Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: [156] Zmiana tapicerki czy z Anglika bedzie pasowac?

  1. #1
    bodziak_spiz
    Gość

    Domyślnie [156] Zmiana tapicerki czy z Anglika bedzie pasowac?

    Witam ...
    Interesuje mnie kompletna miana tapicerki w AR 156 , obecnie mam welur a ostatnimi czasy bardzo w oko wpadla mi czarna lub biala skora. Przegladajac allegro widze kilka ofert jednak wiele z nich to z aut sprowadzonych (anglia,irlandia) gdzie kierownica jest po prawej stronie , dlatego tez zastanawiam sie czy bedzie pasowac ? no i ta cena 1000 zl za komplet razem z boczkami ( Czy to cos nie za malo ? )

    Z gory dzieki!

  2. #2
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    Tylko jak to jest z regulacją tych foteli później. Kupisz takie fotele z anglika, gdzie to sterowanie jest z innej strony tak samo z zapięciem pasów.... Ale może się myle?

    Widziałem nawet z podłokietnikiem kierowcy, tylko że z lewej strony, a tego raczej już nie da się włożych na stronę prawą, bo po co Ci podłokietnik przy drzwiach?

  3. #3
    bodziak_spiz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał majster Zobacz post
    Tylko jak to jest z regulacją tych foteli później. Kupisz takie fotele z anglika, gdzie to sterowanie jest z innej strony tak samo z zapięciem pasów.... Ale może się myle?

    No tu masz racje a nawet jesli szukam na allegro to nie moge znalezc bialej skory do mojej AR ( sa tylko z anglikow )

    Widziałem nawet z podłokietnikiem kierowcy, tylko że z lewej strony, a tego raczej już nie da się włożych na stronę prawą, bo po co Ci podłokietnik przy drzwiach?
    Podlokietnik jest normalnie umiejscowiony w anglikach tez znajduje sie na srodku... wiec z tym roznicy nie ma no ale nie zmiania t ofaktu ze chyba z anglika nie wejdzie ;/

  4. #4
    Starscream
    Gość

    Domyślnie

    ja mam skóry z anglika i to jest dosłownie pulg and play.. Jak chcesz, mam czarne skóry z anglika w idealnym stanie..

  5. #5
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    a podłokietnik to chyba będzie przy fotelu pasażera po naszemu i regulacja wysokości fotela też u pasażera - prawda ?

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    http://www.forum.alfaholicy.org/foru..._anglikow.html

    Tam masz wszystko na temat... W razie dodatkowych pytań pisz na PW.

  7. #7
    Użytkownik Ogier Avatar sagat
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Piaseczno/Warszawa
    Auto
    AR Brera 3.2 v6 Q4 skyview
    Postów
    174

    Domyślnie

    Hmm, no to super. Chyba w najbliższym czasie będę chciał zrobić przekładke. czekam tylko na jakiś przypływ gotówki :].

    Jedno pytanko jeżeli mam Alfe z 2003 taką z nowym wnętrzem ale zewnątrz jest jeszcze przed liftingiem, to mogę kupować srodek poliftingowy? czyli od samochodów 2003+

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał sagat Zobacz post
    Hmm, no to super. Chyba w najbliższym czasie będę chciał zrobić przekładke. czekam tylko na jakiś przypływ gotówki :].

    Jedno pytanko jeżeli mam Alfe z 2003 taką z nowym wnętrzem ale zewnątrz jest jeszcze przed liftingiem, to mogę kupować srodek poliftingowy? czyli od samochodów 2003+
    Możesz kupować. Różnice są na tyle niewielkie, że spokojnie wszystko podłączysz i złożysz. Poszukaj siedzeń z ogrzewaniem, bo włącznik jest w siedzeniach i wystarczy tylko podciągnąć napięcie z bezpiecznikiem dodatkowym i masz ogrzewanie gotowe.

Podobne wątki

  1. [159] Zmiana foteli w sedanie z anglika ?
    Utworzone przez loco145 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16-10-2017, 16:43
  2. czy skrzynia od jtd 20v bedzie pasowac do 10v 2002r??
    Utworzone przez Alfista w dziale 166
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-09-2013, 08:56
  3. Koncowka wydechu-jaka bedzie wizualnie pasowac?
    Utworzone przez danloo23 w dziale 156
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 06-09-2010, 19:35
  4. Przekładka silnika, czy osprzet bedzie pasowac?
    Utworzone przez bizon007 w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-09-2009, 06:39
  5. 145 pompa paliwa czy ta bedzie pasowac?
    Utworzone przez turek1601 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-10-2008, 20:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory