Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Alfa 156

  1. #1
    Arek 146
    Gość

    Domyślnie Alfa 156

    Co myślicie o tym autku, właśnie dzisiaj sprzedałem swoją 146 i spodobała mi sie ta 156, tylko jestem z Wrocławia i boje jechac taki kawał drogi bo cena jest atrakcyjna i auto może byc takie sobie. Może jest ktoś z Gdańska kto zna to auto.
    http://www.gratka.pl/moto/tresc/alfa...82d0ca2d2d&s=1

  2. #2
    Madnes7
    Gość

    Domyślnie

    no jeśli jest to kameleon to na pewno nie febryczny, do tego nie zycze nikomu zeby sie cos stalo z jakims elementem tego samochodu zeby pozniej ktos mial lakier dobrac, bo samochod i tak w łaty bedzie ;//
    do tego zdezak juz jest podrapany i to w miejscu gdzie tej farby w ogole nie powinno byc :|

  3. #3
    rafao3
    Gość

    Domyślnie

    i podejrzanie niska cena

  4. #4
    csscss
    Gość

    Domyślnie

    Mnie zdjęcia nie porywają, cena też daje do myślenia. Też uważam że auto było malowane.
    to chyba kolor który pojawił się w palecie po liftingu wnętrza w 2002roku.
    Kameleon był wcześniej ale to był inny kolor (bardziej wchodzący w błękit)

  5. #5
    Madnes7
    Gość

    Domyślnie

    no mi to sie od zawsze wydawalo ze tych czarnych listew na zderzaku to alfa nigdy nie miala malowanych :? no ale moze o czyms nie wiem :|

  6. #6
    lukasz4d
    Gość

    Domyślnie

    ale cos jest za nowa jak na ten rok - odnawiana jakas.
    ehhh ja bym ja sprawdził po swojemy od podstaw i cos by wyszło a jak nie to super furak

    Ja patrze na taka cene to chyba oddam swoja za 10 tys. i na nic gadanie ze nie bita ze wszystko gra :-( bo to 99 a cena jak za 97

    ehh chyba bede jezdził 1.8 do konca swiata

    pozdro
    łukasz

  7. #7
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Maciek-156
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
    Postów
    8,596

    Domyślnie

    Skoro bezwypadkowa to po co była cała malowana (lakier z czarnych listw zderzaków zchodzi)- wg mnie dostała w lewe tylne drzwi. Cena jak za typowy szrot. Elektryczne szyby, a ztyłu korbki.. O przebiegu też się raczej nie wypowiem - pewnie w ASo mają historię tego auta to można sprawdzićI beznadziejne podświetlenie zegarów (alfoskie zielone przerobione na wstrętny pomarańcz)
    AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
    Jeep Cherokee 2.0 MJD A9 LIMITED 2014
    Giulietta 1,4TB MA Distinctive 2010
    AR156 1.9 16v JTD M-jet 2004
    AR156 1.6TS 2000
    Wcześniej 7 włoskich aut F (126, 127, UNO DS, TIPO, PUNTO, BRAVA, MAREA)

  8. #8
    Madnes7
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maciek-156
    beznadziejne podświetlenie zegarów (alfoskie zielone przerobione na wstrętny pomarańcz)
    nie przerobione tylko niektore modele takie maja
    Cytat Napisał Maciek-156
    Elektryczne szyby, a ztyłu korbki..
    do tego nie wszystkie modele miały elektrycznie otwierane 4 szyby tylko przód
    Cytat Napisał Maciek-156
    wg mnie dostała w lewe tylne drzwi
    jak by w same drzwi dostala to by nikt jej calej nie malowal, wiec albo była porządnie poturbowana albo komus sie poprostu bardzo spodobał kameleon (co wydaje mi sie mało prawdopodobną wersją) a jak sie zdezakiem gdzis zawadzi to i lakier złazi ;//

  9. #9
    csscss
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Madnes7
    no mi to sie od zawsze wydawalo ze tych czarnych listew na zderzaku to alfa nigdy nie miala malowanych :? no ale moze o czyms nie wiem :|
    Miały,miały. modelo od 2002roku ( te już z nowym wnętrzem, ale jeszcze przed liftingiem zewnętrznym)

  10. #10
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    zauwazam jeszcze - brak podkladki pod tablice przod - jest tylko ramka wprost na zderzak.
    Cos dziwnego na gornej krawedzi lamp i dziwne pasowanie wokol nich.
    Malowane zderzaki - ale deska stara...
    zegary z drozszej wersji, a tu widze korbki z tylu (tez byla taka oopcja, sam ma korby na tyle), nie widze za alusow. Nakladka na prog tez jakas taka....
    ZAMALOWANE sruby mocujace tylny zderzak, wiec byla malowana. Z drugiej strony - ma nalepki na przenim pasie - ale tez jaoks tak krzywo. Aczkolwiek ciezko je odkleic i nakleic po lakierowaniu. Poza tym - mogla byc trzasnieta w tyl i lakierowana tylko po wiechu od frontu.
    Podsumowujac - wyglada na walona, nie wiem jak silnik.... bo po zdjeciach sie nie oceni. W kazdym razie ja bylbym b. ostrozny przy ogledzinach.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory