Strona 57 z 354 PierwszyPierwszy ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 3535

Temat: Usterki - większe i mniejsze, rozwiązania i porady

  1. #561
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    Bardziej sie zgodzic nie moge Sam posiadalem 330i plus jezdzilem kilka innymi modelami z tej grupy i sam sie zastanawiam nad czym takie zachwyty, w wielu przypadkach jest o wiele gorzej niz w Giulii. Wydaje sie, ze duzo ludzi komentuje czy powiela stereotypy a nawet raz nie siedzialy w danym samochodzie, czy to w giulii czy nowym BMW czy Audi. Takie gadanie dla gadania?
    100 % racji.

  2. #562
    Użytkownik Świeżak Avatar Olej555
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    BMW f10 2016, Mazda 6 2015, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 2006 , Alfa 156 SW 1.9JTD 200
    Postów
    222

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    Bardziej sie zgodzic nie moge Sam posiadalem 330i plus jezdzilem kilka innymi modelami z tej grupy i sam sie zastanawiam nad czym takie zachwyty, w wielu przypadkach jest o wiele gorzej niz w Giulii. Wydaje sie, ze duzo ludzi komentuje czy powiela stereotypy a nawet raz nie siedzialy w danym samochodzie, czy to w giulii czy nowym BMW czy Audi. Takie gadanie dla gadania?
    też się mogę pod tym podpisać. Byłem jakiś czas temu z kumplem u dealera Alfy, znajomy na co dzień jeździ 2 letnią Bmw 3 w m pakiecie.
    Wsiadł do dobrze wyposażonej stelvio i w ciągu dosłownie 3 sekund stwierdził że jednak w bmw jest lepsza jakość. Nawet niczego nie zdążył dotknąć.
    Pomyślałem wtedy jak głęboko zakorzenione są te wartości niemieckiej klasy premium. Szczególnie przereklamowane są wg mnie audice.

  3. #563
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    najbogatsze Giulie Veloce, między którą a wersją podstawową Giulii jest przepaść, jeśli chodzi o wnętrze.
    Jakie to różnice poza fotelami?

  4. #564
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal35 Zobacz post
    Jakie to różnice poza fotelami?
    Lepszy silnik, wykończenia wnętrza, lepsze nagłośnienie, inne pakiety.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  5. #565
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Cytat Napisał uTvo0 Zobacz post
    Lepszy silnik, wykończenia wnętrza, lepsze nagłośnienie, inne pakiety.
    Mówimy tylko o wnętrzu. Jakie to różnice? Przecież w wersji Super są takie same opcje wyposażenia, takie samo wykończenie, nagłośnienie, itd.

  6. #566
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal35 Zobacz post
    Jakie to różnice poza fotelami?
    Można mieć np. poszycie skóra boki plus cala konsola przednia. Wstawki drewniane.. niby to nie wiele ale jednak roznica odczuwalna.. ja mam FE bez skórzanego obszycia widzialem w salonie ostatnio wlasnie obszyte i jest różnica.. niekoniecznie mi to potrzebne ale napewno poprawia pierwsze wrażenie jakosci

    Ogólnie widze wasze porownania ale porównajmy ten sam poziom kosztu jasne że fura za 500k bedzie dużo lepiej wykończona niż ta za 200k ba nawet ta za 300k bedzie lepiej wykończona pytanie tylko czy zawsze warto dokladac te dodatkowe 100k za które można serwisowac auto, opłacić ubezpieczenie, lać paliwo itd.

    Oczywiscie jak kogoś stać to kto zabroni i wcale nie mam nic przeciwko.

    Tylko w większości konkurencji gdzie jest bezpośrednie starcie sa jakies kategorie.

    Ustalamy wielki i mozemy porównywać.. oglądam testy roznych aut no i dla przykładu Mercedes jeden z nowych no cud miód i orzeszki A cena dajmy na to baza 350k prezentowana wersja 600k..

    No wiadomo ze alfa nie ma startu bo nawet najbardziej doposazone stelvio qv nie zbliży się do tej ceny pewnie gdyby miało tyle samo bajerów to by musialo tez tyle kosztować.

    Ogólnie moim zdaniem alfa celuje w inna klientele niz bmw czy volvo i tyle.. jak dla mnie za ok 200k nie ma aktualnie lepszego suv o sportowym zacięciu I równie fajnym wyglądzie podobnie z Gulia w jej pułapie cenowym..


    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  7. #567
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Klasyk targetowania. Robi się produkt lub usługę adresowaną dla danej grupy odbiorców.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  8. #568
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal35 Zobacz post
    Mówimy tylko o wnętrzu. Jakie to różnice? Przecież w wersji Super są takie same opcje wyposażenia, takie samo wykończenie, nagłośnienie, itd.
    Pytanie było o różnice między doposażonym Veloce a podstawową Giulią. Że to różne auta z punktu widzenia wykończenia wnętrza. Nie tylko fotele

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  9. #569
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    Panowie, bycie Alfistą nie wyklucza krytycznego podejścia do marki.
    I wciąż uważam, że pierdoły jakie tu wymieniacie (jeden będzie jeździł z trzeszczącą tapicerką, drugi pogryzie kokpit z wk...) nie mają się prawa zdarzyć w bolidzie za 200 kafli, którego premiera, właśnie ze względu na konieczność dopracowania, była odkładana kilka razy. A jeżeli się zdarzają, to znaczy, że jednak nie jest dopracowany, albo trzeba zwolnić szefa kontroli jakości.
    Naprawdę sercem jestem z AR, ale patenty, które się przewijają w tym wątku, a jakie należy zastosować, żeby nowa, wyczekana limuzyna AR była dopracowana mnie po prostu powalają na kolana.
    Było: 166 2.4JTD x5, 166 2.0TS x3, 166 3.0 V6 x2, 166 3.0 V6 Sportronic x2, 166 2.5 V6, 156 2.4JTD x3, 156 2.4JTD SW, 156 2.5 V6 x2, 156 1.9JTD, Kappa Coupe 2.0T

  10. #570
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Cytat Napisał szerszeń Zobacz post
    Panowie, bycie Alfistą nie wyklucza krytycznego podejścia do marki.
    I wciąż uważam, że pierdoły jakie tu wymieniacie (jeden będzie jeździł z trzeszczącą tapicerką, drugi pogryzie kokpit z wk...) nie mają się prawa zdarzyć w bolidzie za 200 kafli, którego premiera, właśnie ze względu na konieczność dopracowania, była odkładana kilka razy. A jeżeli się zdarzają, to znaczy, że jednak nie jest dopracowany, albo trzeba zwolnić szefa kontroli jakości.
    Naprawdę sercem jestem z AR, ale patenty, które się przewijają w tym wątku, a jakie należy zastosować, żeby nowa, wyczekana limuzyna AR była dopracowana mnie po prostu powalają na kolana.
    A mają się prawo zdarzyć w BMW za 250k? Czy Ferrari za 1.5 mil? Audi R8, które boryka się z wieloma problemami od powstania? Wieloma innymi markami luxury czy high premium? Kolegi Mercedes E63S AMG za 800 tys był już kilka razy w serwisie a kilka dni temu nie dojechał na tor i wracał na lawecie plus kilka razy poprawiano błędy lakiernicze, których nie zauważono przy kontroli jakości. Jak to?! W samochodzie za prawie bańkę?! Niemożliwe przecież to tak drogi bolid. Zdziwiłbyś się ile można znaleźć problemów w samochodach o wiele wiele droższych i to nie ważne czy mechanicznych czy jakościowych.

    Mam konstruktywne podejście do motoryzacji, miałem do czynienia z wieloma samochodami, tanimi, drogimi czy ekstremalnie drogimi i wydaje mi się, że mogę w jakiś sposób się wypowiadać. Miałem BMW, które niemiłosiernie krytykowałem. Mam Alfę, którą uwielbiam

Podobne wątki

  1. Niedomykacjące się szyby i dwa mniejsze problemy.
    Utworzone przez achilles1221 w dziale GT
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-06-2016, 15:04
  2. wieksze czy mniejsze spalanie
    Utworzone przez FacesOfDeath w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-06-2014, 09:55
  3. [146] mniejsze hamulce przód 1,8 TS
    Utworzone przez stux w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 14-07-2013, 23:12
  4. Nietypowy problem po wymianie opon na mniejsze
    Utworzone przez zabazsc w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-07-2010, 08:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory