Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Poduszka pod skrzynię w 75

  1. #1
    WlodekzPoznania
    Gość

    Domyślnie Poduszka pod skrzynię w 75

    Czy ma ktoś dostęp do katalogów częsci? Jaki numer ma poduszka do mojego modelu/rocznika. EPER tego nie obejmuje (okres przedfiatowski). Ktoś oferuje mi poduszkę do TSa. Numer oryginału 60521143, a ta jest zamiennikiem firmy 4max 4505020052p.

  2. #2
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    668

    Domyślnie

    Ten nr co podałeś jest poduszki prawej cena detal ok 70zl
    Poduszka lewa 60701586 ok 80 zł
    Tylna poducha 60521958 0k 50 zł

    nr które podałem dotyczą wszystkich wersji silnikowych oprócz turbo

    pozdrawiam

  3. #3
    WlodekzPoznania
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał majk
    Ten nr co podałeś jest poduszki prawej cena detal ok 70zl
    Poduszka lewa 60701586 ok 80 zł
    Tylna poducha 60521958 0k 50 zł

    nr które podałem dotyczą wszystkich wersji silnikowych oprócz turbo

    pozdrawiam
    Dzięki Majk. Masz co do tego absolutną pewność? Również 1.8 carburattore pierwszej serii?

    Czy te poduszki są do dostania w ASO w tych cenach?! Nawet nie sprawdzałem, gdyż słyszałem, że tych i pod silnik w ogóle nie ma w Polsce.

    PS. Śledź forum pyrateamu. Bardzo możliwe, że miedzy wrześniem, a listopadem nadarzą się trzy, cztery imprezy, z czego trzy na torze Poznań.

  4. #4
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    668

    Domyślnie

    Ceny które podałem są to ceny zamienników, oryginalnych poduszek nie idzie już kupić zapas fabryczny wyczerpany. Dokładnie co do ceny mogę sprawdzić czas dostawy ok 4 - 7 dni. W katalogu który mam poduszki miała inne tylko turbawka.

  5. #5
    WlodekzPoznania
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał majk
    Ceny które podałem są to ceny zamienników, oryginalnych poduszek nie idzie już kupić zapas fabryczny wyczerpany. Dokładnie co do ceny mogę sprawdzić czas dostawy ok 4 - 7 dni. W katalogu który mam poduszki miała inne tylko turbawka.
    Super! Byłbym Ci wdzięczny za sprawdzenie. Co to za producent?

  6. #6
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    668

    Domyślnie

    Dziś byłem i sprawdziłem poduszki w cenach ok 60 zł szt czas oczekiwania ok 7 dni producent prawdopodobnie pirelli. Jak co to daj znać Włodek to zamówię, dla siebie zamówiłem wszystkie silentblock-i tylnego zawieszenia koszt ok 120 zł.

  7. #7
    WlodekzPoznania
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał majk
    Dziś byłem i sprawdziłem poduszki w cenach ok 60 zł szt czas oczekiwania ok 7 dni producent prawdopodobnie pirelli. Jak co to daj znać Włodek to zamówię, dla siebie zamówiłem wszystkie silentblock-i tylnego zawieszenia koszt ok 120 zł.
    Wielkie dzięki w 6 tyg. rozstrzygnę, która najpierw idzie w obróbkę Odezwę się.

    Zaglądaj na forum PyraTeamu za jakieś 2 tygodnie - tej jesieni szykują się trzy albo cztery spotkania.

  8. #8
    ViP Romeo
    Dołączył
    06 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 75 2.0 TS 148KM, 1988r, Talbot Matra Rancho, 125p '71, 126p '85 Łada 2103
    Postów
    2,996

    Domyślnie

    to ja sie podepne pod temacik apropos tylnej zawiechy stzreliła mi tulejka nr 60533942 (wsytepuje tu tez nr 60703781) i to ma byc powodem walenia z tylu przy zalczeniu sprzegielka (tak mowia mechanicy) czy ten element tez jest mzoe dostepny? bo niegdzie go nie ma

  9. #9
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    668

    Domyślnie

    Nakczęściej jest odpowiedzialny pęknięty łącznik elastyczny wału lub poduszka skrzyni biegów

Podobne wątki

  1. Skrzynię biegów do 2,4 JTD CF3
    Utworzone przez color w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-06-2012, 21:02
  2. Skrzynię do Gtv 2.0 TS (150 PS) 5 biegów po 99'
    Utworzone przez mario1942 w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-05-2012, 15:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory