Strona 240 z 262 PierwszyPierwszy ... 140190230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,391 do 2,400 z 2613

Temat: Alfa Romeo Tonale

  1. #2391
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,034

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    I napisał to gość, który swój hejt na Tonale musiał wyrzygać nawet w dziale technicznym. .
    Łamiesz regulamin forum i to kolejny raz.
    Punkt 10. Nie używaj wulgaryzmów, niecenzuralnych słów.
    Ostrzeżenie: 8 pkt
    Można mieć zastrzeżenia czy to wulgaryzm, czy tylko brzydko brzmiące sformułowanie ale primo mowa to nie rzyganie a secundo to już kolejny przykład takiego rodzaju słownictwa w wykonaniu użytkownika FXX.

    Cytat Napisał AdiCarrion Zobacz post
    Ja tam widzę,że jednak ludzie się za Tonale oglądają.
    Ja nie widzę, bo tych aut na ulicach nie widać.m Ba, nawet nie wiedzą, że takie auto w ogóle istnieje.
    Ostatnio edytowane przez Teddy Bear ; 30-12-2023 o 17:56

  2. #2392
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    AR 159 SW, Honda Prelude 4gen
    Postów
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Ja nie widzę, bo tych aut na ulicach nie widać.m Ba, nawet nie wiedzą, że takie auto w ogóle istnieje.
    Widzisz, a w takim Rzeszowie, który co chwilę ktoś próbuje nazywać wiochą zabitą dechami, widuje je dość regularnie i to o dziwo na polskich, często rzeszowskich i okolicznych blachach... I to auto w ruchu mi np bardzo robi. Jak zobaczyłem pierwszy raz to byłem pod wrażeniem, wiadomo że nie zdążyłem się niewiadomo jak dokładnie przyjrzeć, też jadąc autem.


    "Ważniejsza od celu podróży jest radość z podróżowania" - Soichiro Honda

  3. #2393
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Łamiesz regulamin forum i to kolejny raz.
    Punkt 10. Nie używaj wulgaryzmów, niecenzuralnych słów.
    Ostrzeżenie: 8 pkt
    Można mieć zastrzeżenia czy to wulgaryzm, czy tylko brzydko brzmiące sformułowanie ale primo mowa to nie rzyganie a secundo to już kolejny przykład takiego rodzaju słownictwa w wykonaniu użytkownika FXX.



    Ja nie widzę, bo tych aut na ulicach nie widać.m Ba, nawet nie wiedzą, że takie auto w ogóle istnieje.
    To prawda,że jest ich mało ale dla mnie to akurat atut. Takich Formentorów to juz jest tyle,że powoli staje się autem powszechnym

    Moja żona i ja mieliśmy już kilka sytuacji,że ktos zaczepiał i pytał co to za piekne auto. To w Alfie jest przekozackie !

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał nervousman Zobacz post
    Widzisz, a w takim Rzeszowie, który co chwilę ktoś próbuje nazywać wiochą zabitą dechami, widuje je dość regularnie i to o dziwo na polskich, często rzeszowskich i okolicznych blachach... a
    Jako Krakus, który ostatnio pracuje na Podkarpaciu stwierdzam, że na rzeszowskich blachach jest dużo kozackich furmanek. Już wiele lat temu zauważyłem na obwodnicy Krakowa fajne fury z rejestracją RZ i to wzbudziło moją ciekawość bo jakieś 15 lat temu, jak często podróżowałem do Przemyśla starą "czwórką" (nie Golfem tylko trasą) tak nie było. Rzeszów skoczył bardzo do przodu!

  4. #2394
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    807

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Ba, nawet nie wiedzą, że takie auto w ogóle istnieje.
    Robiłeś ankietę?Podchodziłeś do ludzi i pytałeś, czy wiedzą że takie auto istnieje?
    Bo w sytuacji kiedy w TV, na YT czy Facebooku są reklamy Tonale to Twoje stwierdzenie jest trochę śmieszne.
    Za wszelką cenę chcesz pokazać swoją niechęć do Tonale, ale chwytasz się coraz dziwniejszych argumentów.

  5. #2395
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,034

    Domyślnie

    Cytat Napisał nervousman Zobacz post
    Widzisz, a w takim Rzeszowie, który co chwilę ktoś próbuje nazywać wiochą zabitą dechami, widuje je dość regularnie i to o dziwo na polskich, często rzeszowskich i okolicznych blachach... I to auto w ruchu mi np bardzo robi. Jak zobaczyłem pierwszy raz to byłem pod wrażeniem, wiadomo że nie zdążyłem się niewiadomo jak dokładnie przyjrzeć, też jadąc autem. a
    Nie powiem złego słowa na Rzeszów. Miasto ma dynamikę rozwoju, nowe technologie, fajnie się zmienia na korzyść. Choć... napisałeś, ze widujesz JE regularnie, czyli jest ich tam co najmniej kilka.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał AdiCarrion Zobacz post
    Bo w sytuacji kiedy w TV, na YT czy Facebooku są reklamy Tonale to Twoje stwierdzenie jest trochę śmieszne..
    Fejs i YT to popularnie media, ale dość duży procent ludzi z nich nie korzysta. Wbrew temu co się powszechnie uważa... W TV miga czasem, owszem tyle, ze ilość reklam jest tak przytłaczająca, że informacja się zaciera. Powtórzę raz jeszcze argument, który do niektórych nie dociera: zdecydowana większość wolumenu sprzedaży przypada na Włochy. A taki Formentor sprzedaje się wszedzie.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    T
    Moja żona i ja mieliśmy już kilka sytuacji,że ktos zaczepiał i pytał co to za piekne auto. To w Alfie jest przekozackie !
    !
    A to gratuluję

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    Po pierwsze - rzygać, nie jest żadnym wulgaryzmem, ani niecenzuralnym słowem, nawet w tym znaczeniu.
    a
    Jest chamskim zwrotem, wulgarnym, jeśli zamiennie używasz go, jako synonim wypowiedzi. Ktoś coś powiedział, czy napisał to u Ciebie tożsame z tym, że wyrzygał.
    Pokazujesz swoje chamstwo w sposób otwarty, bez żenady. Nie ma tu miejsca na takie zachowania.

  6. #2396
    Użytkownik Świeżak Avatar Leszek_Zal
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159, Giulia Super, Stelvio B
    Postów
    167

    Domyślnie

    Szykuje sie do zakupu Tonale. Mysle tez o rozbitej GIULIA z USA. Co myślicie o pomyśle zrobie ia SWAPu silnika z GIULIA do Tonale? BTW bede mial do sprzedania nowy silnik (dizel) z Tonale. Info priv.

  7. #2397
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Była 159-ka jest Formentor VZ
    Postów
    1,227

    Domyślnie

    Nie szkoda ci gwarancji? W każdym razie pomysł przedni, w końcu będzie Tonale jak powinno być. Będziesz przeszczepiali tylko silnik, czy cały napęd że skrzynią i napędem q4?
    Ostatnio edytowane przez Machaju ; 04-01-2024 o 16:48

  8. #2398
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,307

    Domyślnie

    Cytat Napisał Leszek_Zal Zobacz post
    Szykuje sie do zakupu Tonale. Mysle tez o rozbitej GIULIA z USA. Co myślicie o pomyśle zrobie ia SWAPu silnika z GIULIA do Tonale? ...
    Ze wzdlużnego do poprzecznego, z zupelnie innym napędem, ilościąmiejsca, osprzętem, elektroniką z resztą auta, smarowania w zakrętach itp, o milionie innych spraw nie mówiąc ?
    Sam będziesz robił? Na banalnych swapach niejeden z dowiadczeniem i zapleczem warsztatowym i know how polegl, lub otrzymal produkt-czasem-kawalek-przejeżdżający ostrożnie. Są takie jeżdżące gdzieś po drogach?

  9. #2399
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2021
    Auto
    Giulia Sprint
    Postów
    88

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Ze wzdlużnego do poprzecznego, z zupelnie innym napędem, ilościąmiejsca, osprzętem, elektroniką z resztą auta, smarowania w zakrętach itp, o milionie innych spraw nie mówiąc ?
    Sam będziesz robił? Na banalnych swapach niejeden z dowiadczeniem i zapleczem warsztatowym i know how polegl, lub otrzymal produkt-czasem-kawalek-przejeżdżający ostrożnie. Są takie jeżdżące gdzieś po drogach?
    Napisać wszystko można ale widać, że podstawowego pojęcia niestety brak.

  10. #2400
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Są takie jeżdżące gdzieś po drogach?

    Tak, nazywają się Dodge Hornet 2.0 . Prościej chyba byłoby kupić takiego Dodge'a i podmienić znaczki...


    Wysłane z mojego Pixel 4a przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez radosuaf ; 04-01-2024 o 20:07
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] 30-lecie Alfa Romeo 164 w Museo Storico Alfa Romeo w Arese, 24.06.2017
    Utworzone przez AlfaWhiz w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2017, 14:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory