Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Gdzie antena w 156SW

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar borys639
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    LUBUSKIE
    Auto
    Była ALFA ROMEO 159 SW 1.9 8V JTDm 2007r. 161KM Cinsoft, jest 159 SW TI 2.0 JTDM 2011r.170KM
    Postów
    84

    Domyślnie Gdzie antena w 156SW

    Witam.Chcial bym sie dowiedziec gdzie dokładnie znajduje sie antena od radia w 156 SW bo cos mi od jakiegos czasu kiepsko odbiera radio , ponoc w tylnej czesci auta wraz ze wzmacniacze antenowym. Z góry dzieki.

  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Kazek
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Poz
    Auto
    156 1,9 M-jet 150KM 2005r
    Postów
    423

    Domyślnie

    Antena wbudowana jest w tylną szybę a wzmacniacz jest w prawym słupku

  3. #3
    tymian81
    Gość

    Domyślnie

    U mnie antena jest w tylnej czesci dachu (wystaje maly kikut) i tez slabo zbiera fale... radio non stop pika i szuka zakresow ;/.

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kazzzek Zobacz post
    Antena wbudowana jest w tylną szybę a wzmacniacz jest w prawym słupku
    To było pytanie o SW a nie berlina. W SportWagon'ie przed FL antena zawsze jest w spoilerze na klapie, natomiast wzmacniacz pod plastikami tejże klapy. Wersje po FL mają tradycyjną antenę na dachu co ewidentnie poprawia jej działanie, ale też trochę niszczy linię auta moim zdaniem. Zdejmując spoiler (nie jest na masie elastycznej, jak w niektórych autach, więc to nie problem) dostaniesz się do przewodów od trzeciego stopu i łącznika antenowego a chcąc się dostać do wzmacniacza musisz ściągnąć ten jasny plastik dookoła szyby.

    Pozdrawiam.

    ---------- Post dodany o godzinie 22:25 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 22:22 ----------

    Cytat Napisał tymian81 Zobacz post
    U mnie antena jest w tylnej czesci dachu (wystaje maly kikut) i tez slabo zbiera fale... radio non stop pika i szuka zakresow ;/.
    Upewnij się, że to nie jest antena dedykowana też do GSM ponieważ takie też występowały w wersjach z instalacją do telefonu. Z tego co wiem twój rocznik powinien mieć radiową w spoilerze identycznie, jak u mnie.

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar borys639
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    LUBUSKIE
    Auto
    Była ALFA ROMEO 159 SW 1.9 8V JTDm 2007r. 161KM Cinsoft, jest 159 SW TI 2.0 JTDM 2011r.170KM
    Postów
    84

    Domyślnie

    Wczoraj dostałem sie do wzmaacniacza niby wszystko ok wzmacniacz działa po odłaczeniu i podłaczeniu ,sprawdziałem wszystkie łącza antenowe w klapie moze sie troche jakos odbior poprawił daje kilka dni na sprawdzenie.Ale nie brałem sie jeszcze za antene nie odkrecałem spojlera bede musiał jeszcze i tam zerknąc. Dzieki i pozdrawiam.

    ---------- Post dodany o godzinie 08:49 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 08:46 ----------

    Zauważyłem tez ze po przeciwnej stronie klapy czyli po lewej na słupku znajduje sie cos podobnego do wzmacniacza antenowego taki jak po prawej tylko dochodza do niego grubsze kable nie wiem co to jest wyglada prawie identycznie jak wzmacniacz mogłem zrobic zdiecie to bym pokazał.

Podobne wątki

  1. siatko/roleta 156SW- gdzie zamocować
    Utworzone przez hjeniu w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-01-2012, 23:05
  2. [GTV] antena CB, gdzie założyć?
    Utworzone przez kudlaty_bytom w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 18-03-2011, 10:00
  3. antena
    Utworzone przez Sparco123 w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-02-2010, 08:49
  4. [166] Antena
    Utworzone przez Stanley w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-07-2008, 12:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory