Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Pomoc na Pomorzu

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    356

    Domyślnie Pomoc na Pomorzu

    Witam Alfaholikow z pomorza mam prosbe i pytanie zarazem ...-poniewaz najpozniej do konca roku bede sie przeprowadzał z Krakowa do Gdyni .....NARESZCIE!!!!! sie to udało chciałbym wiedziec czy jest poza aso jakis warsztat gdzie mozna bez obaw serwisowac Alfe Romeo -dokładnie 156 gta? oby tak bo do tej pory korzystalem z opieki zaprzyjaznionego aso w krakowie poniewaz prowadza go moi znajomi bylem dobrze i tanio traktowany ...poniewaz w 3 Miescie nie mam takiego układu musze miec jakas alternatywe dla aso bo w aso moga puscic mnie z torbami .....dziekuje za pomoc pozdrawiam wszystkie i wszytkich ALFAHOLIKOW Z POLNOCY ciesze sie ze do was dołacze wkrotce...

  2. #2
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    Niewiem czy ktos Ci się tu odezwie z tamtych rejonów, czyli trójmiasto, ale może...

  3. #3
    Użytkownik Ogier Avatar Matka
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Żuławy
    Auto
    Lancia Delta Momo 1,9 D 190 KM
    Postów
    192

    Domyślnie

    tu znajdziesz lokalne informacje z Trójmiasta:
    http://forum.alfapomorze.pl/
    była Alfa GT Q2 1,9 JTD 170 KM
    nigdy nie miałem niemieckiego samochodu - i nie żałuję...

  4. #4
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar spike
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    Gdynia/Fjellsa
    Auto
    159SW 2.0 jtdM
    Postów
    238

    Domyślnie

    Znajdziesz napewno,tylko ze bardziej kompetentni sa niestety bardziej kosztowni.Ja wybieram w zaleznosci co jest do zrobienia,"wazniejsze"sprawy ASO.

    Jak cos to wpadaj: http://forum.alfapomorze.pl/

  5. #5
    fracek
    Gość

    Domyślnie

    Tylko omijaj tak zachwalany i promowany przez klub alfapomorze warsztat Le-Car. Osoba która potrafi nieźle naciągnąć. Nie jest to pablo z pod warszawy który ma naprawde dobre oponie.
    Doświdczenia opieram na sobie znajomych i pracownikowi z aso który sie od nich wyniósł. Jak powiedział niezły z niego "cfaniak"

  6. #6
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar spike
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    Gdynia/Fjellsa
    Auto
    159SW 2.0 jtdM
    Postów
    238

    Domyślnie

    Cytat Napisał fracek Zobacz post
    Tylko omijaj tak zachwalany i promowany przez klub alfapomorze warsztat Le-Car. Osoba która potrafi nieźle naciągnąć. Nie jest to pablo z pod warszawy który ma naprawde dobre oponie.
    Doświdczenia opieram na sobie znajomych i pracownikowi z aso który sie od nich wyniósł. Jak powiedział niezły z niego "cfaniak"
    To ciekawe co piszesz,nie serwisuje tam na biezaco(odleglosc)ale kazdy moj model alfy byl w tym warsztacie,powazniejsze czy drobne sprawy zawsze wykonane na wysokim poziomie.
    Jezeli wskazania ze cos trzeba w aucie zrobic(wskazanie palcem usterki)uwazasz za naciaganie,to nie kumam Ciebie,to inne czasy i samochody zeby "podbijac"dowod rejestracyjny,u mnie wszystko musi grac.

    Z tego co widze ,jestes z Gdanska,jakos nie bylo przyjemnosci wymiany zdan na "zywo".
    Pozdrawiam.

  7. #7
    enzo_pl
    Gość

    Thumbs down

    Sam szukam dobrego warsztatu na pomorzu... A Le-Car to radzę omijać szerokim łukiem... nie dość że mechanik sprawiał wrażenie osoby zmęczonej swoją pracą - krótko mówiąc miał mnie w dupie... to jeszcze nasłuchałem się bełkotu na temat swojej alfy i jej problemów (oczywiście usterki usunąłem gdzie indziej - w odpowiedniej cenie... i dodam że usterki ni pokrywały się kompletne)... Dla mnie naciągacze , Tyle !

  8. #8
    wojti322
    Gość

    Domyślnie

    kolego ja odstawiam moja 156 SW do dosyc dobrego mechanika w Bladzikowie tj 30 km od Gdyni jest dosyc toni i solidny no i zna sie na rzeczy

  9. #9
    Użytkownik Romeo Avatar Jimmy
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    AR159 SW 2.4JTDm 20V TI
    Postów
    576

    Domyślnie

    Cytat Napisał fracek Zobacz post
    Tylko omijaj tak zachwalany i promowany przez klub alfapomorze warsztat Le-Car. Osoba która potrafi nieźle naciągnąć.
    Cytat Napisał enzo_pl Zobacz post
    Sam szukam dobrego warsztatu na pomorzu... A Le-Car to radzę omijać szerokim łukiem... nie dość że mechanik sprawiał wrażenie osoby zmęczonej swoją pracą - krótko mówiąc miał mnie w dupie... to jeszcze nasłuchałem się bełkotu na temat swojej alfy i jej problemów (oczywiście usterki usunąłem gdzie indziej - w odpowiedniej cenie... i dodam że usterki ni pokrywały się kompletne)... Dla mnie naciągacze , Tyle !
    większych bzdur nie czytałem! Nie znam lepszych fachowców niż w Le-Car. Sporo osób z klubu Alfa Romeo Pomorze u nich serwisuje swoje Alfy nie narzekają. Za dobrą robote trzeba zapłacić, a cwaniaczki którzy chcą mieć wszystko za pół darmo niech robia u pana Henia w garażu....

    Cytat Napisał fracek Zobacz post
    pracownikowi z aso który sie od nich wyniósł. Jak powiedział niezły z niego "cfaniak"
    Ten pracownik najpierw nauczył sie wszystkiego w LeCar a potem uciekł do ASO, zreszta już nie pracuje w ASO AR... długo nie popracował

Podobne wątki

  1. IV Zlot na Pomorzu
    Utworzone przez dachu w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-03-2010, 08:33
  2. Kto się wybiera na 3 Zlot na Pomorzu
    Utworzone przez slip83 w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 09-06-2009, 15:33
  3. Zlot AR na Pomorzu...
    Utworzone przez KUBAS w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 122
    Ostatni post / autor: 03-06-2008, 18:14
  4. Wyjazd z Warszawy na zlot na Pomorzu 22.V.2008
    Utworzone przez Bianco w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-05-2008, 19:08
  5. Zlot na Pomorzu.
    Utworzone przez grzelutek w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 18-06-2007, 22:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory