Strona 16 z 161 PierwszyPierwszy ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #151
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    Cytat Napisał sledz98 Zobacz post
    Sales code nigdzie nie był klepany. Zrobiłem to wg instrukcji z alfaowner. Włączone w ETM tylko
    Nie, no tak to nie dziala, juz ktorys kolega tu na forum probowal u dealeara kilka tygodni temu i tez nie robil zmiany panela USB. Faktycznie patrze na to co napisal kgb na alfaowner i tam nie wspomnial? Napisalem do niego teraz na WhatsUpie i potwierdzil ze nie robil sales code - dziwne, albo cos sie nie dogadalismy albo cos mi sie pomieszalo. D

    W takim wypadku wychodzi na to ze musi byc podwojny USB, najpierw wydawalo mi sie to niedorzeczne, ale potem zmienilem przypuszczenie jak tu na forum 2 kolegow napisalo, ze w Mazdzie i w Fordzie przy podobnym retroficie tez trzeba bylo zmieniac na inny panel z USB - moze tam siedzi jakas kosteczka z licencja dla googla (pare dolcow od kazdej dla wielkiego brata)? Mysle ze obecne potwierdzenie od kolegi kgb (on zmienial na podwojne i mu ruszylo), daje nam pewnosc ze musi byc taki panel USB.

    EDIT,
    a tak z ciekawosci. procedura aktywacji AA/CP w ETM przebiegla dobrze , jakis komunikat? w menu Ustawienia->Informacje i rozrywka jak przekrecisz na sam koniec rotary pad-em to masz pozycje Android Auto juz czy nie?

    Ciekawe czy jak dolozysz tylko podwojny USB to od razu ruszy, czy trzeba bedzie znow uruchomic procedure na Witech-u (Albo i najpierw wylaczyc a potem wlaczyc)
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 23-04-2019 o 17:11
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #152
    Użytkownik Świeżak Avatar sledz98
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Lębork / Pomorskie
    Auto
    Stelvio 2.0 Super 200KM
    Postów
    116

    Domyślnie

    Sales code, czy dealer code kojarzę z aktywacji ACC+ Nic się nie pojawiło. Jak tylko cudem gdzieś dostanę to podwójne USB to sprawdzę czy ruszy od razu, czy jednak będę musiał jeszcze raz skorzystać z WiTech. Swoją drogą na allegro jest komputer + witech + przewody itd za niecałe 6000. Aż mnie korci...
    Sama procedura bez zakłóceń. Wszystko poszło tak jak napisał w instrukcji. Po zamknięciu auta jak pisałem - wszystko na angielski. Łudzę się jeszcze, że może za krótko auto stało, nie wyłączyło się do końca. Zobaczymy po nocy...

  3. #153
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    BB
    Auto
    AR Stelvio Executive
    Postów
    98

    Domyślnie

    Mnie ten termin nie leży, rajd festiwalowy jest wtedy


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #154
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał sledz98 Zobacz post
    Sales code, czy dealer code kojarzę z aktywacji ACC+ Nic się nie pojawiło. Jak tylko cudem gdzieś dostanę to podwójne USB to sprawdzę czy ruszy od razu, czy jednak będę musiał jeszcze raz skorzystać z WiTech. Swoją drogą na allegro jest komputer + witech + przewody itd za niecałe 6000. Aż mnie korci...
    Sama procedura bez zakłóceń. Wszystko poszło tak jak napisał w instrukcji. Po zamknięciu auta jak pisałem - wszystko na angielski. Łudzę się jeszcze, że może za krótko auto stało, nie wyłączyło się do końca. Zobaczymy po nocy...
    Znalazlem to o czym piszesz:

    Cytat z aukcji:

    Wersja SOFT 2018 na poziomie serwisowym
    Oprogramowanie w wersji 2018 OFFLINE, Sprawdzone przez warsztaty,które moga poręczyć za funkcjonowanie urzadzenia
    Pełna funkcjonalność, wersja bez klucza, bez limitów


    Czyli jak dobrze rozumiem bez subskrypcji a bez tego chyba trzeba robic sgw bypass w autach z 2018r.. I pytanie czy tam wogole bedzie opcja aktywacji android auto.. na podobnym poziomie diagnostyke to MES mozna robic, na ten moment chyba tylko android auto nie da sie aktywowad a cena spoeo nizsza.. nawet z interfejsem cantiecar..













    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  5. #155
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    Cytat Napisał sledz98 Zobacz post
    Sales code, czy dealer code kojarzę z aktywacji ACC+ Nic się nie pojawiło. Jak tylko cudem gdzieś dostanę to podwójne USB to sprawdzę czy ruszy od razu, czy jednak będę musiał jeszcze raz skorzystać z WiTech. Swoją drogą na allegro jest komputer + witech + przewody itd za niecałe 6000. Aż mnie korci...
    Sama procedura bez zakłóceń. Wszystko poszło tak jak napisał w instrukcji. Po zamknięciu auta jak pisałem - wszystko na angielski. Łudzę się jeszcze, że może za krótko auto stało, nie wyłączyło się do końca. Zobaczymy po nocy...
    do aktywacji ACC+ SC nie jest potrzebny (kgb dokładał), ale już do tego żeby dostać poprawkę firmwaru w ASO możliwe że tak (choć nikt tego jeszcze nie napisał tu na forum, ja sprawdzę na przeglądzie za jakieś 3-4 tyg czy wyskoczy mi firmware 8541 czy zostanie obecny 8401 w BSM).

    za 6k nieaktualny witech, nie wiem, ale za coś warsztaty płacą ok 20tyś/rok za stanowisko żeby mieć jednak wersję on-line.

    masz w menu już ustawienie dla Android Auto (Ustawienia->Informacje i rozrywka->Android auto - na końcu listy)?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #156
    Użytkownik Świeżak Avatar sledz98
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Lębork / Pomorskie
    Auto
    Stelvio 2.0 Super 200KM
    Postów
    116

    Domyślnie

    Niestety w menu cicho i głucho. Nic nowego...
    Przy okazji - w czwartek odbieram kierownicę z ACC+. Czy mając dostęp do Witecha wystarczy to tam aktywować, czy muszę coś jeszcze zrobić?

  7. #157
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Ustalona została data prawdopodobnego przylotu naszego kolegi włocha z ENG-CUSTOM 15/16 czerwiec z racji dużego zainteresowania ok 16 osob na liście głównie Warszawa i Wrocław stwierdziliśmy że najlepiej dla Was bedzie to podzielić na 2 dni Warszawa/Wrocław - prosze o wypełnienie ankiety jeśli dalej jesteście zainteresowani. Ewentualnie jesli komus nie pasuje termin prosze o kontakt zwrotny mailowy.

    https://forms.gle/6RkWm6vApQzVoeeS8

  8. #158
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Ustalona została data prawdopodobnego przylotu naszego kolegi włocha z ENG-CUSTOM 15/16 czerwiec z racji dużego zainteresowania ok 16 osob na liście głównie Warszawa i Wrocław stwierdziliśmy że najlepiej dla Was bedzie to podzielić na 2 dni Warszawa/Wrocław - prosze o wypełnienie ankiety jeśli dalej jesteście zainteresowani. Ewentualnie jesli komus nie pasuje termin prosze o kontakt zwrotny mailowy.

    https://forms.gle/6RkWm6vApQzVoeeS8
    Zrobione

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  9. #159
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Ustalona została data prawdopodobnego przylotu naszego kolegi włocha z ENG-CUSTOM 15/16 czerwiec z racji dużego zainteresowania ok 16 osob na liście głównie Warszawa i Wrocław stwierdziliśmy że najlepiej dla Was bedzie to podzielić na 2 dni Warszawa/Wrocław - prosze o wypełnienie ankiety jeśli dalej jesteście zainteresowani. Ewentualnie jesli komus nie pasuje termin prosze o kontakt zwrotny mailowy.

    https://forms.gle/6RkWm6vApQzVoeeS8
    Kto jeszcze sie nie odpisal to prosze o zrobienie tegon jak najszybciej no na ten moment mam 9 osob z zapisanych 16 w pierwszym podejsciu..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  10. #160
    Użytkownik Świeżak Avatar chendo
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Mazury
    Auto
    Alfa Romeo Giulia BMW Z4 E89
    Postów
    90

    Domyślnie

    Jeśli nie ogarnę kodu PIN przez ASO to będę się pisał na wymianę radia. Najgorzej, ze nie wiem jakie mam to nowe radio (z Carplay czy nie).
    Spróbuje jutro się to ogarnąć.

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory