Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Kupno 147 Na Części - Opłacalne ?

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    Alfa romeo 147
    Postów
    10

    Domyślnie Kupno 147 Na Części - Opłacalne ?

    Witam. Zauważyłem że u mnie w okolicy nie ma bardzo takich samochodów co sprzedają na części, chyba że złom itd.

    Obejrzałem sobie kilka alf 147 i mam pytanie bo ceny są różne ale biorę pod uwagę ceny do max. 2600.
    I tu moje pytanie czy taki samochód opłaci mi się gdy go kupię do takiej kwoty i jeśli całą sprzedam tzw. "na śrubki" ?

    Bardziej pod uwagę biorę kolor czarny lub czerwony, na jakie silniki zwracać uwagę np. 1.6 czy 2.0 i benzyna ? to wolałbym z LPG, albo Diesel ?


    Jak myślicie dobry pomysł ? da radę coś zarobić ? Bo ogólnie wszędzie mało jest szczególnie w moich okolicach którzy zajmują się sprzedażą części używanych alf, najwięcej jest BMW bo ze 4

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar juventino87
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 8V 2010r
    Postów
    50

    Domyślnie

    Podpowiem tak, jak zrobił mój szwagier. Kupił (akurat golfa IV) z tym samym silnikiem, poprzekładał do siebie co lepsze i nowsze, resztę sprzedał "na śrubki". A więc podwójnie zyskał, odnowił sobie auto i i tak jeszcze zarobił na częściach.
    Gorsza strona - wkładasz hajs i czekasz aż się zwróci i zaczniesz zarabiać. Przy alfie nie licz na szybki czy regularny zysk. Generalnie jak masz wolne środki, czas, nie pali Ci się z kasą, to działaj, stratny pewnie nie będziesz.

Podobne wątki

  1. Kupno części uzywanych GT
    Utworzone przez dario2104 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-08-2014, 20:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory