Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: OBD2 for AA - dane z OBD na ekranie Android Auto

  1. #11
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,222

    Domyślnie

    Cytat Napisał So What! Zobacz post
    W wersji przed liftem, czyli tej bez ekranu dotykowego.
    Rozumiem.
    Nie wiem czy to ma coś do rzeczy ale jeśli ktoś ma roota to sugerowałbym spróbowanie programiku AA IO Tweaker (https://github.com/shmykelsa/AA-Tweaker , https://forum.xda-developers.com/t/r...ility.4194239/).
    Kilka irytujących ograniczeń można nim usunąć z AA.

  2. #12
    Użytkownik Świeżak Avatar 68oct
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Fiat bravo 1,4t-jet 207KM 300Nm Red maranello + AR Stelvio 2.0 Seria 280KM Competizione Red
    Postów
    122

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    nie, to na chwilę odpaliłem, ale generalnie wtedy szybko straciłem sam AAGateway po aktualizacjach, i do AA pow WiFi wróciłem dopiero w połowie 2021 jak wyszedł AAWireless dongle. Nie bawiłem się OBD2AA już nigdy od 2020r. Potem dość szybko przeszedłem na iPhona.

    Logo AA nie da się wyłączyć póki co. Kolega próbował to tylko je usunął, ale ekran dalej był na 2/3 wyświetlacza. Jedyne sposby to albo przejście na iPhona, albo wymiana radia na poliftowe (co wiąże się z innymi wymianami i kłopotami - ciut kosztuje), albo dokładki dodające AA/ACP które ideałami nie są ale akurat dają AA/ACP po WiFi i na cały ekran AA. Znam jednak przypadki demontażu ich potem i np wymiany na ori AA (radio), bo sprawiały problemy (przynajmneij te od ENG Custom)
    Hmm, dobrze rozumiem, że podpinając iphone nie ma tego logo?

    Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

  3. #13
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Cytat Napisał netzmark Zobacz post
    Rozumiem.
    Nie wiem czy to ma coś do rzeczy ale jeśli ktoś ma roota to sugerowałbym spróbowanie programiku AA IO Tweaker (https://github.com/shmykelsa/AA-Tweaker , https://forum.xda-developers.com/t/r...ility.4194239/).
    Kilka irytujących ograniczeń można nim usunąć z AA.
    Emil, ten z xda co napisał AAGateway i OBD2AA a potem zrobił mega biznes na AAWireless twierdził że po stronie androida nic się nie będzie dało zrobić w Giulii/Stelio, że to po stronie auta jest dla AA wymuszone. No ale on nie grzebał w Giulii tylko zajmował się ogólnie tematem dla wszystkich aut


    Cytat Napisał 68oct Zobacz post
    Hmm, dobrze rozumiem, że podpinając iphone nie ma tego logo?
    tak, jest full screen nawet w przedliftach.

  4. #14
    Użytkownik Świeżak Avatar 68oct
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Fiat bravo 1,4t-jet 207KM 300Nm Red maranello + AR Stelvio 2.0 Seria 280KM Competizione Red
    Postów
    122

    Domyślnie

    Kupiła ajfona, zaczalem rozumieć dlaczego ludzie wiciaz pytaja co I jak nie dziala na CarPlay:-)…
    Wyswietlacz jest teraz wykorzystany w 100% niestety nie ogarniam dlaczego po podlaczeniu kablem telefonu, nie dziala sterowanie telefonem z kierownicy, pogadanie z Siri tak jak kiedys z Google to marzenia scietej glowy:-) generalnie zmiana na duzy minus.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #15
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Mapy google lub waze i masz przynajmniej navi glodowe po polsku. Siri wkrotce powinna byc po polsku, pare mcy temu rekrutowali polakow do prac przy ios. Przycisk tel na kierze dziala do odbierania i konczenia rozmowy ale nie do przelaczania na apke telefonu. Siry wywolasz przytrzymujac dluzej przycisk komend glosowych.

Podobne wątki

  1. Android Auto
    Utworzone przez Imć w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1424
    Ostatni post / autor: 02-04-2024, 13:14
  2. Sterowanie głosowe Spotify używając Android Auto
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-01-2020, 10:03
  3. ANDROID Auto 3.9
    Utworzone przez Btechfan w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-01-2019, 10:51
  4. Android Auto i Alfa Romeo 166
    Utworzone przez nawkrzy w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-09-2018, 21:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory