Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Temat: jakość salonów sprzedaży w Warszawie

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie jakość salonów sprzedaży w Warszawie

    Człowiek chce kupić samochód, Stelvio, za ok. 250k pln. Jak wyglądają moje doświadczenia z 2 warszawskimi salonami?

    - jedna jazda próbna 15 min. Brak możliwości użyczenia samochodu na weekend
    - od września brak oferty, wysłanego maila mimo 3-krotnego przypomnienia się
    - diesel - brak możliwości nawet pojeżdżenia 1 minuty
    - po napisaniu do drugiego salonu - mój pierwszy kontakt z nimi - o możliwość pojeżdżenia dieslem i wyrażeniu chęci zakupu/zamówieniu na początku roku samochodu, otrzymałem odpowiedź: "Witam Pana, Niestety nie dysponujemy samochodem w wersji diesel do jazd testowych." Żenada.

    Może to gdzie marka znajduje się obecnie porównując ją do konkurentów, to również kwestia beznadziejnych salonów i podejścia do klienta?
    A może to tylko warszawskie maniery (podobne doświadczenia mam z salonami rowerowymi - zero kompetencji, znajomości gamy modelowej, terminów itd. A rower miał być za 20 000zł. Dobrze, że pojawił się człowiek w Łodzi, który był motywowany i umiał zająć się klientem, bo już miałem pisać do producenta...)

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    A próbowałeś Carserwis Polczynska?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    110

    Domyślnie

    Podobnie, niestety. Ostatecznie kupiłem w Słupsku, dostarczyli na lawecie.

  4. #4
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michalwawa Zobacz post
    A próbowałeś Carserwis Polczynska?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    ja i mój kumpel czekamy na ofertę od... początku września.

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

    Domyślnie

    Ja w Bołtowicz dostałem prawie godzinną jazdę podczas której mogłem testować praktycznie wszystko co chciałem, nawet zrywanie przyczepności. I to dzięki właśnie tej jeździe zdecydowałem się na Giulie. Kupiłem z Carserwisie na Połczyńskiej, bo tam dali najlepszą ofertę a i na jakość obsługi nie narzekam - naprawdę bez żadnych zastrzeżeń.
    Prawdą jest natomiast problem z szybkim uzyskaniem oferty, jednak czekałem zaledwie 1 dzień.

  6. #6
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Dziwna sprawa, ja od Pana Marka dostałem ofertę w nocy tego samego dnia. Przykro mi to słuchać bo bardzo kibicuję marce. Sam zdecydowałem się na porzucenie marki Volvo którą jeżdżę od 7 lat i wybrałem Stelvio po jeździe testowej.

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Leon FR 1.8 TSI 180 / Giulia Veloce 280
    Postów
    54

    Domyślnie

    A może by tak stworzyć ogólny wątek dt. jakości salonów i serwisów?

    [MENTION=35839]Cameyo[/MENTION] - miałem to samo. Na ofertę czekałem ponad tydzień, a dostałem ją tylko dlatego bo przypomniałem się telefonicznie. Poza tym, brak jakiejkolwiek możliwości negocjacji, a przygotowana oferta i tak różniła się od tego co zamawiałem
    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    A może to tylko warszawskie maniery
    Niestety ale to chyba to... W salonach innych marek w Warszawie miałem podobne sytuacje, np. w Audi Centrum na Połczyńskiej gdzie przez pół godziny oglądania A5 nikt się mną nie zainteresował. Jest też kilka wyjątków jak np. Volvo na Puławskiej, gdzie sam salon jaki obsługa jest naprawdę rewelacyjna.
    Z salonów Alfy mogę polecić Voyager w Poznaniu i Ganinex w Katowicach.

  8. #8
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Rankingu salonów i AS AR nikt tu nie zaakceptuje ponieważ za dużo interesów zostałoby naruszonych. Ja polecam Zasadę w Krakowie - pełen profesjonalizm i super podejście do klienta!!!

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Ja kupowalem w Zasadzie Krakow i naprawde swietne podejscie do klienta, kazdemu moge polecic w szczegolnosci Pana Konrada. Moglem po zakupie nawet przetestowac Giule Q

  10. #10
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    110

    Domyślnie

    W Slupsku uslyszalem, za maja sporo klientow z Wawy i ze salony w miescie stolecznym znane sa z olewczego stosunku do klienta.
    Moja historia - zadzwonilem do Dutkiewicza (najblizej mojego domu), pierwsze polaczenie zostalo odrzucone (na nr komorkowy), kolejne na stacjonarny przekierowalo mnie pod numer, gdzie nikt juz nie raczyl odebrac. Stwierdzilem, ze skoro tak sie zaczyna, to bardzo dziekuje.
    Wczesniej kupowalem w salonie Honde i Lexusa, diametralnie inne podejscie. Sprzedawca Hondy wrecz polowal na mnie wypasiona wersja Accorda zebym tylko zechcial jeszce raz nim pojezdzic...Panie Mieciu, w;asnie jestem pod Pana praca, moze ma Pan ochote na przejazdzke..
    W Slupsku bylo juz ok.

Podobne wątki

  1. [146] problem po sprzedaży
    Utworzone przez aqaz w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 13-03-2008, 15:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory