Strona 1 z 29 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 285

Temat: jezdzi ktos pod reala w czwartki??

  1. #1
    homel86
    Gość

    Domyślnie jezdzi ktos pod reala w czwartki??

    jak w tytule podjezdza tam ktos czasem bo wiem ze ludzie sie tam ustawiaja w czwartkowe wieczory i czasem sie gonia po opolskiej;D

  2. #2
    obw
    Gość

    Domyślnie

    Byłem w zeszły czwartek z żoną i zakazała mi tam jeździć

  3. #3
    E.T.
    Gość

    Domyślnie

    radzę uważać na mobilnych filmowców , pojawiła się nowiutka Vectra i kreci się po opolskiej/bora itd, rejestracja co ciekawe zaczyna się na KSU , kolor bodajże stalowo-szary.

    nie jeżdżę tam specjalnie, ale zdarza mi się być w okolicy, i kiedyś trafiłem na łebków w golfie.Nie wiem co to było dokładnie, chyba golf V nisko posadzony, całkiem gustownie wyglądający nawet- może fabryczny body kit np GTI? Nie wiem, bo byli za mną gdy stałem od huty jadąc na światłach przy zjeździe z dobrego pasterza i cała ul. Bora była kompletnie pusta, ruszyłem spokojnie w miarę na jedynce, wyskoczyli za mną na równoległy pas więc dociągnąłem jedynkę do konca, potem 2,3 i 4 do końca.. nie będe się wgłębiał w predkości, golf się trzymał nieźle ale cały czas tę długość auta za mną. w okolicy mcdonalda odpuściłem, m.in po to żeby zobaczyć co to było, ale nie miał oznaczeń, a jak ich jeszcze doszedłem i przyspieszyli to nie widzialem żeby dymka puścił, więc raczej nie diesel.

    Kolesie ani nie mrugnęłi ani nic, może im gule skoczyły W każdym razie nie jestem zwolennikiem takich akcji, raz dałem się podkusić ale było pusto, za mcdonaldem były już auta a kolesie dalej slalomem i to mi się właśnie nie spodobało.

  4. #4
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    kurde dzis sie dowiedzialem ze w krk maja juz kilka nieoznakowanych aut a nie tylko vectre i podobno ciagle zmieniaja numery rejestracyjne ;/;/;/

  5. #5
    traigo
    Gość

    Domyślnie

    jest napewno granatowa vectra , okolice m1 i bordowa of course na obwodnicy , jak jest ogr do 100km.h to jak masz 120 km/h to odrazu podjezdzaja : )

  6. #6
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar adayena
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Wieliczka
    Auto
    AR 156 SW 1.9JTD 2004r
    Postów
    232

    Domyślnie

    Bordowa vectra albo omega, KWI..... na Kaminskiego shaltowala kiedys łepkow w hondzie. NIe bylo mi dane widziec co nabroili....

  7. #7
    showtime
    Gość

    Domyślnie

    Na obwodnicy trzeba tez uwazac na "marchewkowe" Mondeo na rejestracjach KR.

    Ja juz jestem strasznie przeczulony i patrze w lusterko wsteczne zawsze gdy jade obwodnicą powyzej 150... jak ktos mnie powoli dochodzi to uciekam na prawo, bo po co kusic los...

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    O ściganiu na Opolskiej nie słyszałem, ale z tego co wiem, to w każdy piątek wieczorem na Rybitwach spotykają się nieco szybsi kierowcy.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  9. #9
    showtime
    Gość

    Domyślnie

    Na Rybitwach sie juz chyba skonczylo. Jakis miesiac temu czytalem w lokalnej prasie artykul, ze policja zrobila akcje pewien raz i przetrzepała wszystkich, zabrali dowody, prawka za bycie pod wpływem... ogolnie to dziwne rzeczy tam wyszły Alces

  10. #10
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał showtime
    zabrali dowody, prawka za bycie pod wpływem... ogolnie to dziwne rzeczy tam wyszły Alces
    No tak... Na odwagę musieli coś chlapnąć, bo na trzeźwego ścigać się w otwartym ruchu ulicznym to czyste szaleństwo
    Parę lat temu jeździłem do Bochni na ul. Łanów, tam można było pojeździć w każdą niedzielę późnym popołudniem. Jednak przychodziło więcej gapiów niż żądnych adrenalinki kierowców, więc ze spotkania na spotkanie było coraz bardziej niebezpiecznie. Aż pewnego razu pojawiła się Policja i skończyło się kajdankami dla jednego z uczestników imprezy, od tamtego czasu na Łanów już nikt się nie ścigał.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] Morze ktos jezdzi na moto ?? JURA RALLY III
    Utworzone przez mlesiakowski w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-06-2013, 09:42
  2. Ar gt 3.2 jak jezdzi???
    Utworzone przez Tacka w dziale GT
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 29-10-2012, 21:00
  3. Jak wam sie jezdzi na felgach 17"
    Utworzone przez grosii w dziale 166
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 05-04-2012, 10:19
  4. Jezdzi ktos na 18 calowych kolach?
    Utworzone przez misiu7911 w dziale 156
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 14-12-2010, 19:34
  5. [33] Czy jezdzi ktoś moze na 195/50/15??
    Utworzone przez qdlacz007 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-11-2007, 16:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory