Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Alfa Romeo 156 FL vs GT

  1. #1
    Paweł24
    Gość

    Domyślnie Alfa Romeo 156 FL vs GT

    Jako, że cały czas aktywnie szukam 156 po FL w sedanie i nie mogę znaleźć nic ciekawego naszła mnie myśl, że w sumie za podobne pieniądze można kupić ładną GT. Wyposażenie w standardzie jest naprawdę imponujące. Wadą są co prawda tylko 2 drzwi i widoczność z tyłu, ale Design samochodu to wszystko nadrabia.

    Zastanawia mnie natomiast jak z awaryjnością samochodu. Czy zawieszenie jest tak samo słabe jak w 156? No i jak z cenami części? Czy jest duża różnica?

    Proszę o Wasze opinie

  2. #2
    Emenems
    Gość

    Domyślnie

    Nie uważam się za eksperta. Ale to wszystko jest identyczne. GT bazuje technicznie na 147 i 156. Więc koszty eksploatacyjne są identyczne jak z ww modelami.

  3. #3
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    ciut więcej pali (masa) , jak wygląda GT każdy wie , czerwone są zarezerwowane dla gejów (autorytet forum tak twierdzi...) , widoczność do tyłu - mało istotne , szukaj wersji z parktronikiem - nigdy nie udało mi się dotknąć czegokolwiek zderzakiem

    2.0JTS w GT ma 2 katy i 4 albo 5 sond lambda - w 156 jest zdaje się nieco taniej w tej kwestii ...no i najważniejsze - jeżdżąc GT wydasz dużo więcej na kolacje w towarzystwie pięknych kobiet

    awaryjność - kompletnie nic mi się nie psuło

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    356

    Domyślnie 156 vs gt

    gt to troche 156 a troche 147 nic innego zawieszenie płyta itd gt i 156 wspolne wiem tylko od mistrza w tej dziedzinie ze sztywna jest gt dosc no i co za tym idzie...ale prywatnie dla mnie jako uzytkownika 156 sedan kto wie czy gt nie jest praktyczniejsza pod niektorymi wzgledami ma dzielone oparcie i duzy otwor zaladunku a i bagaznik nie najgorszy ...

  5. #5
    Użytkownik Ogier Avatar Matka
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Żuławy
    Auto
    Lancia Delta Momo 1,9 D 190 KM
    Postów
    192

    Domyślnie

    Cytat Napisał obserwator737 Zobacz post
    czerwone są zarezerwowane dla gejów (autorytet forum tak twierdzi...) ,
    no popatrz; ciekawych rzecz o swojej orientacji seksualnej mogę się na forum dowiedzieć...
    była Alfa GT Q2 1,9 JTD 170 KM
    nigdy nie miałem niemieckiego samochodu - i nie żałuję...

  6. #6
    Paweł24
    Gość

    Domyślnie

    Obserwator737 masz pw

    Odnośnie koloru, to nie wiem co za "autorytet" to pisał, ale minimalnie minął się z prawdą

  7. #7
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    odpisano - check PW

    ---------- Post dodany o godzinie 21:45 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 21:44 ----------

    Cytat Napisał Matka Zobacz post
    no popatrz; ciekawych rzecz o swojej orientacji seksualnej mogę się na forum dowiedzieć...
    to nie moja opinia (jakoś tak mam że lubię modelki płci żenśkiej ) - przytoczyłem jedynie to co czytałem na forum

    ---------- Post dodany o godzinie 21:47 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 21:45 ----------

    aha , o tych siedzeniach - 156 sedan rzeczywiście dali ciała , w GT masz składaną kanapę 2/3 - 1/3 plus tunel i podłokietnik , auto ma 3 zagłowki z tyłu czyli 5 osób w dowodzie rej.

    jest dłuższe od 156 , siedzi się niżej , zawieszone jest też niżej i twardziej - co za tym idzie zupełnie inaczej można nią wchodzić w zakręty

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory