Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 58

Temat: Moja mała ucierpiała

  1. #1
    DDEvil
    Gość

    Domyślnie Moja mała ucierpiała

    Normalnie co za kretyni ( odrazu przepraszam za zwroty ) drazu z takimi pod sciane i zabic wszytskich skurw...... W nocy z wczoraj na dzisaj kogos kur... zabolalo ze mam ladne auto. Jkies kurwiszony w nocy muieli byc nezle nadupczeni wlezli mi na dach auta i skakali <beksa> normalnie wziasc takich i powybijac co do nogi. Teraz mam 4 wyjscia:
    1. sprzedac auto i zostac bez bo mnie nie stac na zakup nowego.
    2. Wymiana dachu ( na co mnie tez nie stac )
    3. Troche go jeszcze wyrownac zaszpachlowac wygladzic i pomalowac i ludzic sie ze lakier nie speka na tej szpachli.
    4. Nie robic nic i jezdzic z troche powgniatanym dachem bo czesc udalo mi sie wyprostowac.

    Pozniej zrobie zdjecia to wrzuce zeby pokazac jakie szkody zostaly po nocnym wybryku tych kretynow.

  2. #2
    areks
    Gość

    Domyślnie

    Wspolczuje, takich pojebusow to trzeba powyrzynac...
    Ja bym sie chyba wyprowadzil jakby mi sie cos takiego przydarzylo :roll: :roll:
    Dol na maxa :shock: :shock:

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Auto
    Giulia MY22 Estrema było 156 2x147 166Busso 159...
    Postów
    772

    Domyślnie

    da sie to wyciagnac na mocno wgietych daschach stawia sie banki takzwane a szpachle teraz sa tak nowoczesne ze nie spekają pozatym dach jest najmniej narazony na czynniki szkodliwe oraz roznego rodzaju zarysowania popytaj w warsztatach napewno Ci doradza koszt nie powiniien przekroczyc 100ozł z lakierowaniem
    alfa romeo jest 159 & 147 była 166 3.0.v6 super!!156jtdx2 147jtd8v

  4. #4
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Miałem podobny ból kiedy na moja 75 wskoczył pirdolony kretyn i pozaginał maske silnika.Takich pojebańców trzeba <killer> stawiam piwo na smutki

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

  5. #5
    DDEvil
    Gość

    Domyślnie

    bylem na policji zglosic to bo wdzialem ze na budynku obok ktorego zaparkowalem sa obudowy z kamer dookola i jak sie okzalo sa to tylko i wylacznie atrapy a juz sie cieszylem ze znajde kretyna i mu kark przetrace. No wlasnie boje sie ze zwykla szpachala z czasem speka a niestety na dachu czarnego samochodu widac to cholernie. Jeszcze zeby tego bylo malo byly pracodawca zalega mi ponad 2000 zl a w przyszlym roku biore slub i musze jeszcze kase na obraczki ksiedza i garniak odkladac a tu taki wal przez jakiegos kretyna bede musial praktycznie cala moja wyplate wpakowac w naprawe. Naprawde z takimi ludzi powinno byc krotko. Ja bym im nogi lamal naprzyklad jak skakal a jak rekami by szybe np wybil to bym takiemu smieciowi rece polamal. Minelo ponad 5 godzin odkad to zobaczylem a ja dalej z nerwow ni umiem dojsc do siebie

  6. #6
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    widziałem na jakims forum jak prostuja wgnieciona blachę przez nałożenie suchego lodu było pokazane na filmie super, blacha wraca na swoje miejsce :shock:

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

  7. #7
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    a ja w niemczch widzialem szajbusa co wskoczył na toczący sie samochod (czarna eklasa najnowsza) i pogiegł cholera wie gdzie, pozniej sie dowiedzialem ze niby policja go złapala ale atak mozgu miał konkretny..

  8. #8
    DDEvil
    Gość

    Domyślnie

    to nie jest atak mozgu to jest totalny debilizm pomieszany z zazdroscia i niedorozwinieciem umyslowym bo normalnie ja sobie nie wyobrazam jak mozna byc tak hamskim zeby komus zniszczyc cos na co ktos musial zbierac rok odmawiajac sobie innych przyjemnosci

  9. #9
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Kurde, Paweł strasznie mi przykro. Rozumie Twoje nerwy tez bym chcial im nogi z d... powyrywac na Twoim miejscu....
    Moge dac Ci kontakt do mojego wujka, jest lakiernikiem, moze by cos taniej zrobił
    Strach zostawiac auto na ulicy....

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ANN
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    Auto
    GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    362

    Domyślnie

    SERDECZNIE CI WSPOLCZUJE ! Co za skur.... ! no az nie da sie nie klnac!

    mnie kiedys wykoczyla 3 ochlajtusow na droge, po klaksonie na nich, awaryjne hamowanie,
    a oni wyobrazcie sobie z morda w moim kierunku, ruszylam z piskiem opon, ale niestety,
    zasadzili mi glana w tylne drzwi ! DO WYMIANY ! moze dobre i tyle bo chcial skpac drzwi kierowcy, jeszcze rzucili buletkami !

    od tamtej pory mam awersje do WROCLAWIA i trabienia !

Podobne wątki

  1. Ja i moja MAŁA CZARNA
    Utworzone przez krisb1 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-10-2012, 20:18
  2. Moja QV ucierpiała :(
    Utworzone przez Kate w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 22-08-2008, 16:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory