Strona 230 z 262 PierwszyPierwszy ... 130180220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,291 do 2,300 z 2613

Temat: Alfa Romeo Tonale

  1. #2291
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Ważne, nie ważne, warto poznać źrodła, choćby dla swoich celów. Czy to jest tajemnica?
    Dałbyś sobie już siana z tym hejtowaniem Tonale na forum Alfaholików, bo wygląda to niepoważnie i robisz się żałosny, a przecież nie zamierzasz kupić tego auta, więc co Ci do tego, ile Tonale się już sprzedało i według jakiego źródła? Producent nie narzeka, więc daj mu robić swoje i zarabiać kasę - wiemy już, że od Ciebie żadnej kasy nie zarobi i to nam wystarczy
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  2. #2292
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,031

    Domyślnie

    Nie do Ciebie kierowałem to pytanie, chyba, że potrafisz na nie odpowiedzieć. Najwyraźniej nie potrafisz, zatem nie zabieraj głosu. Ja nie pytałem o Twoje oceny czy zdanie, tylko o źródło, skąd wzięto dane liczbowe na temat sprzedaży Tonale.
    Ponawiam pytanie.

  3. #2293
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    133

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Nie do Ciebie kierowałem to pytanie, chyba, że potrafisz na nie odpowiedzieć. Najwyraźniej nie potrafisz, zatem nie zabieraj głosu. Ja nie pytałem o Twoje oceny czy zdanie, tylko o źródło, skąd wzięto dane liczbowe na temat sprzedaży Tonale.
    Ponawiam pytanie.
    Chociażby stąd:
    W samych Włoszech od początku tego roku do września włącznie sprzedano 14 229 szt. Tonale.
    Cała marka AR w tym samym okresie sprzedała 20 110 szt. aut ze wzrostem o 110 %.
    Dane z urzędu IT - www.unrae.it

  4. #2294
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,031

    Domyślnie

    Cytat Napisał Złakoś Zobacz post
    Chociażby stąd:
    W samych Włoszech od początku tego roku do września włącznie sprzedano 14 229 szt. Tonale.
    Cała marka AR w tym samym okresie sprzedała 20 110 szt. aut ze wzrostem o 110 %.
    Dane z urzędu IT - www.unrae.it
    Belfer napisał: Ilość sprzedanych Tonale do końca czerwca 23' to prawie 20000 sztuk
    Zapytałem go o źródło tej informacji. Odesłał mnie do diabła.
    Ty przytaczasz inne dane.
    Pytanie pozostaje aktualne: gdzie napisano, że Ilość sprzedanych Tonale do końca czerwca 23' to prawie 20000 sztuk?

  5. #2295
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,554

    Domyślnie

    Jeden z pierwszych linków w Google, czas szukania 30 sekund...

    https://www.italpassion.fr/en/alfa-r...rgely-in-team/

    Well, yes, because out of approximately 36,000 Alfa Romeo sales in the first half of 2023 just over 19,000 are Tonale. So, just as in first quarter 2023, the Tonale accounts for 50 % of Alfa Romeo sales.

    Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez FXX ; 01-11-2023 o 15:59

  6. #2296
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,031

    Domyślnie

    Link niewiarygodny, bo wskazuje na portal fanów włoskieh motoryzacji.
    Liczę na linka do obiektywnych źródeł.
    Takim żródłem byl carsales base ale zmienił się i nie ma już danych.
    Nie interesuje mnie żadne approximately tylko konkretne dane.
    Czy istnieje jakiś link do konkretnych, obiektywnych danych liczbowych za poszczególne miesiące i lata?
    Pomijam już fakt, ze "just over 19" oznacza dla Belfra "prawie 20". Chyba, ze ma dostęp do innych danych ale milczy.
    Jaki procent z tych "szacunkowych" danych przypada na Włochy?
    Bo ja sporo jeżdżę po Europie zachodniej i praktycznie nie widuje się Tonale. We Włoszech nie byłem.
    Ostatnio edytowane przez Teddy Bear ; 04-11-2023 o 01:20

  7. #2297
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,554

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Link niewiarygodny, bo wskazuje na portal fanów włoskieh motoryzacji.
    Liczę na linka do obiektywnych źródeł.
    Takim żródłem byl carsales base ale zmienił się i nie ma już danych.
    Nie interesuje mnie żadne approximately tylko konkretne dane.
    Czy istnieje jakiś link do konkretnych, obiektywnych danych liczbowych za poszczególne miesiące i lata?
    Pomijam już fakt, ze "just over 19" oznacza dla Belfra "prawie 20". Chyba, ze ma dostęp do innych danych ale milczy.
    Jaki procent z tych "szacunkowych" danych przypada na Włochy?
    Bo ja sporo jeżdżę po Europie zachodniej i praktycznie nie widuje się Tonale. We Włoszech nie byłem.
    Link niewiarygodny, bo Ty tak twierdzisz?

    Zanim wkleję Ci inne, proszę zatem o obiektywne potwierdzenie, że to źródło jest niewiarygodne I nie, Twoje widzimisię nie jest obiektywnym potwierdzeniem

    Ewentualnie szukaj takiego, którego uznasz sobie za wiarygodnego

    Takim źródłem był carsalesbase? Mhmm czyli francuski portal o włoskiej motoryzacji jest niewiarygodny, ale portal, który dane czerpał m.in. z danych podawanych przez producentów już jest wiarygodny i obiektywny?

    Tak, to, że Ty sporo jeździsz po Europie i nie widujesz jest bardzo obiektywnym źródłem Chociaż to dziwne, bo jeżdżąc po Niemczech, Belgi, Francji czy Luksemburgu widziałem ich nie mało

    A tu masz link, do konkretnych danych za I półrocze - z podziałem na miesiąc i kraj, dokładne ilości.
    https://www.italpassion.fr/en/alfa-r...rgely-in-team/

    Tak, tak, wiem, że wg Ciebie to nieobiektywne źródło, ale to już nie mój problem, dopóki nie przedstawisz obiektywnych źródeł potwierdzających, że to jest nieobiektywne źródło

    Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez FXX ; 04-11-2023 o 09:55

  8. #2298
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Link niewiarygodny, bo wskazuje na portal fanów włoskieh motoryzacji.
    Liczę na linka do obiektywnych źródeł.
    Takim żródłem byl carsales base ale zmienił się i nie ma już danych.
    Nie interesuje mnie żadne approximately tylko konkretne dane.
    Czy istnieje jakiś link do konkretnych, obiektywnych danych liczbowych za poszczególne miesiące i lata?
    Pomijam już fakt, ze "just over 19" oznacza dla Belfra "prawie 20". Chyba, ze ma dostęp do innych danych ale milczy.
    Jaki procent z tych "szacunkowych" danych przypada na Włochy?
    Bo ja sporo jeżdżę po Europie zachodniej i praktycznie nie widuje się Tonale. We Włoszech nie byłem.
    Więc może dla odmiany Ty podaj jakieś dane o słąbej sprzedaży Tonale, bo jak dotąd to tylko negujesz każde podane przez innych użytkowników żródło.
    Zeby nie było offtopu kolejne "niewiarygodne" żródło.
    https://moto.rp.pl/producenci/art389...w-wciaz-daleko

    Nie do końca rozumiem sens krucjaty, którą uporczywie prowadzisz w tym wątku.

  9. #2299
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,031

    Domyślnie

    "Alfa Romeo nie podaje co prawda, jak sprzedają się jej poszczególne modele, ale chwali się ogólnymi wynikami" kluczowe zdanie z Twojego linka.
    Co do Europy, w zeszłym roku zjeździłem Francję, Niemcy, Hiszpanię północną, razem 6 tys km. W tym roku Niemcy, Danię, Austrię, Holandię. Razem 5 tys km.
    Widziałem dosłownie kilka (może 4, 5) sztuk Tonale. Formentory widziałem setkami.
    Poszła w media informacja że AR skokowo zwiększyła sprzedaż i to głównie dzięki Tonale. Nic tego realnie nie potwierdza. Nie pisze się o tym, że dekadę temu sprzedawano około 100 tys aut rocznie i ujawniano plany sprzedaży na poziomie 400 tys. Obecnie wracamy z poziomu poniżej 30 tys w górę.
    Takie są realia.
    To nie jest żadna krucjata: po prostu ten model nie jest ani żadnym hitem sprzedaży ani w żaden sposób nie poprawia pozycji marki. W żaden sposób też się nie wyróżnia. Kompletnie niczym.
    Jedynymi modelami alfy w ostatniej dekadzie, które autentycznie się sprzedawały była Giulietta i jest nadal Stelvio.

  10. #2300
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    "Alfa Romeo nie podaje co prawda, jak sprzedają się jej poszczególne modele, ale chwali się ogólnymi wynikami" kluczowe zdanie z Twojego linka.
    .
    Jasne,to jest artykuł o ogólnej poprawie sprzedaży marki ale przecież w podanych wcześniej linkach przez innych użytkowników masz liczbowe wyniki sprzedaży Tonale.
    Generalnie problem jest taki,że negujesz wszystko na zasadzie "ja nie widziałem dużo Tonal i mi się nie podobe"


    .... Alfa Romeo ma "w banku" 35 000 zamówień na Tonale - i ta liczba szybko rośnie....


    https://autogaleria.pl/alfa-romeo-tonale-2023-produkcja

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] 30-lecie Alfa Romeo 164 w Museo Storico Alfa Romeo w Arese, 24.06.2017
    Utworzone przez AlfaWhiz w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2017, 14:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory