Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Ach ta Warszawa

  1. #1
    Olowek
    Gość

    Domyślnie Ach ta Warszawa

    Wychodze sobie z pracy, podchodze do AR i widze ze ktos odkrecil mi wszystkie chromowane nakretki na wentyle. Mało tego, przechodze na druga strone i widze kolo bez powietrza. Zaczalem szukac sladow noza lub innego ostrego narzedzia, na szczescie nie bylo. Poniewaz do stacji paliw mialem blisko to powolutku sobie do niej dojechalem, oczywiscie za mna 10 samochodow, trabienie.....wyobrazam sobie jakie mieli miny
    Napompowalem i jak do tej pory nie schodzi powietrze, wiec mysle ze nie przebite :!:
    Pozdro

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar Siekier
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 1,8TS
    Postów
    522

    Domyślnie Re: Ach ta Warszawa

    Cytat Napisał Olowek
    Wychodze sobie z pracy, podchodze do AR i widze ze ktos odkrecil mi wszystkie chromowane nakretki na wentyle. Mało tego, przechodze na druga strone i widze kolo bez powietrza. Zaczalem szukac sladow noza lub innego ostrego narzedzia, na szczescie nie bylo. Poniewaz do stacji paliw mialem blisko to powolutku sobie do niej dojechalem, oczywiscie za mna 10 samochodow, trabienie.....wyobrazam sobie jakie mieli miny
    Napompowalem i jak do tej pory nie schodzi powietrze, wiec mysle ze nie przebite :!:
    Pozdro
    sorry - ale od razu trafia mnie szlag jak to czytam: swojego czasu z Corsy znikaly mi na raty miedzy innymi: kołpaki, znaczek, lusterka, szybki od lusterek, antena itd. Raz gdyby nie sruby zabezpieczajace to felg tez bym nie mial :x
    Gdybym to ja prawo ustalal to zliodziejom ucinałbym ręce tak jak Dunczycy przed wiekami :x

  3. #3
    Sysio166
    Gość

    Domyślnie

    Mi jakaś menda odkręciła antene na parkingu, dobrze że nie wyrwała.

  4. #4
    zanjac
    Gość

    Domyślnie

    napisałbym,że to jest Polska...................ale trzeba pisać ,że to ludzie nam taki los zgotowali :|?:

    ps gdybym takiego gościa spotkał przy samochodzie............ :twisted: ...........myślę ,że musiałbym użyć argumentu siły a nie siły argumentu / jak to porządny obywatel robi.

  5. #5
    Olowek
    Gość

    Domyślnie

    Dokładnie tez tak bym postapil, mysle ze nie moglbym stac spokojnie i sie temu przygladac. Łapki bym zdrowo przetracil :!:
    Ale coz sa ludzie i .....ludziki :!:

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Auto
    Giulia MY22 Estrema było 156 2x147 166Busso 159...
    Postów
    772

    Domyślnie

    nie wiem jak u was ale w stalowej mają nowy sport biegają po dachach samochodow na parkingu naszczescie ja mieszkam w domu i mam garaz ale jak by mi sie takie cos przydazylo to bym sie ostro zdenerwowal a dach jest wsumie najgorszym elementem do wyklepania bo najwieksza plaszczyzna
    alfa romeo jest 159 & 147 była 166 3.0.v6 super!!156jtdx2 147jtd8v

  7. #7
    Madnes7
    Gość

    Domyślnie

    ja juz maske zmienialem wlasciciel podworka mowi ze to snieg ale ja i tak wiem swoje ze to jakis ch... złamany sie nudzil i ponad 1000 w plecy <zlyy>

  8. #8
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    u mnie pod firma jest dziad, ktory lazi i rysuje auta. puga mi skur. przejechal naookolo. Niestety, nie zlapalem za reke... Jak zauwaze przy alfie, to gnaty poprzetracam. A wyglad ma gosc poczciwy. Pare razy byla juz u niego policja - i nic.

  9. #9
    wisiol
    Gość

    Domyślnie

    Ja bym takim nogi z d.... koło samej szyji pourywał

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ANN
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    Auto
    GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    362

    Domyślnie

    mysle, ze nie tylko w Warszawie sie tak dzieje, wszedzie znajda sie "tacy" ludzie!

    mnie pod praca np. wgnietli drzwi, podejrzewam kto no ale przeciez nie zlapalam za reke,
    a w innym miejscu zarysowali nadkole.

    zero poszanowania dla cudzej rzeczy !
    nie wyobrazam sobie, zebym mogla np. ukrasc z jakiegos auta antene czy nakretki, a juz o zarysowaniu nie wspomne !

    nakretki, hm, dlatego kupialm sobie od razu 2 komplety

Podobne wątki

  1. 147 gta Warszawa
    Utworzone przez Fedel w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-03-2013, 16:16
  2. Ar gtv 2tb-warszawa.
    Utworzone przez ROBERT.L w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-02-2013, 16:27
  3. GTV 2.0 TB Warszawa
    Utworzone przez rafchal w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-01-2011, 04:11
  4. 159 2.2 warszawa
    Utworzone przez mourning w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-01-2011, 19:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory