Strona 82 z 111 PierwszyPierwszy ... 32727374757677787980818283848586878889909192 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 1106

Temat: [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio

  1. #811
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar fabienb
    Dołączył
    09 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    7

    Domyślnie

    mam stelvio skonfigurowne bez manetek zmiany biegów. Czy ktoś się orientuje czy w serwisie dałoby się jej zamówić i wrzucić ?

  2. #812
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał fabienb Zobacz post
    mam stelvio skonfigurowne bez manetek zmiany biegów. Czy ktoś się orientuje czy w serwisie dałoby się jej zamówić i wrzucić ?
    A to nie jest przypadkiem z całym modułem kierownicy? Jeśli tak to słabo.

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  3. #813
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Cytat Napisał fabienb Zobacz post
    mam stelvio skonfigurowne bez manetek zmiany biegów. Czy ktoś się orientuje czy w serwisie dałoby się jej zamówić i wrzucić ?
    Było już o tym, serwis raczej tego nie zrobi. Nie jest to element który można dołożyć.


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  4. #814
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    a te łopatki to miód malina. Zwłaszcza doceniłem w Alpach na serpentynach. Ogromna radocha z jazdy.

  5. #815
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,991

    Domyślnie

    Cytat Napisał fabienb Zobacz post
    mam stelvio skonfigurowne bez manetek zmiany biegów. Czy ktoś się orientuje czy w serwisie dałoby się jej zamówić i wrzucić ?
    serwis na 99.9% nie zrobi, oni nawet nie mogą zmienić w swoim oprogramowaniu ustawień proxi poza to co jest przypisane do danego auta. samemu może i by się dało (w 159/Giuliettach różne retrofity się robiło), w MES są opcje na manetki, tylko nikt tego jeszcze nie robił. przydałyby się też schematy żeby sprawdzić czy w aucie ma się kompletne wiązki (różnie z tym bywa) - można kupić, ok 150EUR z Mopar-u na 1 model auta. więcej szczegółów pisałem myślę ze 3-4 tygodnie temu komuś innemu kto chciał dokładać możliwe że właśnie manetki - musiałbyś poszukać sobie - na szybko sam próbowałem ale nie znalazłem posta
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #816
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    W sumie dość świeży filmik o Stelvio, ale dość sensownie moim zdaniem zrobiona recenzja. Podoba mi sie to obszycie skóra góry deski jakbym brał teraz to ta opcje bym wziął

    https://youtu.be/NruAjvYyryI


    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  7. #817
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    STELVIO 2.2 210 q4
    Postów
    21

    Domyślnie

    juz 2 miesiąc minął od odebrania auta i jako ze jest to alficzka żony a ja posiadam bmw 5 to już widze kilka plusów ale tez i minusów.
    1. brak możliwości wyłączenia dźwięku zamykania i otwierania auta-wstyd
    2. brak mozliwości wyłączenia dźwięku przy parkowaniu- w koncu wystarczy efekt wizualny ile mam miejsca przed i za autem
    3. mimo harmana będę zamawiał cały nowy zestaw głośnikowy,
    4.fajnie ze diesel - średnie w miescie ok 10-11, dynamiczna jazda 14, PB podchodziła pod 20
    5. zmieniłem sprężyny na eibach - mimo, iż lepiej wybiera nierówności to prowadzi jest jeszcze lepiej -zwłąszcza przy predkosci 180-200
    6. ogrzewanie foteli tak działa, ze nie działą - w BMW duzo szybciej rozgrzewa a na max ustawieniu prawie parzy)))
    7. brak mozliwosci wyłączenia trakcji - szkoda bo auto dawałoby więcej frajdy
    8. skóra na fotelach jest mega, natomiast na kierownicy dramat - na pewno będzie poddana obszyciu prawdziwą skórą
    9. oj boli jakość obsługi ASO - w BMW, wszyscy uśmiechnięci, o wszystko się sami pytają, podają wodę, kawę ciastka, brakuje drinków - ASO ALFY - czuję się jak na dworcu, o wszystko się człowiek musi pytać i dopytać, mechanicy nie posiadają większej wiedzy o konstrukcji auta etc
    10. szkoda ze nie mozna ustawić indywidualnie auta, skrzynia normal a silnik sport, tylko albo wszystko na d albo na n, nie wiem po co jest a - auto kompletnie nie ma mocy
    11. nadal to świetne auto, super wygląda (wersja B-tech), jak na suva wyśmienicie jeżdzi -wygrało z GLC, Q5, VW (rewelacyjny silnik 240km)

  8. #818
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Dźwięk przy parkowaniu można wyłaczyć, chyba, że chodzi na stałe, ale to ryzykowne.
    Spręzyny zmieniasz, jak niby dla żony kupiłeś? Hymmmm

  9. #819
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    STELVIO 2.2 210 q4
    Postów
    21

    Domyślnie

    może źle szukałem, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć
    tak, ale sama dość szybko jeździ a fajnie, jak auto jedzie tam gdzie chcemy - najlepszy mod w kazdym aucie - niby lepszy komfort ale większa przyczepność

  10. #820
    Użytkownik Świeżak Avatar g0trek
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał Łukasz-dark Zobacz post
    1. brak możliwości wyłączenia dźwięku zamykania i otwierania auta-wstyd
    Kurde, a miałem zacząć wertować instrukcję, żeby znaleźć sposób na wyłączenie tego. Czyli jednak się nie da .

    Cytat Napisał Łukasz-dark Zobacz post
    6. ogrzewanie foteli tak działa, ze nie działą - w BMW duzo szybciej rozgrzewa a na max ustawieniu prawie parzy)))
    7. brak mozliwosci wyłączenia trakcji - szkoda bo auto dawałoby więcej frajdy
    Taa, mam dokładnie takie same odczucia.

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  2. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  3. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01
  4. [Stelvio] Stelvio first edition
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory