Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Alfa 166

  1. #1
    logan82
    Gość

    Domyślnie Alfa 166

    Witam. Chce kupic Alfe 166 mam takie zapytanie czy może zna ktoś tą z tego ogłoszenia,bo mam do przejechania kilka ładnych km zeby ja pooglądać.
    http://allegro.pl/show_item.php?item=777737712
    Z góry dzieki za odpowiedzi.

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar MaCias
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Centrum
    Auto
    soon alfa 166
    Postów
    87

    Domyślnie

    kolego mogę ci powiedzieć że ogłoszenie widnieje dość długo na allegro więc albo coś z samochodem nie tak lub brak zainteresowanych , zdjęcia są dość i mało ciężko coś zobaczyć ale z tego co ja zobaczyłem to pedał sprzęgła chyba nie oryginalny , widać kawałek podłokietnika albo brudny albo wytarty, jeszcze sprzedający nie napisał który właściciel czy sprowadzony etc,radzę ci się dobrze przyjrzeć pojechać z jakim mechanikiem, kiedyś ktoś pisał że miał mały problem ze znalezieniem części do V6 Turbo
    Ostatnio edytowane przez MaCias ; 18-10-2009 o 20:34

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar koles_02
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Toruń
    Auto
    AR 166 2,4JTD 10v CF2 EDC15 99' 140KM Grigio Chiaro
    Postów
    612

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciasek Zobacz post
    ...ale z tego co ja zobaczyłem to pedał sprzęgła chyba nie oryginalny...
    Pedał oryginalny tylko zdjęta ta gumowa nakładka, może to świadczyc o dużym przebiegu bo pewnie ta guma była już tak zjechana że ją wymienił.

    " - elegancka pomiędzy sportowymi
    - sportowa pomiędzy eleganckimi
    - fascynująca piękność w segmencie E"

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar MaCias
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Centrum
    Auto
    soon alfa 166
    Postów
    87

    Domyślnie

    Cytat Napisał koles_02 Zobacz post
    Pedał oryginalny tylko zdjęta ta gumowa nakładka, może to świadczyc o dużym przebiegu bo pewnie ta guma była już tak zjechana że ją wymienił.

    No to pewnie masz rację , znaczy chodziło mi o to że nakładki nie ma alfy ale wiem że samochód długo na allegro jest

  5. #5
    Użytkownik Fachowiec Avatar QBA
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 2.4 20v FL 180 HP/Jumper 2.8 JTD /Fiat Regata/Alfa 147 JTD 8v
    Postów
    2,633

    Domyślnie

    Nie dzialają mu światła w tylnej klapie (taki mały szczegół) pewnie wytarły sie kable...
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

  6. #6
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    Z częściami do 2.0 turbo faktycznie krucho, nawet na rynku wtórnym, ale V6 na dodatek z turbo to fajna zabawka :-)
    Co do ogłoszenia (teraz się czepiam), jak ktoś pisze o 166 (czyli o limuzynie): DUŻY MONITOR, KUBEŁKOWE SKÓRZANE FOTELE, WSPOMAGANIE KIEROWNICY... to raczej niczego dobrego nie wróży. Osobiście bym takie ogłoszenia omijał z klucza. Widać, że koleś nie ma pojęcia, co sprzedaje. Gdyby napisał: elektrycznie składane lusterka boczne, wsteczne fotochrom, pełna elektryka siedzień z odcinkiem lędźwiowym i pamięcią... to od razu widać, że fachura i wie co sprzedaje.
    Ale, tak jak zaznaczyłem na wstępie - czepiam się.
    Podstawa to pomiar grubości lakieru, examiner i szarpaki. Każde ASO Ci to zrobi za ~200 zeta. Warto odżałować tą kasę...
    No, chyba, że masz przed nosem książkę, faktury i Alfistę jako sprzedającego.
    Było: 166 2.4JTD x5, 166 2.0TS x3, 166 3.0 V6 x2, 166 3.0 V6 Sportronic x2, 166 2.5 V6, 156 2.4JTD x3, 156 2.4JTD SW, 156 2.5 V6 x2, 156 1.9JTD, Kappa Coupe 2.0T

  7. #7
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar MaRcCo
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
    Postów
    272

    Domyślnie

    Nie jestem pewny ale na jakies 59% ta alfa niedawno była kupiona z Białegostoku jak ja widzielismy to stan zawieszenia przedniego był lekko opłakany z wyglądu zewnetrznego wygladala ladnie choc przod był napewno malowany zbiorniczek płynu chłodzącego był lekko czarny czyli musiała byc zagrzana i to pewnie nie raz ale reki nie daje uciac ze to ta choc wyglada identycznie no i te pedaly sprzegła był wytarty hamulca tez i to niezle a napewno ona tego przebiegu niema co pisze
    Pozdrawiam
    Trzy Magiczne Cyfry
    Była - 156 2,0 TS
    Jest - 166 2,4 JTD

  8. #8
    logan82
    Gość

    Domyślnie

    narazie dzieki za wszystkie wypowiedzi- jak ktos cos jeszcze wie to prosze pisac.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory