Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 110

Temat: [Temat organizacyjny] PIKNIK ALFA ROMEO+WIELE ATRAKCJI ZAPIS

  1. #41
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rafał
    jeśli jestes w stanie zrobic to w takich kosztach chetnie ci pomoge - jestem otwarty na propozycje - i wtedy dzieki tobie duch Alfy sie moze pojawi !!!
    Czy sa moze jakies wieksze placyki w okolicy, na ktorych mozna rozstawic opony/pacholki? Mowa byla o nieoficjalnym 400m - rozumiem, ze kawalek terenu sie znajdzie, wiec jak juz to nie bylo by pewnie problemu, zeby zamiast jezdzic po prostej ustawic jakas probe sprawnosciowa/mini OeS? Jesli tak to jak duzy obszar wchodzilby w gre?
    Czy gdzies w okolicy istnieje jakis tor wyscigowy/kartingowy?


    A prezesa PZ-MOTU znam osobiście P. Pytel- i od niego mam info o organizacji rajdów i odcinków specjalnych.
    Wydaje mi sie, ze o prawdziwych OeSach to mozemy zapomniec, bo raczej malo kto odwazy sie na start.

    Apropo mamy zaproszenie on org. rajd wisły - ieliminacje do m . europy w dniach 15- 17 09 06 w Szczyrku. parking do dyspozycji !
    Super, ja bym chetnie skorzystal, aczkolwiek watpie, czy szarpne sie na dwa wypady na poludnie polski w ciagu jednego miesiaca.

  2. #42
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    Właśnie cały szkopół w tym że nie ma nigdzie takiego miejsca -TANIEGO!!!
    a wspomniana 1/4 mili bedzie na zwykłym odcinku drogi i to do tego kretej- wiec nie można tego nazwac oficjalnym 1/4 mili
    jest mozliwosc przygotowac wspomniany przez ciebie oes ale podstawa to na kazdym wjeżdzie na posesje musi stac CZŁOWIEK + tasmy +wiele innych wiekszych lub mniejszych spraw zwiazanych z takim testem sprawnosciowym . Dlatego pisam że chetnie pomoge - bo po zapoznaniu z tematem nie mam ochoty iść za kratki jak ktos sie rozbije . Jeżeli ja mam coś firmować swoim nazwiskiem to musze to robić w sposób wpełni profesjonalny i zabezpieczony.
    powtarzam że chetnie ci pomoge w org. czegos takiego - mamy do dyspozycji kreta droge na szczyt góry żar- i to wszystko- dalej ty proponuj!
    pozdrawiam!!!!
    Jest tor szutrowy " U Szwagra " koło Cieszyna - ok 50km od Bielska - ale znów te koszty

  3. #43
    matka
    Gość

    Domyślnie

    Witam, nie powiem że będę na 100, ale na 90 to mogę
    bo ostatnio dałem plamę, ale życie jest pełne niespodzianek.
    pozdro

  4. #44
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rafał
    Właśnie cały szkopół w tym że nie ma nigdzie takiego miejsca -TANIEGO!!!
    a wspomniana 1/4 mili bedzie na zwykłym odcinku drogi i to do tego kretej- wiec nie można tego nazwac oficjalnym 1/4 mili
    jest mozliwosc przygotowac wspomniany przez ciebie oes ale podstawa to na kazdym wjeżdzie na posesje musi stac CZŁOWIEK + tasmy +wiele innych wiekszych lub mniejszych spraw zwiazanych z takim testem sprawnosciowym
    Qrcze, nadal mowimy o czyms zupelnie odmiennym. Ja wlasnie pisalem, ze taki normalny oes na drodze publicznej odpada z powodow oczywistych i nie ma co sie nad tym rozwodzic. Co innego cos, co nazywam mini-oesem, czy proba sprawnosciowa, polegajaca na jezdzeniu miedzy pacholkami na pustym placu(nie parkingu pod np. Tesco, ale jakims ogrodzonym), ktorego zabezpieczenie wiaze sie jedynie z zamknieciem bramy. Jesli nie ma takiego miejsca to trudno, ani ja, Ty, ani ktokolwiek inny nie wyczaruje go, takze poki co nie zawracaj sobie glowy. Ja jesli sie dowiem zdalnie o czyms takim w okolicy to dam znac, ale nie nastawiam sie.


    Jest tor szutrowy " U Szwagra " koło Cieszyna - ok 50km od Bielska - ale znów te koszty
    Na pewno ja chetnie bym na czyms takim pojezdzil, tym bardziej, ze mam RWD, ale tu ryzyko poobijania lakieru, uszkodzenia zawiechy, zjechania opon i urwania wydechu jest jeszcze wieksze, wiec szczerze mowiac musialbym sie zastanowic powaznie nad uzyciem Alfy do tak niecnych celow :wink: . Swoja droga orientujesz sie moze jaki jest koszt takiego toru np. dla 20 aut i 4-5h jezdzenia? Pytam z czystej ciekawosci, nie biore tej miejscowki na powaznie, jako zlotowej atrakcji.

  5. #45
    bassman
    Gość

    Domyślnie

    Asfaltowy
    Moze jakis tor kartingowy? :mrgreen:

  6. #46
    rwww
    Gość

    Domyślnie

    :shock: JAK JA OFEROWALEM TOR KARTINGOWY W LUBLINIE TO NIKT NIE SLUCHALPISALEM O TYM OTWARCIE JAK I ROWNIEZ MODERATOROM NA PRIV. W PRZYSZLOSCI PROSILBYM O PRZEMYSLENIE TEMATU

  7. #47
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój
    Auto
    była AR 146 1.6 TS 99r, jest Lancia Lybra 1.8
    Postów
    328

    Domyślnie

    Ja też bym podjechał na zlot.tylko jest taka spraw że nie wiem w których dniach będe miał egzamin,a to będe wiedział dopiero we wrześniu.Moje pytanko jest takie czy we wrześniu to nie za późno się zapisywać?No i gdybym miał egzamin to mógł bym choc na chwilę podjechać i poznać ludzi?
    Zaraziłem się wirusem alfa

  8. #48
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój
    Auto
    była AR 146 1.6 TS 99r, jest Lancia Lybra 1.8
    Postów
    328

    Domyślnie

    dzięki za info ale nie powiem chętnie bym pobył w grupie takich zapaleńców jak japrzy okazji pozdrowienia dla wszystkich
    Zaraziłem się wirusem alfa

  9. #49
    gosia
    Gość

    Domyślnie

    ok zapisywac sie ) co jest z Wami ? juz czas by podjac meska decyzje

  10. #50
    Wozignoj
    Gość

    Domyślnie

    Wstepne terminy mi sie podobały gdyż na przełomie lipca i sierpnia byłem w Zakopanym i mógłbym podskoczyć lecz teraz znowu pokonywać całą Polskę na polskich drogach to mordęga a i cenę paliwa dowalili konkrętną., Pozostaje mi rzyczyć wam dobrej zabawy.

Podobne wątki

  1. [Temat organizacyjny] Gorzów Wielkopolski - spot
    Utworzone przez bobryt w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-01-2009, 15:33
  2. [Temat organizacyjny] Spocik podkarpacie?
    Utworzone przez kubatron w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 26-10-2008, 23:27
  3. [Temat organizacyjny] Zdjęcia z zlotu 09-10.09.2006.
    Utworzone przez siwy144 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-09-2006, 17:41
  4. [Temat organizacyjny] Piknik Bielsko -Biała PŁATNOŚCI
    Utworzone przez Rafał w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-08-2006, 23:02
  5. [Temat organizacyjny] bydgoszcz ...
    Utworzone przez KUBAS w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-04-2006, 13:14

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory