Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: 156 Jtd 2003 jakim cudem przebieg 58tyś??!!

  1. #1
    garniak1982
    Gość

    Domyślnie 156 Jtd 2003 jakim cudem przebieg 58tyś??!!

    witam

    szukam Alfy 156 jtd i natknąłem się na takie ogłoszenie ,zastanawiam się jakim cudem uchował się taki przebieg ,potwierdzony przez ASO, miesiąc temu była do sprzedania Alfa 147 jtd 2004 (również z Warszawy) z podobnym przebiegiem ,który okazał się prawdziwy, wiem bo kupił ją mój znajomy sprawdził w ASO ,a znajomy blacharz sprawdził czy nie był bity.

    jestem tu nowy , proszę o pomoc


    http://otomoto.pl/alfa-romeo-156-tur...-C9408668.html

  2. #2
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    MiTo 1.4T/ Panda
    Postów
    133

    Domyślnie

    czary i tyle, chociaż w sumie jak carserwis potwierdza, to nie ma powodów żeby nie wierzyć

    jedyne co mi nie pasuje to że sprzęgło padło przy 50kkm i to że to ogłoszenie już trochę wisi i przy tej cenie nadal nikt jej nie kupił, na pewno warto obejrzeć, jak z zewnątrz ok to sprawdzić w aso i kupować

  3. #3
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    moja tez ma zaledwie 58 tys (05') nie widze w tym nic zlego poprostu jazda tylko po miescie do pracy,sklepu czasami na jakis weekend.
    Ostatnio edytowane przez Korczu ; 22-08-2009 o 21:15

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar 145Q
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski/Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD M-Jet 2004
    Postów
    735

    Domyślnie

    Obadajcie tylną klapę (prawa szpara szersza) i przy reflektorach z przodu (przy prawym reflektorze też większa szpara)...

    Maska z prawej strony, też ma wiekszą szparę niż z lewej...

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar andro34
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Płońsk-holandia
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2005r i AR 147 JTDm 2005r.
    Postów
    1,235

    Domyślnie

    Cytat Napisał 145Q Zobacz post
    Obadajcie tylną klapę (prawa szpara szersza) i przy reflektorach z przodu (przy prawym reflektorze też większa szpara)...

    Maska z prawej strony, też ma wiekszą szparę niż z lewej...
    ze spasowaniem elementów blacharskich w alfach wcale nie jest tak "kolorowo".

    widziałem dużo alf bezwypadkowych gdzie maski,tylne klapy,drzwi nie pasowały odpowiednio.
    poza tym dobrze spasować i poustawiać przód w alfie która miała stłuczkę jest sporym wyzwaniem dla blacharza.

    według mnie alfa z ogłoszenia prezentuje się naprawdę dobrze,no i cena też jest adekwatna co do jej stanu.myślę że ze względu na cenę nie może się sprzedać.

    jeśli ASO potwierdzi wszystko ta ja bym brał ten samochód na twoim miejscu kolego garniak1982

    moja 147-ka jest z 2005 roku,kupiłem ją z przebiegiem 49 tyś.km (potwierdzony przez ASO w płocku) cena też była odpowiednia do stanu auta...

    pozdrawiam!!!


    moja druga ulubienica...

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar 145Q
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski/Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD M-Jet 2004
    Postów
    735

    Domyślnie

    Cytat Napisał andro34 Zobacz post
    ze spasowaniem elementów blacharskich w alfach wcale nie jest tak "kolorowo".

    widziałem dużo alf bezwypadkowych gdzie maski,tylne klapy,drzwi nie pasowały odpowiednio.
    poza tym dobrze spasować i poustawiać przód w alfie która miała stłuczkę jest sporym wyzwaniem dla blacharza.

    według mnie alfa z ogłoszenia prezentuje się naprawdę dobrze,no i cena też jest adekwatna co do jej stanu.myślę że ze względu na cenę nie może się sprzedać.

    jeśli ASO potwierdzi wszystko ta ja bym brał ten samochód na twoim miejscu kolego garniak1982

    moja 147-ka jest z 2005 roku,kupiłem ją z przebiegiem 49 tyś.km (potwierdzony przez ASO w płocku) cena też była odpowiednia do stanu auta...

    pozdrawiam!!!
    Moja alfa miała stłuczkę z przodu i z prawej strony jest identyczna szpara między reflektorem no i błotnik z maską nie jest równo...

  7. #7
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał 145Q Zobacz post
    Moja alfa miała stłuczkę z przodu i z prawej strony jest identyczna szpara między reflektorem no i błotnik z maską nie jest równo...
    Czyli ktoś Ci dobrze to poustawiał, bo mu się chciało i umiał, a jak wiadomo we Włoszech nie każdemu się chce, więc często im jakieś niedoróbki tego typu wychodzą.

    Natomiast co do przebiegu, to trzeba wiedzieć, że alfa często bywa kupowana jako auto bardziej reprezentacyjne i kultowe niż wół roboczy. Jednocześnie przy tak znikomym przebiegu wnętrze musi być idealne bez błyszczących powierzchni na kierownicy, gałce biegów, pedały powinny nie być starte i wiele innych szczegółów powinno wskazywać na sporadyczne używanie tegoż auta.

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar 145Q
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski/Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD M-Jet 2004
    Postów
    735

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer27 Zobacz post
    Czyli ktoś Ci dobrze to poustawiał, bo mu się chciało i umiał, a jak wiadomo we Włoszech nie każdemu się chce, więc często im jakieś niedoróbki tego typu wychodzą.

    Natomiast co do przebiegu, to trzeba wiedzieć, że alfa często bywa kupowana jako auto bardziej reprezentacyjne i kultowe niż wół roboczy. Jednocześnie przy tak znikomym przebiegu wnętrze musi być idealne bez błyszczących powierzchni na kierownicy, gałce biegów, pedały powinny nie być starte i wiele innych szczegółów powinno wskazywać na sporadyczne używanie tegoż auta.
    Samochód z Lanciateamu...

    Kupione dość tanio, także nie możemy narzekać. Być może to oni robili, ale mniejsza samochód jest bezawaryjny i tak ma być.

Podobne wątki

  1. [159] Z jakim silnikiem wybrać 159 ??
    Utworzone przez siweczek25 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 100
    Ostatni post / autor: 11-02-2017, 17:21
  2. alfa 156 ale z jakim silnikiem?
    Utworzone przez Kazikk w dziale 156
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 05-01-2013, 17:40
  3. czy naprawdę znaleźć bezwypadkową alfe graniczy z cudem????
    Utworzone przez Alfista w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 07-08-2009, 21:35
  4. 164-ka z jakim silnikiem wybrać??
    Utworzone przez Garos w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-12-2006, 14:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory