Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Nowy potencjalny właściciel Gulii...

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2017
    Auto
    Może Gulia
    Postów
    6

    Domyślnie Nowy potencjalny właściciel Gulii...

    Witam wszystkich alfaholików.Niewątpliwie jest to jedno z najobszerniejszych forów ze swoją "włoską" kolorystyką.W przyszłym roku zmieniam samochód,aktualnie faworytem jest Gulia.Mimo wieku 50+ mam dosyć wygodnych,praktycznych suwów ( mam bardzo porządny samochód tego typu - Forda Kugę) ,potrzebuję coś z "duszą".To czy Gulia wygra "casting" zależy też od tego forum.Podziwiam Waszą pasję do marki Alfa.Trochę tu dużo "włoskiego bałaganu" i udowadniania wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkiejnocy ale to chyba jego urok.Przerobiłem już ok.1000 stron tematu Gulia i brnę dalej...

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar SliwusBuu
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Mazda MX5 NBfl 1.8l, Alfa Romeo 159 2,4 JTDm 2006r.; Alfa Romeo 156, 1.9 JTD 115KM - była
    Postów
    1,075

    Domyślnie

    Witaj,
    Na podstawie wątku "Alfa Giulia- 2015" chyba w życiu nie kupiłbym żadnej Alfy. Niestety jest tam taki śmietnik, że szkoda gadać. Niemniej jednak po kilku okazjach obcowania z Giulią w różnych wersjach mogę śmiało powiedzieć, że jestem w tym samochodzie zakochany i mam nadzieję, że niedługo będzie mnie na nią stać.
    Przede wszystkim polecam się nią przejechać, czytanie wpisów osób nie posiadających Giulii może zniechęcić do zakupu.

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2017
    Auto
    Może Gulia
    Postów
    6

    Domyślnie Dziwne...

    Cytat Napisał SliwusBuu Zobacz post
    Witaj,
    Na podstawie wątku "Alfa Giulia- 2015" chyba w życiu nie kupiłbym żadnej Alfy. Niestety jest tam taki śmietnik, że szkoda gadać. Niemniej jednak po kilku okazjach obcowania z Giulią w różnych wersjach mogę śmiało powiedzieć, że jestem w tym samochodzie zakochany i mam nadzieję, że niedługo będzie mnie na nią stać.
    Przede wszystkim polecam się nią przejechać, czytanie wpisów osób nie posiadających Giulii może zniechęcić do zakupu.
    Mam niestety takie samo odczucie,spory na forum ,który makaron jest lepszy i smaczniejszy i dlaczego wygrywa mój.Mało konkretnej wiedzy,testów i opinii nowych właścicieli .Może wciąż jest za mało Gulii albo większość udzielających się na forum było w poprzednim wcieleniu Włochami,chyba z południa .Zgadzam się,że podstawą jest jazda próbna.
    Ostatnio edytowane przez androzek ; 06-12-2017 o 15:55

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał androzek Zobacz post
    Mam niestety takie samo odczucie,spory na forum ,który makaron jest lepszy i smaczniejszy i dlaczego wygrywa mój.Mało konkretnej wiedzy,testów i opinii nowych właścicieli .Może wciąż jest za mało Gulii albo większość udzielających się na forum było w poprzednim wcieleniu Włochami,chyba z południa .Zgadzam się,że podstawą jest jazda próbna.
    Czytasz złe wątki. Temat "Alfa- Giulia 2015" pozostał, jako coś w stylu Hyde Park'u odnośnie tego auta. Wątki z testami i opiniami oraz stricte merytoryczne są w dziale "Giulia" w dużej ilości.

Podobne wątki

  1. Poszukiwany Właściciel AR 159
    Utworzone przez Krzysiek866 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-11-2017, 11:01
  2. Właściciel 159 2.4 JTDm poszukiwany
    Utworzone przez lukash0 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-12-2015, 16:13
  3. Czy jest w Warszawie jakiś właściciel AR 33?
    Utworzone przez LUCID LINES w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-03-2014, 08:26
  4. [159] Nowy właściciel Belli - rady.
    Utworzone przez kostek27 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 14-08-2012, 17:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory