Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Złamana Antena

  1. #1
    Szampan
    Gość

    Domyślnie Złamana Antena

    Rano wchodze do samochodu wkładam panel a tu radio niedziała oprócz radia Piotrków i Maryja. w nocy ktoś mi złamał antene. i właśnie tu pytanie, czy antena w 146 ma wbudowany wzmaczniacz lub czy jest jakiś dodatkowy. Jaką antene mam kupić? chodzi mi o jak najlepszy odbiór radia nie o cene- w granicach rozsądku. Czy kupować ze wzmaczniaczem czy bez?. Czy dokupić wzmaczniacz i jak go podłączyć? Jak wymienić antene, domyslam sie ze musze odkrećić lampke gorzej z przeciągnięciem kabla? Prosze o jakieś porady i uwagi. Bardzo mile widziane linki np: allegro. bądż jakieś sklepy internetowe.
    Z góry dzięki...

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar r0bertos
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Stalowa Wola/Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTDm 105KM Bianco Ghiaccio
    Postów
    402

    Domyślnie

    A nie lepiej wymienic tylko sam bat ? Jak ostatnio odkrylem ze jest odkrecany po tym jak ktos tez mi zlamal

  3. #3
    Szampan
    Gość

    Domyślnie

    złamane jest mocowanie przed batem a wymiana samego nic mi nie da, miałem troche większego pecha...
    A co do zakupu anteny rozważam te pozycje...

    ANTENA ZE WZMACNIACZEM -UNIWERSAL. -KĄT.- #SS# (657335329) - Aukcje internetowe Allegro

    Antena Samochodowa__ A2 #FIAT--ALFA ROMEO--LANCIA# (659048947) - Aukcje internetowe Allegro

    ANTENA SAMOCHODOWA FIAT SIENA PALIO ALBEA oryginal (649750310) - Aukcje internetowe Allegro

    do tej trzeciej potrzebny jest kabel bo mam zamiar wymienić komplet...ale jestem najbardziej przekonany do tej bo ma najdłuższy maszt.

    co sądzicie o wzmaczniaczach antenowych- uniwersalnych tego typu.
    SAMOCHODOWY WZMACNIACZ ANTENOWY AMP1 20dB gwaranc (661235786) - Aukcje internetowe Allegro

    Jakie jest wasze zdanie? Prosze o szybką odpowiedż bo w samochodzie zazwyczaj słucham radia a teraz nie jestem na bierżąco z informacjami...

  4. #4
    ViP Romeo Avatar Lesio
    Dołączył
    02 2007
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Subaru Forester XT, Mini Countryman CS
    Postów
    1,917

    Domyślnie

    Ja mam taką jak w 3 linku, ta z 1 może dziwnie wyglądać bo krawędź dachu opada a ona może być w trochę w pionie.

  5. #5
    Szampan
    Gość

    Domyślnie

    no i dzięki, taką kupie ale chyba nie na allegro, a co do wzmaczniacza czy jest jakiś w alfie 146 a czy opłaca sie kupić wzmaczniacz antenowy z allegro za 10 zł.
    A co do kabla, czy w alfie 146 leci on bezpośrednio od anteny do radia czy jest on jakoś gdzieś podłączony? Jego też chce wymienić bo podczas zabawy z radiem uszkodziłem wtyczke . czy dało by rade podłączyć nowy przewód do starego i przeciągnąć???

  6. #6
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    10zl to nie majatek wiec mozesz sprobowac kupic. Najwyzej nie zadziala to masz 14 dni na zwrot towaru bez uzasadnionej przyczyny

  7. #7
    lukaszzarzynski
    Gość

    Domyślnie

    a co do przeciagania nowego kabla do anteny to zycze powodzenia , ja nameczylem sie i wymyslilem. od lampki na podsufitce lecisz poprzez oslone prawego slupka nastepnie schodzisz przy drzwiach na wysokosc schowka, tam po zawiasach schowka kabel kladziesz i nastepnie pod plastikami do radyjka montujesz . pozdrawiam i milego przetykania

  8. #8
    Użytkownik Ogier Avatar marktds
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Kamień Pomorski
    Auto
    146 1.9 JTD 99'
    Postów
    163

    Domyślnie

    odgrzeje kotleta by nowego tematu nie dawać, radio słabo mi ściąga fale , jak zasilany jest wzmacniacz antenowy, za radiem mam dwie luźne 1 pinowe kostki jedna z żółtym druga z czerwonym kablem , od czego one są ? do tego pasują do siebie, można je złączyć , ale czy tak powinno być? dwa różne kolory jakoś mnie do tego nie przekonują,,,

Podobne wątki

  1. Antena do 147
    Utworzone przez mikolajpn w dziale 147
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 17-03-2017, 07:22
  2. Antena
    Utworzone przez konrad53 w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-09-2015, 14:35
  3. [159] Złamana sprężyna. Jakie kupić??
    Utworzone przez tomasz er w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-07-2012, 00:39
  4. Antena 147
    Utworzone przez Łobuz w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-03-2011, 20:14

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory