Strona 134 z 143 PierwszyPierwszy ... 3484124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,331 do 1,340 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #1331
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Cytat Napisał netzmark Zobacz post
    Boisz się że jak raz sparujesz do moduł do wyrzucenia, czy jak?
    Możesz przenosić ale być może musisz w ustawieniach zmienić na jakiego BT samochodu ma reagować do odpalenia, nie jestem pewien czy on może zapamiętać kilka i szukać jednego z zapamiętanych do upadłego. Wieczorem mogę Ci sprawdzić jak mi wróci drugi samochód.
    Chodzi o to drugie. Czyli właśnie mam kilka aut z AA (ale wszystkie po kablu) i czy wystarczy (po pierwszym sparowaniu z każdym) tylko podłączyć pod dane auto i będzie znowu działać, czy jednak to bardziej skomplikowany proces (typu wchodzić w ustawienia dongle, usuwać, parować od nowa, itp).
    Z góry dzięki za sprawdzenie!
    Pozdro,
    Bartas

  2. #1332
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,222

    Domyślnie

    Sprawdziłem. W ramach tego samego telefonu z AA możesz moduł AAW przenosić między samochodami. Nic nie trzeba kombinować, podłączasz i działa odrazu ok. Ale pod warunkiem, że oba samochody wymagają takich samych ustawień modułu typu passtrough, automatyczne łączenie itp. A to już niestety zależy jak w danych samochodach zachowuje się złącze usb i sama stacja multimedialna. Czyli niby jest ok ale zależy jakie samochody. Ja testowałem na parze Stelvio-Yaris. W jakichś innych wypadkach może być potrzebne wchodzenie w ustawienia i jakieś drobne zmiany..

  3. #1333
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2023
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio
    Postów
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Dla uściślenia: używam CarlinKit 5.0, wykorzystujący osobny protokół dla Androida. Jak zapomniałem podłączyć kabelek na trasę, to po 4 godzinach miałem jeszcze 20% baterii, a nie wyjeżdżałem z pełną tylko jakieś 85-90%. Ciepły może i jest ale nie jakoś strasznie (pomijam, że mój uchwyt jest na kratce i mogę chłodzić lub grzać telefon ). Jak dotąd sprawuje się dobrze.
    Hmm bardzo ciekawe.
    Ja kupiłem ten CarlinKit 5.0 i nie działa mi to ze Stelvio 2019. Próbowałem z iPhone i z Androidem. Podczas połączenia apka (android auto) się crashuje i wpada w loop. Zrobiłem update urządzenia nowym softem z bugfixami ale dalej nic. IPhone (carplay) nawet
    nie reaguje, że coś zostało podpięte.

    Jaki setup używasz? Może to z przedliftowym infotainmentem się nie zgrywa.

  4. #1334
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Odpisałem na PW.

  5. #1335
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    9

    Domyślnie Carlinkit 5.0

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Dla uściślenia: używam CarlinKit 5.0, wykorzystujący osobny protokół dla Androida. Jak zapomniałem podłączyć kabelek na trasę, to po 4 godzinach miałem jeszcze 20% baterii, a nie wyjeżdżałem z pełną tylko jakieś 85-90%. Ciepły może i jest ale nie jakoś strasznie (pomijam, że mój uchwyt jest na kratce i mogę chłodzić lub grzać telefon ). Jak dotąd sprawuje się dobrze.
    A czy na carlinkit 5.0 masz już full screen na AA? Skoro jest osobny protokół dla AA.
    Z góry dzięki za info

  6. #1336
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Carlinkit 4.0 już robił po protokole carplaya na USB, ale jedyne co zmieniał to obraz był na środku i bez logo AA, ale dalej tak samo mały. Podejżewam że jakby jakaś grupa zainteresowanych klientów na zakup nacisnęła na chińczyka, to zrobiłby aktualizację i dał opcje zaawansowane aby móc odpalać duży ekran. AAWireless nad tym pracuje o ile wiem.

    Z tego co wiem, Carlinkit 5.0 na USB ma AA dla WiFi AA, a ACP dla WiFi ACP. Pewnie kwestia znów zagadania, aby dalo się wybrac tłumaczenie z AA Wifi na ACP i ręczne ustawienie parametrów ekranu dla AA Wifi, ale znów, chińczyk pewnie musi zobaczyć w tym nową sprzedaż i przekonującą grupę aby mu się opłacało/chciało z tym podziałać.

  7. #1337
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,222

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    chińczyk pewnie musi zobaczyć w tym nową sprzedaż i przekonującą grupę aby mu się opłacało/chciało z tym podziałać.
    Dyskusja z Chińczykiem to z reguły ślepy zaułek.
    Kiedyś kupiłem w miarę fajne radio i chciałem się pobawić w dystrybucję tutaj. Ale kilka rzeczy było tam skopanych na tyle że nie było szans. Więc napisałem do Chińczyka - popraw to sprzedamy dużo. Odpowiedź - kup dużo to poprawimy...

    W AAwireless dodali AA na protokole ACP. Ale nie testowałem i nie wiem jakię i czy są jakieś korzyści techniczne z tego.

  8. #1338
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Roznie to bywa z nimi, pewnie zalezy na kogo trafi. W kazdym razie aawireless nad tym pracuje oficjalnie

  9. #1339
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał misiuncio Zobacz post
    A czy na carlinkit 5.0 masz już full screen na AA?
    Mam mały ekran - obraz zajmuje cały ekran. Miałem wymieniać na duży ale chyba szybciej auto zmienię.

  10. #1340
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2023
    Auto
    Stelvio
    Postów
    44

    Domyślnie

    Ja mam ekran 8'8 i carlinkit 5.0. Obraz wyświetla się dokładnie tak samo jak po kablu, czyli na pełnym ekranie. Różnicy w działaniu w porównania do kabla nie widzę. Jedyny mankament to, że czasem nie startuje automatycznie i trzeba mu pomóc naciskając ręcznie połączenie bluetooth.

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory