Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: Czarno-czerwone wnętrze w Q

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Giulia Q (w trakcie wyboru/zamawiania)
    Postów
    4

    Domyślnie Czarno-czerwone wnętrze w Q

    Przymierzam się do zakupu Giulii Q i zastanawiam się nad wyborem koloru wnętrza. Wszystkie obecnie dostępne w salonach egzemplarze mają czarną tapicerkę, która wydaje mi się trochę "smutna". Zastanawiam się, czy nie zaszaleć z kombinacją czarno-czerwoną.

    Czy ktoś z Was miał okazję oglądać taki egzemplarz na żywo? Jeśli tak, to jakie mieliście wrażenia?

    A może jakiś właściciel Giulii Q z tego typu wnętrzem jeździ po Warszawie lub okolicach i miałby chwilę na spotkanie?

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Arch_i
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 170 TCT, Distinctive + pakiety
    Postów
    84

    Domyślnie

    Cytat Napisał remigiusz Zobacz post
    Przymierzam się do zakupu Giulii Q i zastanawiam się nad wyborem koloru wnętrza. Wszystkie obecnie dostępne w salonach egzemplarze mają czarną tapicerkę, która wydaje mi się trochę "smutna". Zastanawiam się, czy nie zaszaleć z kombinacją czarno-czerwoną.

    Czy ktoś z Was miał okazję oglądać taki egzemplarz na żywo? Jeśli tak, to jakie mieliście wrażenia?

    A może jakiś właściciel Giulii Q z tego typu wnętrzem jeździ po Warszawie lub okolicach i miałby chwilę na spotkanie?
    Moim zdaniem wnetrze w czerwieni / brązie będzie dużo ciekawsze. Moja Giulietta w brązowej skórze i brązowych wstawkach wygląda wyjątkowo.. Wybrałem brązowe wnętrze bo lubię ten kolor. Julka znacznie milej prezentuje się w tych dwóch kolorach. Na pewno nie będziesz żałował, wnętrze nie jest nudne i wyróżnia się na tle czarnych.

    Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Arch_i ; 14-01-2018 o 19:26

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    A jaki planujesz kolor auta?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Giulia Q (w trakcie wyboru/zamawiania)
    Postów
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azalgo Zobacz post
    A jaki planujesz kolor auta?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
    Jedyny słuszny CZERWONY TRÓJWARSTWOWY - COMPETIZIONE RED


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Leon FR 1.8 TSI 180 / Giulia Veloce 280
    Postów
    54

    Domyślnie

    Czerwony lakier z czerwonym wnętrzem wg mnie się mocno zlewa... ale ile ludzi tyle opini - bierz co Ci się podoba
    Mi też właśnie bardzo zależało na czerwonym wnętrzu, stąd w moim przypadku w grę wchodził tylko biały lub czarny lakier i ostatecznie stanęło na tym pierwszym.
    Jakbyś miał ochotę zobaczyć jak prezentuje się Veloce z czerwonym wnętrzem to daj znać

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Giulia Q (w trakcie wyboru/zamawiania)
    Postów
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał michau6211 Zobacz post
    Czerwony lakier z czerwonym wnętrzem wg mnie się mocno zlewa... ale ile ludzi tyle opini - bierz co Ci się podoba
    Mi też właśnie bardzo zależało na czerwonym wnętrzu, stąd w moim przypadku w grę wchodził tylko biały lub czarny lakier i ostatecznie stanęło na tym pierwszym.
    Jakbyś miał ochotę zobaczyć jak prezentuje się Veloce z czerwonym wnętrzem to daj znać
    Dzięki za info.

    Chętnie zobaczę w jakich rejonach Warszawy przebywasz? Może wieczorkiem byśmy się gdzieś przecięli?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Leon FR 1.8 TSI 180 / Giulia Veloce 280
    Postów
    54

    Domyślnie

    Głównie Ursynów (Kabaty). Wysłałem Ci już wiadomość, sprawdź priv.

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Haveblue
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Maserati Ghibli SQ4
    Postów
    395

    Domyślnie

    Według mnie wnętrze nie powinno mieć jaskrawych kolorów, bo takie zazwyczaj bardzo szybko się nudzą i zaczynają męczyć oko. Ja polecam jakieś bardziej stonowane kolory.
    wcześniej:
    YUGO 65 1.3 (ZASTAVA) '86 - 1994-1997
    AR 146 1,4 boxer '97 - 1997-1999
    AR 156 2,0 TS '98 - 2000-2001
    AR 156 2,5 V6 '99 - 2001-2004
    AR 156 GTA '03 - 2006-2009
    AR 159 3,2V6 Q4 ti '07 - 2009-2014
    teraz:
    Honda CRV (służbowa)
    Maserati Ghibli SQ4 '15

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Arch_i
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 170 TCT, Distinctive + pakiety
    Postów
    84

    Domyślnie

    Cytat Napisał michau6211 Zobacz post
    Czerwony lakier z czerwonym wnętrzem wg mnie się mocno zlewa... ale ile ludzi tyle opini - bierz co Ci się podoba
    Mi też właśnie bardzo zależało na czerwonym wnętrzu, stąd w moim przypadku w grę wchodził tylko biały lub czarny lakier i ostatecznie stanęło na tym pierwszym.
    Jakbyś miał ochotę zobaczyć jak prezentuje się Veloce z czerwonym wnętrzem to daj znać
    Hej, moja Giulietta co prawda to nie Gulia ale tak jak wcześniej napisałem jest z brązowa skórą, lakier też mam brązowy metalik. Wszystko ładnie się ze sobą spina i nie zlewa. Wybierz to co Tobie się podoba. Pozdr.

    Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka

  10. #10
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    Cytat Napisał remigiusz Zobacz post
    Przymierzam się do zakupu Giulii Q i zastanawiam się nad wyborem koloru wnętrza. Wszystkie obecnie dostępne w salonach egzemplarze mają czarną tapicerkę, która wydaje mi się trochę "smutna". Zastanawiam się, czy nie zaszaleć z kombinacją czarno-czerwoną.

    Czy ktoś z Was miał okazję oglądać taki egzemplarz na żywo? Jeśli tak, to jakie mieliście wrażenia?

    A może jakiś właściciel Giulii Q z tego typu wnętrzem jeździ po Warszawie lub okolicach i miałby chwilę na spotkanie?
    zgadzam się, całe czarne wnętrza są nudne, ja bym brał czerwone - w takim modelu jak Q czy już Veloce tymbardziej pasuje - obawy tylko mam gdybyś brał czerwony lakier - czy wtedy tego "szczęścia" nie byłoby za dużo. osobiście mój typ to Montecarlo Blue z czerwonym wnętrzem, ale niestety AR nie chce łączyć czerwieni z niebieskimi nadwoziami (choć dealer w salonie w Bielsku twierdzi że to jest do załatwienia)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [159] Jasne wnętrze
    Utworzone przez agata w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 04-02-2020, 11:01
  2. Wnętrze 147 po lift
    Utworzone przez mimi 01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-11-2016, 14:18
  3. Wnętrze AR
    Utworzone przez Gino w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-11-2009, 13:24
  4. [156] Wnętrze alfy
    Utworzone przez slow w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-04-2008, 19:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory