Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Temat: Co myślicie o tej Alfie? W kolejnym numerze tygodnika Moto będzie porównanie z 350Z

  1. #1
    artii_!3
    Gość

    Domyślnie Co myślicie o tej Alfie? W kolejnym numerze tygodnika Moto będzie porównanie z 350Z

    CZE!

    Co wy myslicie o alfie romeo Breara? krytycy ocniowali Brerę że ma za niski dach z tyłu czy to prawda?posiada ktoś z was alfę romeo Brerę?.Teraz w numerze tygodnika motoryzacyjnego MOTO będzie porównanie alfy romeo Brera z nissanem 350z.Jak myslicie szczerze które autko wygra??Piszcie ciagle! Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 03-11-2010 o 10:34

  2. #2
    Piotr
    Gość

    Domyślnie

    Brera pewnie wygra bo Nissan 350z to strasznie lipne i zepsute auto, niejedzie i nie wygląda (już przetestowaliśmy takiego Nissana w Rzeszowie :twisted. Dziwię się, że ludzie marnują pieniądze na takie samochody jak 350z lub Audi TT :roll:

  3. #3
    artii_!3
    Gość

    Domyślnie

    Dziwię się, że ludzie marnują pieniądze na takie samochody jak 350z lub Audi TT

    Szczeże mówiac to masz racje,ale nawet fajnie jest sie pszejechać taką TT-TKA bo sie prezentuje niezle.

  4. #4
    bassman
    Gość

    Domyślnie

    Jak dla mnie to TT jest nabardziej brzydkim i nieudanym stylistycznie Audi...

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    IMO uważam że jeżli chodzi o osiągi to brera dostanie sromotnie w 4litery, raz że kloc, 2 napęd 4x4, i gsłabszy silnik.
    1984 GTV6 3.2 24V

  6. #6
    Marcino 156
    Gość

    Domyślnie

    IMO uważam że jeżli chodzi o osiągi to brera dostanie sromotnie w 4litery, raz że kloc, 2 napęd 4x4, i gsłabszy silnik.
    No to raczej na pewno, ale trzeba wziąć pod uwagę że w 350Z pracuje V6 o poj. 3,5L natomiast w Brerce V6 3,2L tak więc jest troszke mniejszy :wink: i ewentualne baty od japońca są w pełni uzasadnione
    Jeśli natomiast chodzi o samą stylistykę, to co niektórym nie podoba sie ze przód Brery jest praktycznie taki sam jak w 159, 159SW i Spiderze, tak więc "patrząc z przodu za bardzo nie wiemy z jakim modelem mamy do czynienia" (Maciek Zientarski)
    Może i troche ma w tym chłopak racji, zabrakło indywidualizmu, troszke kojarzy sie to z taką masówką coś w rodzaju byłych Bravo/Brava
    Ale ogolnie rzacz biorąc Brera dla mnie jest kozak

  7. #7
    Piotr
    Gość

    Domyślnie

    Ja nadal twierdzę, że Nissan 350z nie jedzie. Jego osiągi nie są współmierne to kosztów jakie trzeba ponieśc przy zakupie i dalszej eksploatacji (wyglądu nie poruszam bo to indywidualna kwestia, dodam tylko, że mi osobiście wygląd tego samochodu nie przypadł do gustu, podobnie jak Audi TT).
    Mając 90tyś zł można kupic znacznie lepsze samochody np. Porsche 911, Alfe Romeo 147GTA, Subaru Impreze, Lancera EVO i jeszcze mozna pewnie coś znaleźc. Nissan 350z na tle tych samochodów wypada naprawdę blado mimo, że np. może przyspieszac ciut lepiej niż Alfa.
    "setke" osiąga w czasie 6.5s, a czas na 1/4mili to 14.9s czyli bez rewelacji (15.0 na zawodach wykręcił mój kolega Astrą GSI a moc tego samochodu wynosi dokładnie 153,5KM i 197nm, ze środka wyjął jedynie fetele i koło zapasowe). Także jak na takie pieniądze osiągi Nissana są naprawdę mizerne. Należy jeszcze wspomniec o tym co wytykują dziennikarze programów motoryzacyjnych, a mianowicie fatalnej nadsterowności i słabo wykończonej desce rodzielczej.
    Tak sprawa się ma z Nissanem 350z, odnośnie Alfy nie wiem kompletnie nic

  8. #8
    artii_!3
    Gość

    Domyślnie

    Teżmi sie zdaje ze Brera dostanie w 4 litery jak fachowcy beda oceniać brerę to będzie kaszanka :?

  9. #9
    drugimarcin
    Gość

    Domyślnie

    Ani Brera Ani Nissan to nie sa maszyny na tor, tylko coupe dla tych co sobie moga na to pozwolic. Nie chodzi w nich o to zeby wycisnac jakies przyspieszenia itp. Ma byc ladne i dobrze sie sprzedawac, dbac o wizerunek marki. Alfa swietnie sie prowadzi, na zakretach mozna pojezdzic i malo jest tak stabilnych samochodow. Podobnie jak 159.

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    Po pierwsze przeglądalem se dzis jakiś stary moto z przed pół roku i tam był ten test :? Oczywiescie alfa dostała. Nie wiem ale jeżeli 350Z nie nadaje się na tor no to brera jak dla mnie nadaje sie tylko na ryby. W przypadku gdzie 350Z dba o wizerunek marki to brera tylko ładnie wygląda, no i jeszcze sie dobrze ponoć prowadzi. Ale co z tego skoro alfa nie wyprodukowała ani jedego prawdziwego sportowego auta od jakichś 20 lat?
    1984 GTV6 3.2 24V

Podobne wątki

  1. Co myślicie o tej alfie 166? Warta uwagi?
    Utworzone przez 6Pablo9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-09-2012, 08:33
  2. [33] Co myślicie o tej alfie 181KM :)
    Utworzone przez kontone w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-12-2008, 18:26
  3. A co myślicie o takiej Alfie a nawet 3
    Utworzone przez piotrek164 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-11-2007, 00:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory