Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: O ile w stosunku do normalnych wersji było obniżone zawieszenie Sport Pack'a?

  1. #1
    Marcino
    Gość

    Domyślnie O ile w stosunku do normalnych wersji było obniżone zawieszenie Sport Pack'a?

    Czy ktos potrafi mi powiedziec o ile bylo obniżone zawieszenie wersji wyposażeniowej sport w alfie 156 przed FL. Wiem że bylo, przynajmniej tak napisali na stronie cuoresportivo.pl w opisie tego modelu. Chce poprostu kupic nowe sprężyny i muszę dobrać obniżenie, a brakuje mi danych.
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 01-11-2010 o 15:02

  2. #2

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar marekm
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    służy do jazdy, a nie do oglądania
    Postów
    443

    Domyślnie Re: Wersja Sport

    Cytat Napisał Marcino
    Czy ktos potrafi mi powiedziec o ile bylo obniżone zawieszenie wersji wyposażeniowej sport w alfie 156 przed FL. Wiem że bylo, przynajmniej tak napisali na stronie cuoresportivo.pl w opisie tego modelu. Chce poprostu kupic nowe sprężyny i muszę dobrać obniżenie, a brakuje mi danych.
    SP były obniżone o ok. 15-20 mm (rozne źródła podają różną wysokość) - najłatwiej będzie wpisać VIN w którejkolwiek wersji EPERa (albo np zadzwonic do ASO) i program wskaże jaką wersje posiadasz. Abstrahując od tego ze na sprężyny (oryginalne) ze sportpacka to się czeka pół roku i więcej

  4. #4
    Marcino 156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekm
    SP były obniżone o ok. 15-20 mm
    Tak jak kolega napisal, ja słyszalem ze jest niższe o 20mm
    Alternatywnie zamiast zamawiac oryginaly, kup jakies progresywki np. Eibacha -30mm i będzie lux :wink:

  5. #5
    Marcino
    Gość

    Domyślnie

    Ii wlasnie takie eibachy mam na oku, lekko uzywane ale i cena niewygorowana, tylko ze ze 147ki. Powinny pasowac jak sadze, a moze sie mylę, jedne obnizaja wlasnie o 30 drugie o 20-25 i wlasnie to mnie ciekawi bo nigdzie w ofercie eibacha takich nie znalazlem.

  6. #6
    Marcino 156
    Gość

    Domyślnie

    Czy ze 147 będą pasować do 156 to tego Ci nie powiem, z przodu raczej powinny pasować natomiast nie wiem jak na tyłku.
    Cytat Napisał Marcino
    20-25 i wlasnie to mnie ciekawi bo nigdzie w ofercie eibacha takich nie
    Hmm.... a może to są własnie od wersji ze sport packiem, bo obniżenie by sie nawet zgadzalo, chyba wlasnie Eibach dostarcza spręzyny do Sport packa cos tak mi sie matli, ale być może tylko matli......

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Obniżone zawieszenie - co wybrać?
    Utworzone przez Doblo w dziale Hamulce i zawieszenie
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 25-04-2020, 13:08
  2. Sport pack, Deluxe pack czy w ogóle coś innego?
    Utworzone przez koskar w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-05-2014, 13:27
  3. Obniżone zawieszenie w Alfa 147
    Utworzone przez tomwol w dziale 147
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 22-08-2011, 21:28
  4. [147] Obniżone zawieszenie
    Utworzone przez blackjet w dziale Hamulce i zawieszenie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 22-07-2010, 20:46
  5. zawieszenie sport pack w sedanie 1.9JTD
    Utworzone przez krzys-krzys w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-12-2009, 13:45

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory