Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: węzeł telematyczny (CTM)

  1. #11
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar kluch_lbn
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 2.0 JTDm 170km TCT
    Postów
    7

    Domyślnie

    Miałem podobny problem gdy padł mi moduł B&M. Gdy wymieniłem na inny cały czas wyskakiwał błąd przy proxy. Najpierw odłączyłem moduł całkowicie, zrobiłem osiowanie tak jakbym nie miał B&M. Po tym udanym osiowaniu, podpiąłem moduł i udało się przy następnym proxy go dodać.

  2. #12
    Użytkownik Świeżak Avatar piotr_147
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    mielno
    Auto
    Alfa 155 v6 ,Giulia Q4
    Postów
    197

    Domyślnie

    Cytat Napisał kluch_lbn Zobacz post
    Miałem podobny problem gdy padł mi moduł B&M. Gdy wymieniłem na inny cały czas wyskakiwał błąd przy proxy. Najpierw odłączyłem moduł całkowicie, zrobiłem osiowanie tak jakbym nie miał B&M. Po tym udanym osiowaniu, podpiąłem moduł i udało się przy następnym proxy go dodać.
    Spróbowałem twojej metody ale bez rezultatu dodatkowo okazuje się że nowy akumulator " nie trzyma " teraz spróbuje po wymianie akumulatora ale podejrzewam że przez te spadki napięcia padł moduł B&M i chyba bez jego wymiany się nie obejdzie ,tylko zastanawia mnie że zdarzyło mi się to w dwóch alfach niemal jednocześnie .Chyba że to taka kumulacja pecha bo setki razy odłączałem akumulator i nigdy nic się nie działo
    alfa 145
    alfa 147x5
    alfa 155 v6
    alfa 159 jtd 8v

  3. #13
    Użytkownik Świeżak Avatar piotr_147
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    mielno
    Auto
    Alfa 155 v6 ,Giulia Q4
    Postów
    197

    Domyślnie

    okazuje się chyba że aku mam raczej dobre znalazłem lewy pobór prądu pod bezpiecznikiem F36 pod który podpięte jest też B&M ,tylko nie wiem co jeszcze jest pod tym bezpiecznikiem wszędzie podają +30 cokolwiek to znaczy ,może ktoś wie co jeszcze jest pod tym F36.Jest jeszcze taki objaw że jak nieraz położy się coś lekkiego na fotelu pasażera to wyłącza się poduszka pasażera ,może tam jest jakieś zwarcie ?
    alfa 145
    alfa 147x5
    alfa 155 v6
    alfa 159 jtd 8v

  4. #14
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar kluch_lbn
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 2.0 JTDm 170km TCT
    Postów
    7

    Domyślnie

    Poduszka pasażera wyłącza się gdy akumulator jest słaby i ma za małe napięcie.

Podobne wątki

  1. [MiTo] C1311 węzeł hamulca NFR
    Utworzone przez DmX w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-11-2018, 10:45
  2. [Brera] Węzeł skrzyni biegów-pytanie do komputerowców, posiadaczy full elektryki
    Utworzone przez baksiu w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-03-2014, 08:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory