Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: ktos mi powie co to za zbiornik?

  1. #1
    Brunet
    Gość

    Domyślnie ktos mi powie co to za zbiornik?

    mam mala zagadke... alfa 156 selespeed 2000..
    mam zbiornik w ktorym mi spadl przewod z korka a tak poza tym nie wiem co to za zbiornik...zdjecie ponizej; nie ma tego w instrukcji az dzwine

  2. #2
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    niewatpliwie jakies smarowanie - moze od skrzyni?
    ktor ypzrewod spadl? jesli myslisz o tym krotkim na korku - to to ma tak byc, to odpowietrznik

  3. #3
    Brunet
    Gość

    Domyślnie

    ale jak ma byc? nie na korku tylko obok???? zeby mi wszystko lecialo na blachy?a nie przypadkiem na korku zeby na ziemie lecialo koncem przewodu? tez mi sie wydaje ze to od tej skrzyni bo wczesniej sie nie spotkalem z takim symbolem; ja go w sumie zalozylem spowrotem.. to zdjac go??

    ok, jest jasno to popatrzylem i powachalem

    to zbiornik od skrzyni i wezyk powinien byc jesli nie chce miec calego blotnika w tym oleju

  4. #4
    kaiowas
    Gość

    Domyślnie

    Ten zbiornicze jest na olej do układu zrobotyzowanej skrzyni biegów-oczywiscie tylko AR selespeed go posiadaja,o ile dobrze sobie przypominam ten wezyk własnie tak sie konczy?,ale na 100% pewien nie jestem,
    Dolewawsz tam taki specjalny olej do selespeeda własnie- ale jak wszystko z biegami masz ok -to nic wlewac nie musisz,poziom sprawdzasz po otwarciu drzwi (bo juz wtedy pompa pracuje)lub na właczonym zapłonie,

  5. #5
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    wezyk ma tkwic tak, zeby mial swobodny przeplyw i w razie co nadmiar plynu sobie nim bezpiecznie polecial... gdzies.
    U mnie takie samo cos tkwi na zbiorniku wspomagania. Tyle, ze tamten ma wokolo rynienke z odplywem...

Podobne wątki

  1. może ktoś powie mi coś o tym sofcie????
    Utworzone przez jacko w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-07-2011, 19:13
  2. kto powie?
    Utworzone przez Kierasino w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-04-2010, 09:05
  3. kto mi powie czy jak zaloze komputer od 2.0 ts 8v........
    Utworzone przez SYSUNIAdq w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-07-2007, 13:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory