Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 64

Temat: [Relacja] Juz po zlocie....:(

  1. #21
    gosia
    Gość

    Domyślnie

    POgoda w 100% dopisała ) brak przyzwoitych warunkow sanitarnych wynagrodziła porranna kompiel w czystym jeziorku . Wszytsko było super tylko szkoda e przejazd tak szybko i nie zgrany, bo niektorzy pedzili ile fabryka dała, no i troche ludzi zpod azotow nie dotarło nie wiem czy soe zgubili czy co . W skrzynakch doliczylismy 32 pieknotki ) potem zrobie panoramke i dodam do fotek.
    Mirliśmy duze ognisko, ktore do rana sie paliło no i piwko regilnalne tez dobre, Panowie z muzyka szaleli i nocny pokaz swiatelek i silniczow miodzik normalnie Pozniej jak sie dosiade dobrze do kompika to zorbie jakies fajne foty z tego co porobilam, filmiki sie poprawi i tez wrzuce. Wrazenia niesamowite, ludzie fajni pomimo ze nie było takiego totalnego zgrania, jak na 1wszy zlocik bylo zaje..biscie )),zreszta co tu duzo pisac kto był to wie a kto nie to niech zaluje :> Pozdrawiam

  2. #22
    Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan
    Postów
    858

    Domyślnie

    Może nie wszystko było idealnie dopracowane ale trzeba pamiętać,że to był pierwszy ogólnopolski zlot i robiony własnymi siłami bez pomocy sponsorów.Ja jestem bardzo zadowolony i następny będzie jeszcze lepszy bo już jesteśmy bardziej doświadczeni


    ... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

  3. #23
    Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan
    Postów
    858

    Domyślnie

    I na następnym zlocie obowiązkowe będą flagi na samochodach-to wygląda rewelacyjnie.
    Webmaster007 dał już mi kontakt do tego gościa.


    ... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

  4. #24
    seba8737
    Gość

    Domyślnie

    Najważniejsze ,że nie ma osób ,które by niechciały tego powtórzyć (no może oprócz mojego powgniatanego dachu :shock: ).Dla mojej Alfinki to był również pierwszy raz ops: , a jest zadowolona. pozdrawiam wszystkich.

  5. #25
    spike
    Gość

    Domyślnie

    witajcie alfaholicy!nastepne spoty beda juz tylko lepsze,moze u nas nad morzem?imprezka udana,postarajcie sie o flagi to naprawde zwraca uwage pozdrawiam i do zobaczenia!!!

  6. #26
    Grass-Fighter
    Gość

    Domyślnie

    No właśnie kto nie był niech załuje Następny zloto odwiedzę obowiążko mam nadzieje że już w 166-stce Film postaram się zmątować jak najprędzej Dorzucę w montaż kilka fotek będzie fajnie Pozdrawiam wszystkich

  7. #27
    AlfaSound_mania
    Gość

    Domyślnie

    Dziekujemy Radziu za wyczerpująco relacje a ja dołącze streszczenie twojej opowiesci
    "Zajebisty zlot Alfy".KOniec

  8. #28
    gosia
    Gość

    Domyślnie

    ja zorbie plytke cos ala album z jakas muszyczka pod filmiki oczywiscie tam gdzie silniczki nie mrucza i foteczki tylko musze sie dobrac do photoshopa na spokojnie i ostygnac z wrazen ze zlotu )

  9. #29
    Marcino 156
    Gość

    Domyślnie

    Nawet nie wiecie jak wam masakrycznie zazdroszcze obecnosci we Włocławku!!!!!!!!!!!!!!
    Zdjęcia mowią same za siebie, musiało być ZAJEBISCIE!!!!!!!!!!
    A ile dokladnie Alf przybyło na zlocik??

  10. #30
    AlfaSound_mania
    Gość

    Domyślnie

    Było plus minus 40 aut

Podobne wątki

  1. Chcemy na zlocie hamownie?
    Utworzone przez Tuti w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-06-2015, 07:46
  2. [Relacja] Po zlocie na M1 :)
    Utworzone przez Masc77 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 22-03-2012, 10:51
  3. [Relacja] po zlocie w kazimierzu dolnym 30marzec
    Utworzone przez cobra82_82 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 145
    Ostatni post / autor: 16-05-2008, 08:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory