Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Wyświetlacz navi w AR 166

  1. #1
    Pablo
    Gość

    Domyślnie Wyświetlacz navi w AR 166

    Witam.
    Nurtuje mnie pewna kwestia techniczna, przeszukałem forum ale odpowiedzi nie znalazłem, więc stąd nowy wątek :wink: Czy ktoś eksperymentował już z wyświetlaczem (tym od navi i całej reszty) żeby podać mu np. sygnał z jakiegoś dvd, kamerki cofania czy innych takich wynalazków. Znalazłem na włoskim forum Lanci opis jak podłączyć dvd do wyświetlacza w Lybrze i znając życie pewnie w AR jest to same rozwiązanie. Ale gdyby ktoś miał już jakieś doświadczenia w tej materii proszę o info.

  2. #2
    Sysio166
    Gość

    Domyślnie

    Ja co prawda rok temu się dowiadywałem o podobny temat, odwiedziłem kilka firm specjalizujązych się w auto elektronice i jedyne co mi doradzono to...wywalić fabryczny komputer i wstawić nowy panel :? Może coś się przez rok zmieniło...

  3. #3
    gizmocs
    Gość

    Domyślnie

    Witam

    Soro w lybrze dali rade sadze ze tu jest podobne rozwiazanie.

    Podeslij mi linka rzuce okiem i moze cos pomoge.

    Najprawdopodobniej bedzie trzeba zanlesc podlaczenie do ekranu, ktory pewnie odbiera sygnal w systemie RGB czyli tak jak w zwyklym TV 3 razy chincze. Pozniej dokupic np. odtwarzacz DVD puscic z niego sygnal video na navi. Wykonac maly obwod odcinajacy LCD od navi kiedy wlaczone jest DVD. Sygnal audio z DVD (oczywiscie nie wzmocnoiny) puscic na audio samochodu i powinno chulac.

    Kwestia znalesc polaczenie LCD z navi, i wykonac maly obwodzi odcinajacy dzwiek i obraz z navi kiedy wlaczysz nadajnik DVD.

    Pozdaj linka do libry i zobacze co italiano wykombinowali

    Pozdrawiam

  4. #4
    Pablo
    Gość

    Domyślnie

    A bardzo proszę, choć ten link nie do końca jest tym który kiedyś znalazłem :wink:

    http://www.viva-lancia.com/lancia_fo...=31659&t=31658
    lub
    Klik qrde, nie mogę zorganizować tego drugiego lynka a jak kopiuję samo www to link kieruje w kosmos :>>>

  5. #5
    areks
    Gość

    Domyślnie

    Fajna sprawa :mrgreen: :mrgreen:

  6. #6
    Sysio166
    Gość

    Domyślnie

    No, to skoro makaroni się udało to i my musimy powęszyć. Z drugiej strony dla nich Alfa czy Lancia to jak dla nas Atu Plus...a dobrze wiemy co niektórzy szpenie potrafią z nimi zrobić..

    Cytat Napisał Pablo
    [www.webalice.it/giankymis/collegare_un_lettore_dvd_all'ics.htm]
    No i dobra, sprechen Sie ktoś tu po włosku??

  7. #7
    Pablo
    Gość

    Domyślnie

    Rozpisane jest to dość łopatologicznie, więc jest szansa. Podejrzewam że sam wyświetlacz w AR to dokładnie ten sam co w Lybrze. Ja swoją drogą też będę molestował jednego takiego fachowca :mrgreen:

  8. #8
    gizmocs
    Gość

    Domyślnie

    Wiec sprawa jest bardzo prosta

    Musisz tylko zalatwic gdzies schemat tego zlacza, albo sprawdzic czy ten na wloskiej stronie pasuje do 166. A pozniej to juz prosta sprawa wedlug schematu jedzisz do bylejakiego elektronika na lutowanie kabli. Jedynie musisz kupic odpowiedni odtwarzacz dvd ktory emituje obraz w formacjie RGB (czyli czerwony-zielony-niebieski).

    Pozdrawiam

  9. #9
    marcin1135
    Gość

    Domyślnie

    jak cos wykombinujecie to koneicznie dajcie znac, kiedys sie tym interesowalem ale zadnych info nie znalazlem.

Podobne wątki

  1. Wyświetlacz Navi - kamera cofania itp.
    Utworzone przez p_r_z_e_m_k_o w dziale GT
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 11-08-2016, 13:45
  2. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-08-2012, 09:49
  3. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-08-2012, 15:59
  4. Montaż Navi w Alfie bez navi
    Utworzone przez maziarek1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 05-03-2012, 20:56
  5. [159] Czy da się podłączyć kamerę cofania pod wyświetlacz Navi+?
    Utworzone przez Artorius w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-10-2010, 00:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory