet podane że serwisują Alfy czy Lancie, tylko Fiat. No i gdzieś tu na forum znalazłem że nie są w stanie sprawdzić całościowo, np. autentyczności przebiegu i generalnie nie mają najlepszego podejścia :|

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    Cytat Napisał Todeskult Zobacz post
    No właśnie niska cena mnie zastanowiła (na Mobile.de i AS24 są i po 40 tys.), fakt że takie za 30-35 są często z 2007, ale aż takiej różnicy w przypadku 2 lat różnicy nie powinno być. Może też być tak że do ceny trzeba doliczyć opłaty (nie wiem, jeszcze nie dzwoniłem). Sprawdzić w ASO zamierzałem i zamierzam, z tym że w Radomiu jest tylko Romar, nie mają nawet podane że serwisują Alfy czy Lancie, tylko Fiat. No i gdzieś tu na forum znalazłem że nie są w stanie sprawdzić całościowo, np. autentyczności przebiegu i generalnie nie mają najlepszego podejścia :|
    W Radomiu jest jeszcze Kamil Struzik na Warsztatowej oraz Pan Piwoński z boku Wernera specjalizujący się w alfach, więc może u nich spróbuj sprawdzić?

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Statyczny
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2.2 JTS
    Postów
    318

    Domyślnie

    Szukałem auta w Radomiu, podobno zagłębie szrotów co wypadło w zgodzie z prawdą. Ja bym na początek zdalnie wysłał inspekcję z bezwypadkowe.net. Gość mi robił inspekcje łącznie kilka godzin plus na bieżąco informował przez telefon o postępie prac. Rewelacyjny człowiek. Oba auta które dałem mu do sprawdzenia były nie warte złotówki a ja oszczędziłem kasę na dojazd. Auto inspekcja, Łukasz.

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    poszukiwania 166 w toku :)
    Postów
    9

    Domyślnie

    Ogólnie przekonanie panuje że Radom to zagłębie szrotu z Niemiec , historia mój Tata mechanik i kierowca zawodowy nie raz jak wraca w nocy to mówi że widzi jak idą lawety pełne z Niemiec i te samochody niewiele mają wspólnego ze stanem w jakim się je wystawia , większość to bity szrot a potem wystawiane jako "Niemiec płakał jak sprzedawał".

  7. #7
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Pabianice
    Auto
    156 2.5 berlina manual/ 156 2.5 Q-system berlina/ 166 3.0 automat/ 156 JTD SW
    Postów
    100

    Domyślnie

    Najlepiej przejechać się do Niemiec zobaczyć w jakich cenach są średnio zadbane samochody. Może niektórzy zrozumieliby, że za 15tys nie kupi się samochodu realnie wartego 22.
    Wymagania zbyt duże co do posiadanego budżetu to większy problem niż znalezienie samochodu w stanie zadowalającym. Do tego wielu poszukujących zapomina, że kupuje rzecz UŻYWANĄ!

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Gt
    Postów
    31

Podobne wątki

  1. GTA z Radomia
    Utworzone przez kamilern w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-04-2015, 06:51
  2. Poszukuje kogoś z Radomia
    Utworzone przez majster_85 w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-08-2013, 19:48
  3. 159 - okolice Radomia ŚLUB
    Utworzone przez redek83 w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-05-2010, 07:00

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory