Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Alfa z Radomia - Uwaga

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    156 SW 2,5 V6 2002
    Postów
    88

    Domyślnie Alfa z Radomia - Uwaga

    Witam.

    Kilka tygodni temu byłem zobaczyć to auto: http://www.allegro.pl/item712657208_...6_sw_2001.html. Widzę, że znowu się pojawiło na allegro. Jakby ktoś się napalał to powinien wiedzieć, że:
    1) Auto było bite z przodu, prawa podłużnica nosi ślady naprawy
    2) Jest pomalowane całe (no może co do dachu nie jestem pewny), w sposób dość niechlujny- miejscami jest "pomarańczowa skórka", listwy wokół szyb i progowe są mocowane blachowkrętami, pomalowany pod kolor nadwozia jest tłumik, uszczelki szyb tylnych są też uciaprane
    3) Przednia szyba ma odprysk przy krawędzi- nie da się tego uzupełnić, konieczna jest wymiana
    4) Kluczyk jest bez immobilaizera, trzeba przed uruchomieniem wklepać kod pedałem gazu, jest to bardzo uciążliwe (mnie mimo 10 min prób się nie udało)
    5) Opony zimówki to szrot, są wyprodukowane bodajże w 2000 roku, nie trzymają wcale

    Mam nadzieję, że oszczędzę komuś wątpliwej przyjemności wycieczki przez pół polski w celu przekonania się o faktycznym stanie auta.

    Co do stanu mechanicznego nie jestem w stanie się za bardzo wypowiedzieć. Silnik chodzi raczej równo, w zawieszeniu nic nie słyszałem ale to raczej norma na niedopompowanych oponach o profilu 65.

    Pozdrawiam

    P.S. Auto było sprawdzane w ASO Fiata w obecności właściciela, jest on świadom wszystkich wad auta, mimo to nie pisze o nich w ogłoszeniu, co wiadomo jak o nim świadczy.

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar phantom71
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    AR 156 1.8TS 16V 10.1998
    Postów
    656

    Domyślnie

    gajowy a w którym ASO sprawdzaliście?

    Ogólnie serwisy Fiata w Radomiu to o kant ..... . Nie ma dobrego serwisu w Radomiu.

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    156 SW 2,5 V6 2002
    Postów
    88

    Domyślnie

    Auto sprawdzałem w ASO Romar bodajże. Co do fachowości to serwis spełnił moje oczekiwania- auto mogłem zobaczyć od spodu i wyszło, że tłumik jest "przy okazji" pomalowany, jedna listwa progowa i zderzak przedni są z drugiej strony czerwone oraz, że jedna podłużnica jest po naprawie. Na diagnostykę się nie zdecydowałem bo mi szkoda było wykładać niepotrzebnie kasę.
    Aha właściciel tłumaczył, że skoro on ma te auto od dwóch lat i nigdzie nim nie uderzył i że musiał wybrać jedną z dwóch opcji przy wystawianiu auta na allegro to jest ono bezwypadkowe.

Podobne wątki

  1. Alfa 147 z Radomia
    Utworzone przez Michaluw w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-11-2015, 16:36
  2. Alfa 166 z Radomia
    Utworzone przez Ewelina w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 08-02-2013, 17:43
  3. Alfa 164 z Radomia-prośba o opinie
    Utworzone przez Endriu w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-04-2009, 10:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory