Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Poleci ktoś dobre warsztaty w Białymstoku ???

  1. #1
    81turururu
    Gość

    Question Poleci ktoś dobre warsztaty w Białymstoku ???

    mam alfe 166 2,0v6 od niedawna ... może ktoś polecić jakieś alternatywne warsztaty w których zostawiacie swoje pociechy i jesteście z nich ( mechaników ) zadowoleni ??

    dzięki za info / podpowiedzi itd

    pozdrawiam wszystkich odwiedzających i doradzających kolegów

    Robert

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar MaRcCo
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
    Postów
    272

    Domyślnie

    kolego mam dobrego mechanika jestem z niego bardzo zadowolony jak cos to pisz na PW to dam namiary na niego
    P.S zapraszam na nasze spoty
    Pozdrawiam
    Trzy Magiczne Cyfry
    Była - 156 2,0 TS
    Jest - 166 2,4 JTD

  3. #3
    rudystodwa1
    Gość

    Domyślnie

    Chciałbym wzrowić temat. Potrzebuję dobrego mechanika do mojej ar.

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar matezoma
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    166 3.2
    Postów
    852

    Domyślnie

    polecam Motoklinike na kleeberga. Robie u nich swoja 156 JTS.

  5. #5
    rudystodwa1
    Gość

    Domyślnie

    Motoklinike? Zabrałem swoją alfę po tygodniu od tych mechaników. Nie mogłem się dowiecieć ani co jest mojej alfie ani kiedy to naprawią. A na koniec koleś wciskał takie kity że rugałem siebie za to że ją tam zostawiłem.

  6. #6
    rudystodwa1
    Gość

    Domyślnie

    Czyli co? Wszyscy się naprawiają w motoklinice?

  7. #7
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar MaRcCo
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
    Postów
    272

    Domyślnie

    nie wszyscy
    Trzy Magiczne Cyfry
    Była - 156 2,0 TS
    Jest - 166 2,4 JTD

  8. #8
    rudystodwa1
    Gość

    Domyślnie

    Ty chyba jesteś wyjątkiem. Spodziewałem się przynajmniej kilku serwisów.

  9. #9
    Użytkownik Embrion Avatar sto50szesc
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Zamość/Białystok
    Auto
    AR 156 1.6 98r. Giorgio Africa
    Postów
    14

    Domyślnie

    Podłączę się do tematu potrzebuję zrobić w swojej 156 zawieszenie dobrze i tak na kieszeń studenta;p możecie pokierować mnie do jakiegoś sprawdzonego mechanika?

  10. #10
    Zeus
    Gość

    Smile

    Kolego Rudystodwa1... powiem krótko i na temat.

    Mam wątpliwą przyjemność czytać Twoje wypociny. Ale chętnie odniosę się do Twojej wycieczki słownej.

    Jak masz dojechaną furmankę i dziurę w kieszeni a na każdą naszą uwagę, że auto jest już wyeksploatowane odpowiadasz, że nie masz kasy na naprawy i "na tym da się jeszcze jeździć", to nie pierdziel farmazonów i nie oczerniaj.

    Na przestrzeni ostatnich kilku lat tak dobitej i nieszanowanej Alfy nie widziałem.
    Sprzęgło aż śmierdzi, takie przypalone. Miałeś pretensje, że zaczęliśmy od rozrusznika? Trudno diagnozować pojazd, którego nawet nie da się uruchomić z kluczyka. Aut obsługiwanych u nas nie zapala się "na pych".

    Spójrz prawdzie w oczy i kup sobie lepiej dobry rower. Na Alfę trzeba mieć pieniądze a Ty ich pyskaczu jeszcze nie zarobiłeś i widząc to co przyprowadziłeś.... długo nie planujesz zarobić.
    To co jeszcze zostało z Alfy w Twoim samochodzie - znaczki - powieś sobie na ścianie, a resztę oddaj do stacji demontażu pojazdu, bo nie wyobrażam sobie, żeby ubrać w to auto kogoś, kto kocha Alfę Romeo.

    Sporo chłopaków z PKARu (to takie forum lokalne, na którym forumowicze starają się jak mogą, żeby ich Alfy były w idealnym stanie) oraz osoby, które nie są związane z podlaskim forum, serwisują swoje Alfy u nas i póki co, takich scen jak z Tobą nie miałem jeszcze z nikim.

    Każdy klient który jeździ Alfą Romeo korzysta u nas ze specjalnych, bardzo wysokich rabatów na części zamienne. I ludzie to doceniają, bo wracają.....

    Spełniając się przez klikanie po różnych stronach i smarowanie nam dupy nie myśl, że jesteś anonimowy. Z naszymi klientami żyjemy poprawnie a nawet na stopie przyjacielskiej.
    Wpisy dokonane przez Ciebie na stronach tematycznych dzień po odbiorze auta z naszego serwisu demaskują Cię wystarczająco.

    Proponuję przestać oczerniać nasz zakład, bo granice mojej tolerancji dziś się skończyły. IP jest namierzalne, nie tylko na tym forum.

    Jako firma zajmujemy się nie tylko naprawą aut. Walczymy również w sądach o odszkodowania dla naszych klientów za szkody komunikacyjne.
    Dla naszej kancelarii nie będzie różnicy czy złożą jeden pozew więcej czy mniej. Radzimy sobie z dużymi firmami ubezpieczeniowymi, to i poradzimy sobie z kimś, kto nas bezpodstawnie oczernia.
    Zapłacisz kolego kilkanaście tysięcy na dom dziecka to Ci rura zmięknie i zamkniesz japę. I jeszcze grzecznie przeprosisz. A że demokracja w Polsce ogromna, to pozostawiam Tobie do wyboru - ujadać - lub obiecać sobie poprawę.

    Zeus
    współwłaściciel serwisu samochodowego MOTOKLINIKA s.c.
    prywatnie, właściciel kilku aut Alfa Romeo...
    Ostatnio edytowane przez Zeus ; 17-02-2012 o 01:24

Podobne wątki

  1. Chip Tuning/MAPY ok. Wrocław/Poznań ktoś poleci ?
    Utworzone przez KaaC w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-03-2018, 17:42
  2. I znowu opinia o jeżdżących Alfami poleci na pysk.... :-(
    Utworzone przez tomaszko79 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-05-2012, 19:52
  3. bilcza/kielce - poleci ktoś gdzie mogę sprawdzić auto ?
    Utworzone przez procentt w dziale Świętokrzyskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-04-2012, 12:13
  4. [159] Dobre warsztaty w Gorzowie lub Zielonej Górze (okolicy)
    Utworzone przez krebs w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-03-2011, 19:48
  5. Salony AR w Białymstoku! :)
    Utworzone przez czachurek w dziale Podlaskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-02-2011, 14:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory