Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Temat: Bezprzewodowy Apple CarPlay

  1. #11
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cześć

    Wiem, że to nie giełda, ale sprzedaję w końcu to ustrojstwo - może ktoś będzie chciał spróbować u siebie:

    https://www.olx.pl/d/oferta/carlinki...lx_pro_listing

  2. #12
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    DW
    Auto
    AR
    Postów
    47

    Domyślnie

    A próbowałeś podłączyć przez podwójny kabel zasilający USB przy czym złącze zasilające do ładowarki w gnieździe zapalniczki ?

    U mnie teraz działa idealnie w Giulii.

    Ale za pierwszym podejściem odesłałem do sprzedawcy.
    Ostatnio edytowane przez NaY ; 22-06-2022 o 07:01

  3. #13
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał NaY Zobacz post
    A próbowałeś podłączyć przez podwójny kabel zasilający USB przy czym złącze zasilające do ładowarki w gnieździe zapalniczki ?

    U mnie teraz działa idealnie w Giulii.

    Ale za pierwszym podejściem odesłałem do sprzedawcy.
    Nie, nie próbowałem. Sprawdzę to, ale jedyną opcją dla mnie jest wykorzystanie obu gniazd w podłkoietniku - nie będą robił z auta przedłużacza. Miałeś takie same problemy jak ja opisywałem?

  4. #14
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2023
    Auto
    Giulia Veloce 2021
    Postów
    3

    Domyślnie Jakieś zmiany z donglem?

    Jakieś nowe wieści z Carlinkit? Miałem dzisiaj zamówić na allegro ten adapter, ale coś mnie natchnęło żeby poczytać jakieś opinie. Dzięki za ustrzeżenie mnie przed kupnem tego badziewia.
    Próbowałeś jakiś innych adapterów? Albo może jakiś FW/SW update sobie poradził z początkowymi bolączkami Carlinkit'a?

  5. #15
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Nope. Temat bez zmian. Nawet ciężko sprzedać to ustrojstwo - może nie tyle, z powodu braku zainteresowania, ale z powodu braku gwarancji, że zadziała w jakimkolwiek aucie.


    Cytat Napisał NaY Zobacz post
    A próbowałeś podłączyć przez podwójny kabel zasilający USB przy czym złącze zasilające do ładowarki w gnieździe zapalniczki ?

    U mnie teraz działa idealnie w Giulii.

    Ale za pierwszym podejściem odesłałem do sprzedawcy.
    Chciałbym spróbować, ale nie jestem w stanie znaleźć takiego kabla i jeszcze o długości do 0.5m

  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie Bezprzewodowy Apple CarPlay

    U mnie CarlinKit 4.0 działa dobrze w Giulii. Z minusów to nie można przewijać piosenek.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #17
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2022
    Auto
    Giulia
    Postów
    124

    Domyślnie

    Ja zamówiłem takie coś na ostatnich promocjach na Aliexpress: https://a.aliexpress.com/_EGixLNH

    Podobno wspiera też seryjny mikrofon, kosztowało mnie to 780 zł. Dam znać jak zamontuję.

  8. #18
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2023
    Auto
    Giulia Veloce MY2022
    Postów
    10

    Domyślnie

    Dzień dobry, od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Giulii. Krótko po zakupie samochodu kupiłem też Carlinkit w wersji 4 i działa prawie idealnie. Prawie, bo czasem się zawiesza i co ciekawe, zawiesza się w konkretnych miejscach. Jednym z takich miejsc są okolice wiaduktu nad Al. Jerozolimskimi w Warszawie, skrzyżowanie z Łopuszańską. Czy ktoś z osób korzystających z Carlinkit ma ten sam problem? System sam się odwiesza po przejechaniu kilkuset metrów, po odwieszeniu nawigacja Google Maps dalej działa oraz gra odpowiedni utwór ze Spotify. Nie miałem jeszcze sytuacji zawieszenia w trakcie rozmowy telefonicznej (nie pamiętam czy przejeżdzałem przez jedno z tych trefnych miejsc rozmawiajac). Korzystam z Apple Car Play.

    Jeśli chodzi o wrażenia z użytkowania Carlinkit: łączy się szybko i bezproblemowo, rozmowy telefoniczne również bez problemu. Da się odbierać rozmowy przyciskiem na kierownicy. Zazwyczaj używam aplikacji Spotify i Google Maps, czasem w dłużych trasach również Yanosik w tle. Właściwie jedynym problemem jest powyższe zawieszanie się systemu. Nie zauważyłem istotnych opóźnień w sterowaniu ekranem, jest minimalne opóźnienie przy przełączaniu piosenki przyciskiem na kierownicy (max. 1 sekunda). Z instrukcji rozumiem, że wersja 4 łączy się przez wifi, być może dlatego działa lepiej niż starsze wersje.

  9. #19
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2012
    Auto
    Giulia
    Postów
    457

    Domyślnie

    Cytat Napisał Roma2022 Zobacz post
    Dzień dobry, od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Giulii. Krótko po zakupie samochodu kupiłem też Carlinkit w wersji 4 i działa prawie idealnie. Prawie, bo czasem się zawiesza i co ciekawe, zawiesza się w konkretnych miejscach. Jednym z takich miejsc są okolice wiaduktu nad Al. Jerozolimskimi w Warszawie, skrzyżowanie z Łopuszańską. Czy ktoś z osób korzystających z Carlinkit ma ten sam problem? System sam się odwiesza po przejechaniu kilkuset metrów, po odwieszeniu nawigacja Google Maps dalej działa oraz gra odpowiedni utwór ze Spotify. Nie miałem jeszcze sytuacji zawieszenia w trakcie rozmowy telefonicznej (nie pamiętam czy przejeżdzałem przez jedno z tych trefnych miejsc rozmawiajac). Korzystam z Apple Car Play.

    Jeśli chodzi o wrażenia z użytkowania Carlinkit: łączy się szybko i bezproblemowo, rozmowy telefoniczne również bez problemu. Da się odbierać rozmowy przyciskiem na kierownicy. Zazwyczaj używam aplikacji Spotify i Google Maps, czasem w dłużych trasach również Yanosik w tle. Właściwie jedynym problemem jest powyższe zawieszanie się systemu. Nie zauważyłem istotnych opóźnień w sterowaniu ekranem, jest minimalne opóźnienie przy przełączaniu piosenki przyciskiem na kierownicy (max. 1 sekunda). Z instrukcji rozumiem, że wersja 4 łączy się przez wifi, być może dlatego działa lepiej niż starsze wersje.
    Witam trochę odświeżę temat
    Widzę że w sprzedaży już jest piąta generacja z tego co tu czytam 4 działa więc czyli możliwe że piąta też będzie działała ….
    Ma ktoś doświadczenia z 5 generacją czy nie ryzykować i kupić 4

  10. #20
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami159 Zobacz post
    Witam trochę odświeżę temat
    Widzę że w sprzedaży już jest piąta generacja z tego co tu czytam 4 działa więc czyli możliwe że piąta też będzie działała ….
    Ma ktoś doświadczenia z 5 generacją czy nie ryzykować i kupić 4
    Ja właśnie kupiłem na Ali pierwszy z brzegu adapter za 86pln chyba i śmiga miło. Łączy się mig i działa stabilnie


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. [Giulia] Apple CarPlay Google Android Auto
    Utworzone przez adrianryc w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-08-2021, 10:13
  2. [Giulia] Android Auto & Apple Carplay
    Utworzone przez marco_radik w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-02-2021, 09:38
  3. [Brera] Radio z obsługą Apple CarPlay
    Utworzone przez Aquiluus w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-12-2020, 07:12
  4. [Giulia] Apple CarPlay przestał działać
    Utworzone przez gruby19 w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 17-12-2019, 08:54
  5. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory