Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 57

Temat: Pożegnanie z GT.

  1. #41
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    zostały piękne wspomnienia
    Postów
    18

    Domyślnie

    A jak rozważasz dziwolągi typu Stinger (choć ciekawy), to dlaczego nie iść na całego... Type-R z wyprzedaży…

  2. #42
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    Auto wybrane po 7 maja odbiór.



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #43
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    Stingerem jeździłem, autko ok, ale za duże, żonka nie ogarnia takich wielkich aut.

    RCZ,BRZ,GT86 fajne auta, niestety 2 drzwiowe.

    Generalnie auto wybrane, odbiór po 7.05. i jak sie tego obawiałem będzie dupokanapowóz, Seria 2 225xe.
    Wynegocjowałem bardzo wysoko rabat, auto dobrze wyposażone z 2017, niestety białe.

    Strasznie mnie kręciło poczekać na nową A-Klase (początek czerwca, lipiec), świetne auto, ale po rozmowie z handlowcem okazało sie że nie ma szans na żaden rabat, a to co mi się podobało to okolice 200kzł. Polecam obejrzeć prezentację modelu a YT, jeżdżący smatrfon!!
    Jak się spłaci 2ka, to może wtedy, uda mi się coś dla siebie wyrwać.

  4. #44
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    Stingerem jeździłem, autko ok, ale za duże, żonka nie ogarnia takich wielkich aut.

    RCZ,BRZ,GT86 fajne auta, niestety 2 drzwiowe.

    Generalnie auto wybrane, odbiór po 7.05. i jak sie tego obawiałem będzie dupokanapowóz, Seria 2 225xe.
    Wynegocjowałem bardzo wysoko rabat, auto dobrze wyposażone z 2017, niestety białe.

    Strasznie mnie kręciło poczekać na nową A-Klase (początek czerwca, lipiec), świetne auto, ale po rozmowie z handlowcem okazało sie że nie ma szans na żaden rabat, a to co mi się podobało to okolice 200kzł. Polecam obejrzeć prezentację modelu a YT, jeżdżący smatrfon!!
    Jak się spłaci 2ka, to może wtedy, uda mi się coś dla siebie wyrwać.

  5. #45
    Użytkownik Znawca Avatar Zenonzlasu
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Były: AR 156 JTD, AR 156 1.8 TS 144 KM | Zostało Reno, PT Cruiser i Lancia Thesis .
    Postów
    1,019

    Domyślnie

    To auto ma tę zaletę, że jest kompletnie generyczne - możesz kupić worek znaczków na taśmę dwustronną na aliexpress i jak się znudzi BMW, to nalepić Renault, albo Toyotę - nikt się nie zorientuje, a już masz inny wóz .

  6. #46
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Jak widziałem to auto pierwszy raz na żywo to przecierałem oczy ze zdumienia czy to prawdziwe BMW czy ktoś sobie znaczki podoklejał

  7. #47
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    No właśnie, czy Alfa Romeo z przednim napędem to "prawdziwa" Alfa??? Czy Stelvio-czołg to jeszcze Alfa??

    Idąc tym sposobem myślenia nie było by żadnego rozwoju, świat był by nudny, i monotonny.

    pzd.
    george.

  8. #48
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Patrzac na Stelvio to mimo iz to suv to widac, ze Alfa patrzac na seria 2 (nie coupe bo to juz traci bmw na kilometr) to może być cokolwiek. Po protu jakieś posty o GTI, i30N, RS a tu zwykłe nie chwytające niczym auto. Nie mowie, ze to zly wybór po prostu po postach można się było spodziewacz czegoś bardziej rasowego.

  9. #49
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie Pożegnanie z GT.

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Patrzac na Stelvio to mimo iz to suv to widac, ze Alfa patrzac na seria 2 (nie coupe bo to juz traci bmw na kilometr) to może być cokolwiek. Po protu jakieś posty o GTI, i30N, RS a tu zwykłe nie chwytające niczym auto. Nie mowie, ze to zly wybór po prostu po postach można się było spodziewacz czegoś bardziej rasowego.
    Wiesz, nie każdy w wieku ok 50 ma tzw kryzys wieku średniego i potrzebuje na każdym skrzyżowaniu udowadniać innym jaki to on nie jest szybki i wściekły. Fajnie jest mieć szybki samochód, ale ludzie którzy robią 60-80tys km samochodem rocznie od wielu lat nie za bardzo maja ochotę podskakiwać jak pingpong.

    Mając 5 dych na karku człowiek szuka jakiegoś kompromisu.. Druga sprawa, George nie będzie sam jeździł. Auto miało nie stwarzać problemu przy wsiadaniu, miało mieć dobra widoczność w koło.. myślę, że to jednak rozsądne rozwiązanie a tu masz 225 koni i dobra jakość auta jak i serwisu co w ostatnich latach w przypadku „premium” nie jest tak oczywiste.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez omen ; 06-05-2018 o 11:08

  10. #50
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Dziękuję za wypowiedz rzecznika prasowego george11 ;] Widać, ze Pan recznik dawno nie jezdzil zadnym nowym hothatchem w wersjach cywilnych, a nie z pakietami torowymi. Po raz kolejny zaznaczam, ze nie krytykuje wyboru, a jedybie wyrazam swoje zdziwienie czytajac ten temat od początku bo bylo rozglądanie sie za czymś konpletnie innym niz ostatecznie kupiono ot tyle nic wiecej...

Podobne wątki

  1. [GTV] Pożegnanie...
    Utworzone przez kudlaty_bytom w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-08-2017, 21:31
  2. Pożegnanie GT-holicy
    Utworzone przez khad w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-03-2015, 19:39
  3. Pożegnanie z Alfą - pożegnanie z forum.
    Utworzone przez Szczepan w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 20-10-2012, 14:04
  4. [145] Pożegnanie
    Utworzone przez skrzat w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 17:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory