Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Alfa MiTo Imola

  1. #1
    sibkods
    Gość

    Domyślnie Alfa MiTo Imola

    MiTo, pokryte specjalnym lakierem Imola, można podziwiać tylko na zdjęciach i ulicach Japonii. Krótka seria 150 samochodów z kierownicą po prawej stronie to ukłon włoskiego producenta w stronę fanów marki
    z Kraju Kwitnącej Wiśni. Poza świetnie wyglądającym malowaniem Alfy otrzymają specjalnie zaprojektowane 18-calowe felgi z czerwonymi zaciskami hamulców. W kabinie znajdzie się czarna skórzana tapicerka, którą zostaną pokryte kubełkowe fotele. Do napędu limitowanej edycji wykorzystano motor 1,4 z turbodoładowaniem, który rozwija 135 KM i 206 Nm momentu obrotowego. Alfa MiTo trafi na japoński rynek w listopadzie i będzie kosztować równowartość 24,2 tys. euro. Niestety nie wiadomo, czy Włosi planują budowę specjalnej wersji dla Europy, która mogłaby trochę osłodzić gorycz po o anulowaniu produkcji MiTo GTA.








    źródło: http://www.autokrata.pl/lod/6841/alfa_mito_imola/





    IMO zajeliby się lepiej GTA, zamiast jakimis pierdołami

  2. #2
    Alfista92
    Gość

    Domyślnie

    Tanio jak na samochód którego wyprodukowano 150 sztuk.

  3. #3
    cin_ek
    Gość

    Domyślnie

    a za co mieli podnosić cenę, za żółty lakier? chodzi raczej o rozbudzenie apetytu, dla kogo nie starczy Imoli kupi może normalne MiTo

  4. #4
    Alfista92
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał cin_ek Zobacz post
    a za co mieli podnosić cenę, za żółty lakier? chodzi raczej o rozbudzenie apetytu, dla kogo nie starczy Imoli kupi może normalne MiTo
    No ja sprzedałem swoją jawkę w sumie za 200zł, a po takim tuningu jak jej zapodałem to była jedyna na świecie

    Wracając do Alfy
    Fikuśne dosyć te felgi takie ciekawe

  5. #5
    cin_ek
    Gość

    Domyślnie

    tak sobie przeglądnąlem katalog MiTo i nie wiem co tu limitowanego? Kolor u nas jest dostępny, felgi też są w katalogu, skórzana tapicerka jest jako opcja, a silnik u nas silniejszy o 20KM. Tylko tą blaszkę do środka trzeba skołować i mamy MiTo Imola

  6. #6
    Alfista92
    Gość

    Domyślnie

    Na tym wkońcu polega limitowana seria.

Podobne wątki

  1. [33] Alfa Romeo 33, czy to Imola?
    Utworzone przez darles92 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 12-06-2015, 15:32
  2. alfa romeo 33 imola 1.4 ie 89km
    Utworzone przez chebus w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-03-2007, 20:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory